Lente. Te Opijnen bij Tie! staan sonv- mige kersenboomgaarden reeds in vollen bloei De nieuwe Fransche mijnenlegger .Emile Bertln die te St. Nazaire1 gebouwd wordt, is gereed - De bemanning van het vaartuig zal uit 557 koppen bestaan Op doorreis naar Malmö vertoefde H. K. H. Prinses Ingrid van Zweden Maandag korten tijd op Schiphol. - De aankomst der Prinses op het vliegveld 1 00 jaar. De heer Lambert v. d Ven vierde Maandag te St. Oeden- rode zijn honderdsten verjaardag, waarbij het hem aan belangstelling niet ontbrak De restauratie van het historische kerkje te Haelen (L) Is in vollen gang. Het herstel lingswerk aan het dak van den toren De senaat der Amsterdamsche Universiteit heeft Maandag in de aula der Universiteit een openbare vergadering gehouden, waarbij prof. dr. Brugmans en prof. dr. Theissen een herdenkingsrede hebben uitgesproken, gewijd aan de nagedachtenis van H. M. de Koningin Moeder De gouden medaille, ter beschikking gesteld door H. M. de Koningin, is door het be stuur van „Art!" toegekend aan den heer G. Westermann voor zijn schilderij .Minne zang" op de tentoonstelling der Maatschappij! Artl et Amlcitiae te Amsterdam De eerste kijkdag voor de groote Sumatra-tabaksveiling in Frascatl te Amsterdam had Maandag in deskundige krin gen veel belangstelling De medaille, welke binnenkort zal worden uitgegeven ter ge legenheid van het 300 Jarig bestaan van de vereeniging van Nederland en Curagao De heer H. J. van Eggelen heeft afscheid genomen als burgemeester van Heusden. De burgemeester bestijgt voor de laatste maal de trappen van zijn raadhuis om afscheid te nemen van den gemeenteraad

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8