wen I IMAVJ De componist Isr Olman, die Woensdag bij een auto ongo* luk te Scheveningen ernstig gewond werd Ter gelegenheid van den 25sten verjaardag van H. K H Prinses Juliana werd door A D Copier een Juliana-bord ontworpen Het is vervaardigd van helder kristal met een letterversierlng zoodanig uitgevoerd, dat heldere en matte etiing elkaar afwisselen Het jongenskoor .Die Wiener Sanger- knaben'. dat Woensdagavond in het Con certgebouw te Amsterdam een uitvoering gaf, bij aankomst te den Haag De voetbalwedstrijd Zwaluwen - Stoke City in het verlichte stadion te Amsterdam. Een kijkje tijdens de match Schoenen poetsen. Een dagelijks terugkeerende bezigheid In het .home' der Wiener Sangerknaben, die zich in den Haag best thuis gevoelen Neville Chamberlain, de Engelsche minister van Financiën, heeft zijn begrooting met een zeer gunstig onthaal bekroond gezien. Hierboven de minister gereed om zich naar het Lagerhuis te begeven ter voorlezing van het exposó der begrooting De Betuwe is tengevolge van het zachte weer der laatste dagen in bloei gekomen. Lentebloesem bij Tiel Mevrouw Theo Menn - Bouwmeester vierde Woensdag haar 84sten verjaardag. Bij deze gelegenheid mocht de kunstenares felukwenschen en sympathiebetuigingen In velerlei vorm ontvangen De Koning en de Koningin van Itallé waren tegenwoordig bij de opening van de nieuwe stad Sabaudia in de Pontiinschf moerassen. Meer dan 70.000 personen waren van deze plechtigheid getuige'

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8