Sport Omtrek Stadsnieuws SIERKUNST N.V. fa. M.R.N. OOSTERVEEN NORMAN DAVIS GAAT NAAR LONDEN AUTOBUSGIDS VOOR UTRECHT WAT VOOR WERKLOOZEN IS GEDAAN DUIVENSPORT Langestraat 42 - Tel. 77 Exquis van Beukelaar voor 95 cent per doos TONNIS' DUIVENVOER De boodschap van Roosevelt met betrekking tot de oorlogsschnlden. Do jongste boodschap van President Roo sevelt aan hot Congres Inzake do betaling der oorlogsschulden heeft in de Fransche pers en zeker niet alleen in deze groote teleurstelling gewekt. Zij, die ge hoopt hadden op nieuwe uitzichten voor een definitieve regeling van do schulden tusschen de oorlogs-geallieërden, zijn voor de zooveel6te maal ontgoocheld. Velen had den gerekend op een spontaan gebaar van den Amerikaanschcn President, om nieu we onderhandelingen te openen. Het hoeft niet mogen zijn De tekst van do jongste boodschap bevestigt doodeenvoudig dc be kende stollingen van Washington, zot den toestand uiteen van het exclusief Amori- kaansohe gezichtspunt uit, en laat de zaak zooals zij was. De Fransche pers, die aan haar déceptie onverbloemd uiting geeft, is niet blind voor den goeden wil dien door President Roose velt- Ln vele opzichten aan den dag wordt gelegd, en voor zijn moed, om tal van vermetele initiatieven te nomen, zoodra de abnormale omstandigheden dit vcrcischen. Juist in verband hiermee verwachtte men van hem ook in dit geval een meer reöele houding, en het inzicht, dat Amerika eco nomisch meer te winnen heeft door een regeling, dio aan de Amerikaanschc pro ductie voordeden brengt, dank zij een ver gemakkelijking van den internationalen handel, dan van een rigoureuze schulden- betaling, dio de Europeeecho debiteuren in Ge misère laat en voor vele jaren hun koop kracht drukt. Dc Temps herinnert eraan, dat men in Bazel 16 uitgegaan van de gedachte, dat een radicale saneering van de onderlinge verplichtingen het eenige redmiddel was voor de wereldcrisis. Juist met het oog hierop heeft men er Frankrijk toe gebracht om de her6lelschulden waartoe Duitschland aan Frankrijk- verplicht was, vrijwel tot nul te herleiden. Het is- nu inderdaad wel erg zuur, om to erwren, dat de 6laten, die jegens Duitschlönd een betrekkelijk loyale houding hebben aangenomen, in Amerika aan doovernan6deur kloppen, wanneer zij op verzachting of schrapping aandringen. Aan den eenen kant van den Oceaan zoo wel als aan den anderen kant is men goed van vertrouwen aldus het Fransche blad maar do feit- -i hebben voor elk der par tijen niet dezelfde waarde, de woorden heb ben voor dc Franschen cn de Amerikanen niet denzelfden zin. Deze teekenachtise opmerking heeft een wijdere strekking dan voor het enkele geval van de oorlog6- schuldcn. Geeft het niet de oorzaak aan van alle ontreddering, waaraan dc wereld op 't OGgenbltk ten prooi i^.' Op één uitlating van Roosevelt vat men in Frankrijk speciaal vlam. Het is deze dat Hoover en hij steeds hebben betoogd, dat er geen enkele band bestaat tusschen de oorlogs- en de herstelschulden en dat de Ver. Stat.n van meet af hebben getoond te willen onderhandelen met ieder van de debiteuren afzonderlijk, builen een gene rale regeling om. Het feit van het mora torium en toezeggingen bij het bezoek van Pierre Laval can Washington, worden door het blad aangehaald als bewijs, dat Roo sevelt hier de feiten absoluut onjuist stelt en dat wel degelijk de ontkende verbanden, ook door Amerika, gelegd zijn. In Frankrijk verwacht men en de feiten konden deze profeten wel eens ge lijk geven dat de Amerikaansche poli tiek moet leiden naar een impasse, en de recente boodschap van Roosevelt verhaast dit proces onverbiddelijk. Washington, 4 Juni (V.D.). De Ame rikaansche gevolmachtigde Norman Davis heeft van zijn regeling opdracht ontvan gen zoo spoedig mogelijk na beëindiging van zijn missie te Getfèvo naar Londen te gean cm met de Britscho regeering le on derhandelen over de voorbereiding dei vlootconferentie Bovendien zal dc regee ring der Vereenigde Staten admiraal Leigh en commander Wilkinson zenden, die op negen dezer naar Londen zullen vertrek ken. De onderhandelingen zullen de twee de helft van Juni aanvangen. HET ENGELSCHE ANTWOORD AAN AMERIKA OVERHANDIGD. Washington, 4 Juni (V.D.). De Brit sche ambassadeur heeft op het staatsdepar tement het Britache antwoord overhandigd op de formeele opwekking der Vereenigde Staten de op 15 Juni vervallende oorlogs schuld te betalen. 20 DOODEN BIJ AARDVERSCHUIVING. Boekarest, 4 Juni (V.D.). In de ge roeente Oranteni zijn twintig boeren die tegen een berghelling leem groeven door een aardverschuiving bedolven cn gedood DE A-A.V. OP DE U.P.A.B.- COMPETITIE WEDSTRIJDEN. W. Kortland van de Amcrsfoortsche Athletiekvereoniging plaatste zich op dc Zendag te Utrecht gehouden competitie wedstrijden van den U.P.A.B. eerste in de 100 M. hardloopen 2e klasse. In de estafette 4 X 100 meter 2e klas plaatste een A.A.V.-ploeg zich eveneens eerste. EXCELSIOR OP DE U. P. A. B. COMPETITIEWEDSTRIJDEN. Superieur in do tweede klasse. Do Amorsfoortscho gymnastiek-Vereeni- ging Excelsior heeft Zondag met een eerste ploeg bestaando uit: Bührmann, Huizinga, Prin6, Ruitenberg, Schoemaker en Wieg mink en een tweede, 6lechts uit vier athle- ton (Casteleyn, v. Eldert, ReJndersen en van Welie) bestaande, deelgenomen aan den eersten competitiodag van den U.P.A.B. in dc tweede klasse. De eerste ploeg behaalde hierin over een totaal van 11000 punten ruim 2000 punten meer dan no. 2. Dit aantal punten was te vens het grootste, want het was oveneens ruim 2000 punten grojoter dan dat van no. 1 der eerste klasse waarin 5 specifieke atlile- tiekvoreenigingen meededen. Dc tweede ploeg kon het door do zware handicap slechts tot de negende plaats brengen. Als zij volledig is zal zij Zondag a.s. zeker nog wel op de ranglijst stijgen. Grensbalcompetitie. Voor do grensbalcompetitie van den A. B. v. L. O. speelde gisteravond het eerste team van Excelsior tegen Excelsior II, wel ke verloor met 140. Het tweede elftal van do handbalploeg was in actie tegen D.O.T.O. Ook liier be haalde Excelsior een zege, door met 83 te winnen. ZAALWEDSTRIJDEN TE NIJKERK. Aan de zaalwedstrijden der A.G.V. „Ex celsior" te N'ij kerk, welke hedenavond wor den gehouden, nemen o.m eenige heeron van het Amersfoortscho Excelsior' deel in den personeeloii driekamp en jongens-ad- spirantcn in de vrije oefeningen: Morgen avond komen do damesr en meisjesadspi ranten uit in de nummers rhytmischc- en knotsoefoningen. terwijl' bovendien eenige dames mededingen in den personcelen drie kamp. DE LUCHTVAARTDAG TE SOESTERBERG Nadere regelingen van het verkeer. Soesterberg, 5 Juni. Voor de groote demonstraties welke Zaterdag 14 Juli a.s. des middags van 25 uur door de militai re vliegers, alhier ten bate van het Peli kaan-comité worden gegeven, verwacht men een dergelijke, groote toeloop, dat alle voor bereidingen voor een goede verkeersrege ling cn een afdoende terreinbewaking reeds zijn getroffen. Onder leiding van den Kapitcin-vliger W S. Hoogenbooni heeft een bespreking met autoriteiten van do Koninklijke Marechaus see, van dc Militaire Politictroepeh, de Rijksveldvvacht cn de politie van Zeist en Soest, plaats gehad. Voor auto's, autobussen en motorrijwielen worden totaal 5 autoparken ingericht; voor ■lijwielen eveneens. Een gedeelte van het terrein wordt, be schikbaar gesteld voor het opstellenvan automobielen waarvan Je inzittenden ter plaatse de uitvoering van het programma uitstekend kunnen zien. De toegangskaarten voor dit terreinge deelte zijn alleen bij voorverkoop verkrijg baar, zij zijn nu reeds te bekomen bij den Korpsadministrateur van dc Militaire Luchtvaartafdeel mg alhier. Autobussen worden op dit terrein niet toegelaten. Wij ontvingen heden de nieuwe officieele autobus-gids voor de provincio Utrecht, uitgegeven in samenwerking met den Bond van Autobusondernemers. De uit gave van dezen gids beeft vertraging onder vonden, doordat men wachten moest op den nieuwen zomerdienst der Spoorwegen, in verband met de invoering van de Diesel- treinen, waarbij zich de noodzakelijkheid voordeed om de auto-busdiensten cor- respondeerend te doen aansluiten op den nieuwen zomerdienst der spoorwegen, in welke aansluiting natuurlijk oen groot ge mak voor het publiek i6 gelegen. Bij het doorbladeren van dit boekje der auto-busdiensten ontwaarden wij, dat er in onze provincie 59 busdiensten bestaan, een cijfer, dat zeker niet iedereen bekend zal zijn. Een plattegrond der provincie waarin alle per bus te bereiken plaatsen zijn opgenomen, vergemakkelijkt het raad plegen van don gids. Met is ons niet duido lijk waarom de busdienst van Zeist naar do Pyramide van Austerlitz rijdt van 1 Juni tot en met 31 Augustus, maar de dienst in om gekeerde richting, dus van de Pyramide van Austerlitz naar Zeist slechts rijdt van 1 Juni tot en met 13 Augustus. De menschen die per bus naar de Pyramide zijn ge bracht, gaan tusschen 13 en SI Augustus toch niet naar Zeist terug loopen?? Het boekje zal onmisbaar blijken voor de velen, die wel eens voor zaken of voor noegen onze provincie intrekken en dade lijk willen weten hoe het zit met de bussen die ben naar het punt van bestemming moeten brengen Het i6 daarom, dat wij op deze nieuwe uitgave de aandacht vestigen. CONCERT D. V. V. De Mondaccordeon-vereeniging „Door Vriendschap Verbonden geeft morgenavond een concert in de muziektent Plantsoen- gordeL Verstag van de Commissie tot ontwikkeling en ontspan ning voor werkloozen Wij ontvingen het verslag van de werk zaamheden van de Commissie tot Ontwik keling en Ontspanning van Werkloozen al hier, welk verslag loopt van 1 October 1932 tot en met 31 December 1933. Uit dit verslag blijkt o.m., dat de kosten voor bot werkplan voor het afgeloopen jaar op 7000.waren geraamd, terwijl boven dien voor het honkwerk 1400.— op de be grooting werden gebracht. Doordat de Mi nister, wat dc kosten betrof niet met de plannen accoord ging, moest een nieuwe begrooting worden opgemaakt; de gewijzig de uitgaven werden begroot op 5874.50; do uitgaven waren echter, 5087.67. Het verslag brongt dank aan allen, die hun mecdewerking hebben verleend, hetzij door het beschikbaar stellen van lokalen, hetzij op andere wijze; Pogingen om voor de werkloozo vrouwen en -de vrouwen.van werkloozen nuttige en aangename bezigheden te verschaffen, zijn niet geslaagd. Voor het órganjseeren en leiden van de theoretisch-technische cursussen werd met het P.B.N.A. oen overeenkomst getroffen de dagelijksche leiding was in handen van de heeren Sasburg. Clarisse, Salomons. Den Hartog en De Gróót, wien voor hun belan- geloozen arbeid dank wordt gebracht. Uit met de cursisten gehouden besprekingen bleek, dat het werk der commissie door hen op hoogen prijs' werd gesteld. Dc R.K. leeszaal verschafte lectuur aan plm. 50 werkloozen; de openbare leeszaal aan 139. Voorts is medewerking verleend voor een werkloozen-internaat in de School vooi Wijsbegeerte. De meerendeels jeugdige werkloozen werkten 30 uren per week aan do clectrificatie en het schilderen en repa- reeren van het gebouw der school. Behalve kost en inwoning ontvingen zij een vergoe ding van 14— per week; het internaat heeft ongeveer drio weken geduurd. Hel wordt als een uitstekend geslaagde onder neming beschouwd. Er werden 23 excursies getjouden, waar voor in totaal 419 deelnemers waren. Vervolgens werden wekelijks bijeenkom sten gehouden. waaV meli zich met schaken' dammen, enz. bezighield, waarbij ook wed strijden en competities werden georgani seerd. Het bezoek bedroeg hier meestal meer dan 10b personen. Ook werden ver schillende lezingen gehouden cn ontspan ningsavonden aangeboden doorverschillen de alhier gevestigde, organisaties De honken, georganiseerd door den A.B.B. do R.K. Wcrkliedenverêoniging ,St. Jozef" en den Chr B B. werden bezocht respectie velijk door 10824, GiTOO- en 1031 personen Do vak- en theoretische .cursussen uitge- zonder .die, w.elke geleid werden door het P.B.N.A., gavon. ongeyeer hetzelfde beeld te zien als vorige jaren. Een aantal personen, die zich opgaven als deelnemers bezochten slechts korten lijd dc -lessen. Moedeloosheid en onverchilligheid waren mces'al do oor zaken van het wegblijven De commissie be tuigt een woord van 'of aan de personen, dio ondanks do moeilijke omstandigheden, waarin zij verkeerden, toch de lessen mot ijver bleven volgen. Vermelding verdient, dat een aantal leerlingen van de cursussen lasschen, door het volgen dezer cursussen, werk gekregen hebben bij. „Werkpoor" te Zuilen. Het Gemeentebestuur toonde zich weder om een warm voorstander van het werk door de werkloozen; de commissie mocht dan ook van deze zijde de volledige moreelo en financicele sleun ontvangen; jammer genoecr kon het Rijk niet dezelfde houding aannemen. De wensch wordt uitgesproken, dat de leiders en leidsters, die zich op uitnemende wijze van hun taak gekweten hebben, ook in het vervolg- hun- welwillende medewer king zullen vcriecnen. Tenslotte doet de commissie een beroep op allen, dio met haar van meening zijn, dat de werkloozen behoed moeten worden voor inzinking. TEMPERATUUR VAN HET WATER. De temperatuur van het water in Pesie's bad was hedenmorgen 64 graden. Gevonden is: -1 badmuts. BRAVO OP CONCOURS. Dc Amersfoortsche Mondaccoi'deonvcreeni- ging „Bravo" zal deelnemen aan het inter nationaal concours te Roosendaal en daar uitkomen in de eere-afdeoling. GARNIZOEN. De le luitenant G. C. Berenschot van het 18 R. I;, werkzaam bij de landslormgroep Zwolle, wordt met ingang van 1 October a.s. van zijn detacheering ontheven en over geplaatst naar het 5 R. I., alhier. De dienstplichtigen van de lichting 1934, aangewezen voor de officiersopleiding bij het 5e, 16e, lSe en 21e regiment infanterlo alhier, die bij het vooroefeningsinstituut in den rang van vaandrig zijn aangesteld, ko men IS Juni a.s. te dezer stede onder de wapenen en vertrekken 1 Augustus met groot verlof. De niet-voorgeoefenden van de 2e ploeg der lichting 1934, aangewezep voor de on derofficiersopleiding bij het 5e, 16e, 18e en 21e R. I. alhier, worden 18 Juni a.s. inge lijfd. HET SPORTFONDSENBAD. Maquette in de étalage der iirma van Achterbergt). Enkele entbousiasto spaarders van de N.V. De Sportfondsen alhier, hebben aan de hand van do in ons blad gepubliceerde teekening van het aan den Bisschopsweg alhier te stichten Sportfondsenbad een maquette vervaardigd, welke ons nog dui delijker dan de gereproducoordc teekening, een beeld geeft van het nieuwe bad. Be halve dozo maquetto zijn ook do teekenin- gen verzameld van elders gebouwde sport- fondsenbadon, welke gelijk met deze maquette zijn ten toongestold in een dor etalages van dc meubileerinrichting der firma van Achterbergh aan den Westsin gel alhier. De maquette laat ons duidelijk den wegneembaren zijwand van de zwem- zaal en de open kuip daarnaast zien. Postduivcnvereeniging de Zwaluw. Zondag hield do postduivenvereniging de Zwaluw een wedvlucht van .Roermond uit, welke den volgenden uitslag bad: De aangewezen 10 cent werd gewonnen door F. Jansen met no. 3 De aangewezen 5 cent werd gewonnen door F. Jansen met no. 2. Dc duiven werden gelost om 8 uur. Do eei>Je duif werd geconstateerd om 10 uur 5 min. 33 6cc.; dc laatsto om 10 uur 15 min. 16 sec. J. Tiggelaven 1. 5. 7. 17. 20. F. Jansen 2. 3. G. Gouw 4. G. dc Jong 6. T. Verschuur 8. II. van Keulen 9. 10. N. N. 11. 12. 13 J. v. d. Hoek li. 15. K Kersten 16. T. Fijnenberg 18. 19. F. Gouw 21. A. P. V. De Reisduif. De Postduivenvereniging „De Reisduif", meldt ons nog den uitslag van dc Zondag gehouden wedvlucht van Pont St. Maxena uit; afstand 370 K.M. Dc duiven werden om 11 uur gelost met ongunstig weer en N.W. wind. Aankomst van do censtc duif 6 uur 19 m. 51 s. Aankomst van de laatste duif S uur 13 m 32. sec. Aangewezen 10 cent werd gewonnen'door N. de Vries Koene No. 1. De aangewezen 25 cent door A. L. Ver- straelën No. 3. De prijzen- werden als volgt hehaald: N. de Vric£ Koene 1. 8 13. 16. T. de Vries 2. 19. 20. 26. A. L. Verstraeten 3. 4. 17. 31. Tuithof Dietirs 5. 9. 12. 15. 32. J. v. d. Burg 6. 28. E. de Goede 7. N. v. d. Berg 10. 21. 23. 33. 39. T. Re-kers 11. 24. 27. 36. H. van Putt-en 14. 37. J. Maassen 18. 22. 25. 3i. 35. D. v. d. Kicft 20. 38. D. Veer 30. J. dc Vries 40. Hok-kampioenschap tot Pont St. Maxena. 1. Tuithof Dieters 842 pnt. 2. T. do Vries 776. 3. J. Maassen 776. 4. E. do Goede 601 pnt. 5. H. van Pulten 590 pnt. Duif tot Compiègne: 1. E. de Goede x 332 B. 3648G 192 pnt. 2. T. de Vries x 333 B. 7749 179 pnt. 3. Tuithof Dieters x 333 B. 8097 168 pnt. 4. N. van de Berg x 332 B. 1970 16-4 pnt. 5. T. dc Vries x 333 B. 7751 153 pnt. A.P.V. de Ordannans. Zondag hield do Postduivenvereniging „De Ordonnans een Wedvlucht van Pont S te Maxenco uit, afstand 366 K.M. De duiven worden gelost om 11 uur met N.W. wind. Aangewezon 10 cent werd gewonnen door W. Gcrth met No. 1, aangewezen 25 cent door H. Kollen met No. 4. Eerste prijswin nende duif werd geconstateerd om 6 u. 16 min. 5.2 tec., laatste duif om 8 u. 13 min 4.3 sec De Prijzen w erden als volgt gewon nen: 1. 17. 19. 20.- W. Gerlh. 2. Veenbrink. 3. 4 5. 6. 7. 18. H. Kollen. 8. Kuipers. 9. V. Keken. 10. 15. van Nimwegan. 11. Heddema. 12. 16 H. Waandeis. 13. Gebr. Hosnderdaal. li. de Graaf. A.P.V. „de Luchtpost". De uitslag van de wedvlucht, gehouden \ailuit Pt. St. Maxeme, afstand 370.8 K.M. op Zondag j.l. is als volgt: De duiven wer den gelost te 11 uur bij niet ongunstig weder en Noord-westen wind. In concours waren 212 duiven. Aankomst eerste prijswinnende duif 6 u. 27 m. 34 sec. Aankomst laatste prijswinnen de duif 7 u. 54 m. 39 sec. Aangewezen duif 10 ct H. J. Hol met nr. 14. Aangewezen duif 25 ct. R. Lammens met nr. 2. Do prijzen werden behaald als volgt: J. Noorman 1. R. Lammens 2, 8, 20, 48, 51. A. Baartman .3, 6, 9. G. Haarmans 4, 13, 31. L. Snijders 5, 26. N. H. Egink 7, 21, 35, 36. UTRECHTSCHEWEG _90a MEUBELAFDEELING KLEURECHTE GORDIJNSTOFFEN VLOEPBEKLEEDING MEUBELEN AFD. KUNSTNIJVERHEID EET- THEE- en ONTBIJTSERVIEZEN LEERDAM ORREFORS DAMESTASSCHEN EN REISN ECESSAI RES WAT ETEN WIJ MORGEN VOOR DE KOFFIETAFEL. Tomatcnschoteltjo met brood. Bereiding: 250 gr. oud brood, 1 K.G: to maten, 8—10 augurkjes, S0 gr. boter, 4 uien, 50 gr kaas, 5 lepels gehakte peterselie, wat zout, 4 lepels room, 1 lepel tomatenpurée (opgeiost in wat bouillon). Bedek den bidem van een met boter in gesmeerd schoteltje met plekjes geroosterd brood. Leg er daarna laag om laag de in schijven gesneden tomaten, geraspte kaas. weer plakjes geroosterd brood, gestoofde uien en peterselie in. Boven op ongerooster- de plakjes, uien en in plakjes gesneden augurkjes. Giet over het geheel de toma tenpuree en den room en bedruip het met de r^st van de boter. Bak het schoteltje 30 minuten in den even, VOOR DE MIDDAGTAFEL. Runderrolletjes. Peultjes. Aardappelen. Ananaspudding. Bereiding: (6 pers.) 1 blik anaDas, 125 gr. suiker, 20 gr. witte gelatine, Yz L. geslagen room. Snijd den inhoud van een blikje ananas in stukjes. Los in het nat (ca. 1 d.L.) de suiker op en los er tevens de geweekte ge latine in op. Wannen dit vocht bekoeld is voegt men er de ananas bij en op het laatst do stijfgeslagen room. Spoel een puddingvorm om met eiwit en vul deze met het ananasmengsel zoodra de massa geleiachtig begint te worden. H. A. de Goede 10, 11, 15, 21, 25, 30, 38, W. V. d. Belt 12, 23, 41. H. J. Hol 14, 37, 45, 16. Joh. Visser 16. A. P. Wolffenbuttel 17, 39, 40, 50. J. Lablans 18, 19, 2S. 47. W. v. d. Linden Jr. 22. G. W. Göbol 27, 32. G. Pot 29, 52. D. Hofland 33, 53. J. Verheul 34, 49. J. Vccnendaal 42. W. Brandsen 43. Stand Kampioenschap tot en met Com- piegne op 27 Mei: Duif: I. N. H. Egink, met 23—33Bé S322, 334 punten. 2. Ch. Baartman, met 2332B. 7642, 282 punten. 3. Gh. W. Gubcl, met 23-33B. S995, 2?2.4 punten. 4. D. Hofland, met 23—33B. 9247, 237 punten. 5. M. v. d. Kuilen, met 2333B. S425, 249.8 punten. Hok: 1. A. Baartman, 700 punten. 2. R. Lammens, 757.4 punten. 3. Ch. W. Göbel, 689.9 punten. 4. A. P. Wolffenbuttel, 671.6 punten. 5. N. I-I. Egink, 653.8 punten. 11—12 ct. per K.G. Goed Goedkoop Stofvrij. BURGERLIJKE STAND. 4 Juni. Geboren: Theodoras, zoon van Cornelis Antoon van Zwol en Sophia Floradina van de Vooren. Frcderik Joan Constantijn, zoon van Jonkheer Abraham Matthias Cornelis Moilems en Cotharina Jakoba Abrahamina Baronesse van Hardenbroek van Ammer- stol. Francina, dochter van Jacob Knijper cn Froukjc Ages de Vries. Overleden: Johannes Thomas Schneiders, oud 74 jaar, echgenoot van Elisabeth Vlek- ke; Hendrik Cornelis Clifford, oud 50 jaar, echtgenoot van Maria Catharina Smit. Alida Hendrika Anthonia Lagerweij, oud 77 jaar, ongehuwd. Jan Kroon, oud 58 jaar, echtge noot van Hendrikje van Voorst

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 2