STOFZUIGER fa. M.R.N. OOSTERVEEM Omtrek BeldanopNo.42 Sport LUCHTVAARTNIEUWTJES WAT ETEN WIJ MORGEN? Langestraat 42 - Tel. 77 Onze Postvliegers onderweg AUTOBOTSING TE SOESTERBERG Hebt U een Taxi of Auto noodig? BEWIJZEN VAN RIJVAARDIGHEID Begrafenis Ds. Vonkenberg DE WEDSTRIJDEN TE NOORDWIJK B. SCHOOLEMAN Radioprogramma De luchlvaartdag te Soester- berg. Ons militaire vliegveld zal li Juli a.s. be legerd worden. Niet door vijandelijke artil lerie, noch door vreemde oorlogsvliegtuigen, maar door de duizenden belangstellenden, die aan de luchtvaart hun aandacht schen ken, een aandacht, die geenszins verspild is. Wij willen niet met het afgezaagde zin netje komen, dat Nederland laks en traag is, daarvoor zijn er te veel feiten, die onb andors leeren. En op luchtvaartgebied be hoorde Nederland zeker tot de eerste lan den, die groote en grootsche dingen pres teerde. Van de groote massa is echter een groot deel weer in slaap gesukkeld, juist door de fenomenale prestaties, die elkaar bliksem- vlug opvolgen en als het ware het moei zame werk doen vergeten. Het is dan ook uitstekend, dat dit jaar eens meer zorg dan anders aan propaganda wordt besteed. Het is van uiterst belang, dat het publiek beter op de hoogte wordt gesteld van het lucht verkeer in al zijn geledingen. Op Soester- berg kan men een van de vele facetten van het vliegwezen bewonderen. Een van de vele facetten; de militaire luchtvaart neemt in on6 land slechts een geringe plaats in. Wanneer Nederland zich beroemen kan op een vooraanstaande plaat9 onder de „vlie gende landen", dan is dit in tegenstelling met vele andere landen door het particu liere luchtverkeer, door onze routes over geheel Europa en Azië. Een ander deeltje, dat minder in ons land 6chittert, is het zweefvliegen. Ook hiervoor wordt het ani rao steeds grooter, wat wel blijkt uit de vereenigingen, die opgericht zijn. Wie met belangstelling ons vliegwezen volgt, zal ongetwijfeld op Soesterherg veel kunnen leeren en genieten. „Over 50 jaar meer menschen per vliegtuig dan per boot naar Indië." Tijdens een interview, dat de correspon dent van „Het Vliegveld" met den heer C. Kol ff, voorzitter van de Rotterdamsche Aero Club, kort geleden had, kwam natuurlijk ook de toekomst van de luchtvaart ter spra ke. „Het vliegtuig is voorbeschikt om goed- kooper te worden dan de auto. Het zal in serie worden gebouwd cn ook in exploitatie zal het in de toekomst goodkooper zijn. Het zal vooral populair worden door zijn snel heid. De jeugd leeft nu al geweldig met al les wat het vliegtuig belangt meo cn om dat nog meer aan te moedigen stimuleeren wij <ie jeugdluchtvaartclubs. De belangstelling blijkt steeds uit de bezoeken aan de vlieg velden, Nu is het vliegen nog duur. Elk jaar worden de tarieven voor de school en van de clubs omlaag gebracht." In dit ver band kwam het gesprek ook even op de fenomenale vlucht van den heer Van der Leeuw, die voor de tweede maal zoo succes vol naar Kaapstad is gevlogen. „De reis van den heer Van der Leeuw heeft niet meer gekost dan dezelfde reis met, boot of spoor ondernomen." „Over 50 jaar zullen er denk ik wel meer menschen naar Indië gaan per vliegtuig dan fier boot. Rekent u eens wat wij al voor uit gegaan zijn 6edert Van der Hoop tien jaar geleden naar Indië vloog en wat zijn we al opgeschoten in de vier jaar, dat de K.L.M. op Indië vliegt. Snelheid blijft een eersto vereischte. Met 'de Douglas kunnen wo de 320 K.M. halen met 12 passagiers. Die snelheid zal nog op gevoerd worden, wat economie en comfort van den tocht ten goede komt. De veiligheid zal ook steeds grooter worden." Dat het enthousiasme voor de vliegsport ook steeds grooter wordt is algemeen be kend. Teekenend is wel, dat de vliegscho- len thans 180 leerlingen hebben, terwijl dit aantal zeven jaar geleden slechts zes be droeg. Er zijn in Nederland zes aero-clubs en veertien jeugdluchtvaart clubs. Reden voor ontevredenheid is .er dus in geen geval. Vliegt ook Italië binnenkort op Zuid-Amerika? Sedert geruimen tijd onderhouden, zoo wel Duitschland als Frankrijk een geregel de luchtverbinding met Zuid-Amerika. De Zeppelinvluchten onder leiding van dr. Ec- kener zijn van wereldvermaardheid. In het jonge Italië, dat gaarne toonen wil waartoe het in staat is, wordt than6, na de succesvolle eskadervluchten, ook een stre ven merkbaar een eigen luchtverbinding met Zuid-Amerika te onderhouden. Evert van Dijk vliegt weer naar Indië. De bekende oceaanvlieger Evert van Dijk. 'die tengevolge van oneenigheid met de K. L.M.-directie, ruim een jaar niet gevlogen had, heeft eenige maanden geleden zijn dienst weer hervat. In welk een geweldig ontwikkelingsstadium het luchtverkeer zich bevindt blijkt we] daaruit, dat Van Dijk, dien wij zonder de minste overdrijving een van de beste piloten ter wereld mogen noe men, voordat hij zijn vluchten kan hervat ten, eerst gedurende eenige weken van alle nieuwe technische vindingen, zooals bijv. de radiobakens, op de hoogte moest wor den gesteld. Na op de Europalijnen gevlo gen te hebben, heeft hij thans weer een Jndicvlucht succesvol beëindigd. Gebroeders Adamowlcz in Warschau. Vroeger, in die goeie ouwe tijd, leefde de geheole wereld met een oceaanvlucht mede Nauwkeurig werden de verslagen in de kranten gevolgd, de korte berichten, die de radio gaf. En wanneer dan de 6prong over de oceaan lukte, wanneer de vliegers, zoo als bij Köhl en Fitsmaurice het geval is geweest, op het nippertje aan do dood ont snapten, dan roemde een ieder deze gewel dige prestatie. Nu echter komt liet er niet meer zoozeer op aan over de oceaan te komen, maar dui zenden kilometers achter de kustrand te dalen. Dit was ook dc; bedoeling der Pool- scfre vliegers, die een non-stopvlucht New .YorkWarschau wilden ondernemen. Hier- VOOR DE KOFFIETAFEL. Schotsche eieren. Bereiding: 4 hardgekookte eieren, 1 rauw ei, 150 gr. kalfsgehakte, 150 gr. varkensge hakt, peper, zout, noot, paneermeel, 8 ron do stukjes oud brood, frituurvet of Delft- schc slaolie. Meng de beide gehaktsoorten door elkaar met de kruiden, het zout en een eidooier. Verdeel het mengsel in vier doelen en ge bruik die om er stuk voor stuk de 4 hard gekookte en gepeldo eieren mee te omwik kelen, zoo dat er tenslotte niets meer van de eieren te zien is. Haal do omkleede eieren vervolgens door het overgebleven eiwit, dat met een lepel water is losge klopt, wentel ze door paneermeel en bak ze in het heete vet, totdat het gehakt gaar is (c.a. 10 minuten). Bak daarna de brood-croutons ook een oogenblik in het hecte vet, snijd de gebak ken eieren precies door midden, leg op elk stukje brood een balf ei met den door gesneden kant naar boven en garneer den schotel verder roet frisschc slablaadjes of krulpetcrsclie. VOOR DE MIDDAGTAFEL. Koninginnesoep. Biefstuk. Doperwten. Gebakken aardappelen Cnramelvla. Bereiding soep (op verzoek): IK L. bouillon van 500 gr. kalfspoulet. 1 stukje foelie. 1 stukje Spaanschc peper, wat peterselie, 40 gr. tapioca. 2 eidooiers, lK d.L room. Trek op de gewone wijze een geurige bouillon van het vleesch met het water en de kruiden. Giet den bouillon eenige malen door een dook. totdat hij volkomen helder is. Kook er vervolgens de gewasscben en geweekte tapioca in gaar (ca. uur) eD giet de soep voorzichtig steeds roerende bij de eierdooiers, die met de room zijn ge klopt. Een eerste klasse delicatesse Kwatta Pastei voor de boterham. Vervangt de boter en de meubilee- ring op de boterham. Potten van '/2 K.G. 55 A K.G. 30 ct. Kwartel Havik 5-7 Amsterdam Boedapest Belgrado 5—7 Athene Mersajnatrub Cairo Gaza Rutbawells 9—7 Bagdad Boeshlr 7—7 Diask 87 Karachi 8—7 Jodpoer 7—7 Allahabad 9—7 Calcutta 6—7 Akyab 10-7 Rangoon Bangkok 5—7 Singapore 4—7 Medan Batavia 4—7 r Vertrek van het eerstvolgende poet- vliegtuig van Amsterdam 12 Juli. in zijn zij niet geslaagd. Na een noodlanding in Frankrijk en Duitschland bereikten zij Warschau waar hen een zeer verdiende en thousiaste ontvangst ten deel viel. T wee militairen gewond Soesterherg. KJ Juli. Hedenvoormid dag ongeveer kwart voor twaalf kwam al hier over het midden van den Rijksstraat weg uit de richting Utrecht met groote snel heid een militaire personenauto gereden. In deze zaten 3 onderofficieren der Genie. Even voor „Ons Belang" moest de auto voor een tegenligger uitwijken, bij welke manoeuvre de bestuurder de macht over zijn stuur kwijt raakte, met het gevolg dat de wagen achtereenvolgens tegen een 3-tal boomen botste, om daarna aan de an dere zijde van den weg te blijven stilstaan. Intusschen sloeg het portier open en kwam een der inzittenden op den weg terecht, waarbij hij aan het hoofd gewond werd. Een der anderen bekwam een lichte kwetsuur aan het gelaa.t De beide gewon den werden resp. naar „De Lichtenberg" to Amersfoort en naar Hoogte 50 vervoerd. De auto werd van voren en aan de rechter zijde ernstig beschadigd. Belangrijke beslissing van den Commtssaris der Koningin Door den heer Commissaris der Konin gin in de Provincie Utrecht is eene belang rijke beslissing genomen met betrekking tot bet verstrekken van rijbewijzen inge volge de Motor- en Rijwielwet. Aan de Burgemeesters in gemelde Provincie is eene aanschrijving gericht waarin wordt herinnerd, dat ingevolge art. 38 van ge noemde wet, degeen aan wicn vóór 1 Mei 1924 een rijbewijs is afgegeven, bij do aanvrage van een rijbewijs vrijge steld is van de overlegging van een di ploma van rijvaardigheid, tenzij de Minis ter van Waterstaat of de Commissaris der Koningin voor bijzondere gevallen anders bepaalt. De Commissaris de Koningin schrijft verder als volgt- Dit artikel moge zin hebben gehad, ten einde een te grootcn toeloop van candida- tcn voor het afleggen van een rijproef te voorkomen op het tijdstip der inwerking treding. op 1 November 1927, van dc wij zigingswet 1924, waarbij deze rijproef werd ingesteld, thans, nu sindsdien reeds meer dau zes jaar zijn verstreken, schept deze bepaling naar mijne meening een ongemo tiveerd voorrecht en verschaft, zij zonder examen een rijbewijs nan hen, die aller minst waarborgen bieden dat zij voldoen de rijvaardigheid bezitten. In verband hiermede bericht ik U, dat ik in het belang van do veiligheid van het verkeer op den openbaren weg, heb beslo ten, voortaan niet zonder meer, zooals voorbeen geschiedde, eon rijbewijs aan de hierbedoelde personen te verstrekken, doch zullen de betrekkelijke aanvragen worden gesteld in handen van den Hoofd commissaris van Politie to Utrecht met verzoek mij to willen rapporteeren of de aanvragers aan redelijke eischcn van r ij vaardigheid voor het door hen verlangde rijbewijs voldoen. Blijkt, dat dc rijproef voor het afleg gen waarvan belanghebbenden door of vanwege genoemden Hoofdcommissaris zullen worden uilgcnoodigd te Utrecht voor een door bem aan te wijzen persoon te verschijnen en voor het afleggen van welke rijproef voor belanghebbenden geen kosten zijn verbonden niet het ge- wenschte resultaatheeft opgeleverd, dan acht ik een bijzonder geval als bedoeld in voornoemd wetsartikel aanwezig en stel de afgifte van het verlangde rijbewijs afhan kelijk van de overlegging van een rijvaar digheidsbewijs hetwelk is afgegeven door het Centraal Bureau .voor de Afgifte van Bewijsstukken van^ Rijvaardigheid te 's-Gravenhage. Velen hebben aan de groeve den beminden overledene herdacht Barneveld, 9 Juli. Op het kerkhof te Voorthulzen is wijlen Ds Vonkenberg he denmiddag ter ruste gelegd. De lijkenauto werd gevolgd door 12 auto's, gevuld door vrienden van den overledene uit gemeen ten, waar Ds. Vonkenberg het evangelie heeft bediend; verder hadden zich uit deze omgeving honderden naar den doodenak- kei begeven, om den beminden voorganger de laatste eer te bewijzen. Op verzoek van den overledene dekte geen enkele krans of bloem de lijkkist. De begrafenisplechtigheid werd geleid door Ds. Kruyéwijk, uit Hilversum, waar Ds Vonkenberg op 64-jarigen leeftijd is overleden Nadat de kist in de groeve, gelegen in de schaduw van statige lariksboomen, was neergelaten, nam Ds. Kruyswijk, die ook den dienst ten storfhuize had geleid, het woord, om den overledene te schetsen als- verkondiger van het Evangelie, welk ambt hij met de grootsta getrouwheid heeft be diend. De volgende spreker was de heer Zijlslra uit Groningen, die den afgestorvene her dacht ais voorzitter van den Nederland- scben Bond van Jongelingsvereenigingen op Gereformeerden grondslag. Groot en onver gankelijk is het werk door den overledene ook op dit gebied verricht. Daarna trad naar voren Z. Exc. oud minister van Dijk, die het woord voerde namens den Chr. Militairen Bond, op welk gebied de overledene ook bijzonder nuttig is werkzaam geweest. Vervolgens werd den overledene dank ge bracht voor wat hij gedaan heeft in het belang der Chr. Leeszalen. Verder voerden het woord afgevaardig den van den kerkeraad der gemeenten Barendreoht, Zwijnsdrccbt en Hulzen, in welke gemeenten de overledene ook als herder en leeraar is werkzaam geweest. •Uien roemden den ijver van Ds. Vonken berg, om den vollen raad Gods te verkon digen, doch de afgevaardigde uit Hulzen noemde zijn gemeente wel de meest bevoor rechte. Immers hier is hij het laatst werk zaam goweest. Als een treffend staaltje van do liefde, die de overledene in alle gemeen ten, waar hij werkzaam is geweest, had verworven, zij gemeld, dat een demo uit. Voorthuizen de opmerking van den Hui zenaar betwistte, met haar kennissen toe te fluisteren: „Niet waar, Voorthuizen bad zijn eerste liefde." A's laatste spreker voorde Ds. Jager, pre dikant bij de Gereformeerde kerk te Voort- huizen het woord, die wees op de vruohten, welke de arbeid van wijlen Ds. Vonken berg in zijn eerste gemeente kennelijk recd6 heeft gedragen. Daarop dankte de oudste zoon van den overledene, mr. E. I. E. G Vonkenberg uit Gorinchera, de sprekers en wel in de eerste plaats oud-minister Van Dijk voor de woor den van waardeering en troost, cn verder allen die zijn onvergetelijken vader de laat ste eer hebben bewezen. Ds. Kruyswijk btsloot de droeve plech tigheid met het uitspreken van het Onze Vader. Zeer onder den indruk en met de over tuiging een trouw discipel zijns Heeren grafwaarts te hebben getracht, verliet nu de overgroote schare den dooden&kker. VEELBELOVENDE JEUGD. Ede Den laatstcn tijd hadden er in cn om Ede verschillende kleine inbraken plaats. Hier en daar was lood gestolen, ter wijl men hij een bewoner op do Doesbur- gerheide zelfs een geweer en een revolver ontvreemd had. Thans mocht het de politie gelukken een bende van vijf jongens van ongeveer 17 jaar te arre6teercn De hoofddader H. bleef hardnekkig ontkennen, doch do anderen vielen successievelijk door de mand en be kenden ten slotte Twee zijn er reeds ter beschikking van de justitie ie Arnhem ge steld. LAWNTENN1S Noord wijk, 10 Juli. Nadut de dag yan gisteren gebruikt was voor de voorronden dw.z. voor de middelmatige Nederland6Che spelers, werd heden een aanvang gemaakt met het internationale gedeelte. Uit deze voorronden hadden zich geplaatst mr. van der Feen, de Quant, Tonjcs, lmhoff. mr. Shy Seinfeld, Oudes en Born. Dc verschillende buitcnlandsche spelers, welke aan dit tournooi deelnemen von Cramm is tot zijn spijt verhinderd, terwijl mej. Ausscm in Londen is teruggehouden wonnen allen hun eerste ronde. De Italiaan de Stefani speelde nog niet zijn beste spel tegen Scheurleer, doch won niettemin in drie sets, dank zij het dekken van het veld cn het goede plaatsen van recli ter en linkerdrive. De veteraan Kleinscbroth sloeg mr. Ma- rinkelle in drie sets, dank zij het goede vol- leeren, dat de dubbelspeler van een twintig jaar geleden nog behouden heeft. De Oostenrijksche Daviscupspelers von Metaxa is voornamelijk een baseliner, die zijn kracht heeft in het snellere tempo van zijn lagen forehanddrive en van zijn goed plaatsen. Aan het net bleek hij zooveel goed werk te doen, dat het ons verwondert, dat hij dit niet meer in zijn spel brengt, alhoe wel dit tegen Marinkelle niet noodig was. De Engelsche speler Wheatcroft leverde een titanenstrijd tegen van Ool6t. De partij duurde niet minder dan ruim 50 games Het gehalte 6tond niet op do zelfde hoogte als de lengte. Wheatcroft is een middelma tig countyspeler, die dank zij een gunstige loting nog wel verder zal komen. Verschillende Hollandschc spelers kwa men tegon elkaar en in drie partijen kwam het tot de volle vijf sets. De uitslagen waren: Heerencnkel6pel: Wetselaar si. Seinfeld 62, 62, 57, 60 Van Eek sl. Knottenbelt 64, 16, 810, G3, 75. Timmer sl. Oudes Gi, 63, 60. Wheatcroft sl. van Olst 0—6, 9—11. 62, 0-1. 9—7. Mr. van der Feen sl. mr. Fcith 63, 68, 6—2, 46, 9——/. Von Metaxa sl. mr. Marinkelle 62, 64. 6-3. Dr. Kleinscbroth sl. mr. Shy 75, 62, 6-2. Leembruggen sl. de Quant 61. 62, 60. De Stefani sl. Scheurleer 64, 61, 64. Damescnkelspel: Mej. A. Kerckhoff sl. rnej. Groters 63, 6—2. Mej. van Lindonk sl. mej. de Jong 62, 6-1. DE RONDE VAN FRANKRIJK. Vietto winnaar 7e etappe. Grenoble, 10 Juli (V.D.). De Te etappe leidde vandaag van Aix les Bains naar Grenoble, een afstand van ruim 229 K.M. Naar men weet liggen op dit traject twee zware toppen, n.l. de Galibicr een hoogte van 2658 Meter cn de Col du Lautaret een hoogte van 2075 Meter. Do route leidde van <\ix les Bains naar Aiguebelle en vandaar naar St. Jean de Maurienne. Van dit plaats- Ie uit begon een zeer sterke stijging n.l. van 712 Meter hoogte via de Telegraphepas (1530 Meter) naar de Galibier cp 2658 Meter en deze stijging moest worden volbracht in ruim 35 K.M. Tien K.M. van dc Galibier ligt de Lautaret en vandaar ging het in een scherpe daling naar Bourg en steeds dalen de verder naar Grenoble. De Franschc renner Vietto onderscheidde zich bijzonder in deze etappe. Reeds op de Galibier had hij een voorsprong verkregen, welke hij op de Lautaret nog vergrooten kon. Dicht op hem volgden de Spanjaard Ezquerra, de Italiaan Martano, de Spaan- 6che klimmer Trueba en Cazzulani (Italië). Bergafwaarts ging het daarna in razende vaart. Te Grenoble wist Vietto in de sprint Voor reparatie en schoonmaken van den naar v. PERSEYNSTRAAT 19. TeleL 423. te winnen in den tijd van 8 uur 43 min. 50 sec. Tweede aankomende \va6 Louviot, daar» op volgden Magne, Ezquerra, Molinar en Trueba. De laatste kwam niet 6 6ec. achter stand door de finish. Het resultaat van deze etappe was: 1. Viette tijd 8 uu 43 min. 50 sec.; 2. Lou viot Frankrijk zelfden tijd; 3. Antoine Ma gen, Frankrijk zelfden tijd; 4. Ezquerra. Spanje, zelfden tijd; 5. Molinar, individueel zelfden tijd; 6. Trueba, Spanje, tijd 8 uur 43 min. 56 sec. In het algemeen klassement heeft Ma gen nog steeds de leiding met Martano op de tweede plaats. In het landenklassement staat Frankrijk een, daarop volgen Italië, Duitschland, Zwit seriandSpanje cn tenslotte België, die lee- lijk is afgezakt. Morgen wordt gereden van Grenoble naar Cap, een afstand van 102 K.M. over do Col Bayard. Donderdag 12 JnlL H i 1 v e rsu m. Golflengte 1875 M. A.V.R.O. 8.00 Tijdsein. 8.01 Gr&mofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofocnmuzick. 110.30 Kamermuziek. 11.00 Voordracht. door Lien de Jong. 11.30 Voortzetting kamermuziek. 3. Kwartet in Es gr. t.. op. 47 Schuraam 12.00 Tijdsein 12.01 Lunchconcert. 2.00 Zangvoordracht. 2.30 Voordacht. 3.00 Gramofoonmuziek. 3.45 Zenderoverschakeling. 4.00 Mevr. Antoinette van Dijk. 4.30 Pianorecital. 5.00 Concert 6.30 Sportpraatje door Han Hollander. 7.00 Voor grootere kinderen. 7.30 Causerie door Alexander de Haas: „Het ontstaan xan het cabaret", III. 8.00 Tijdsein. 8.01 Nieuwsberichten Vaz Dias. 8.05 „Van Amsterdam naar Amerika". Gevarieerd programma. 10.30 Gramofoonmuziek. 11.00 Nieuwsberichten Vaz Dias. 11.10 Aansluiting, met het Restaurant „Haock" te Scheve- ningon. Bcla Kiss cn zijn ensemble. 12.00 Tijdsein cn sluiting. Huizen. Golflengte 301.5 M. K.R.O. 8.00 Morgenconcert N.C.R.V. 10.00 Gramofoonmuziek. 10.15 Morgendienst, door Ds. K. H. Wallien, Ev. Luth. Predi kant. 10.45 Loger des Heilskwartiertjp (Gramofoonmuziek). K.R.O. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje, door Pastoor L. II. Perquin. 12.00 Tijdsein. 12.01 Politieberichten. 12.15 Lunchconcert. N.C.R.V. 2.00 Cursus fraaie handwerken, door Mej. G. Ablij. 3.00 Vrouwenhalfuurtje. 3.30 Orkestmuziek. ((Gramofoonplaten). 3.45 Zenderverzorging. 4.00 Bijbellezing, door Ds. G. B. Westenburg. Ned. Herv. Pred. 5.00 Cursus handenarbeid voor onze jeugd door II. J. Stcinvoort. Een prullebak van karton". 5.30 Viool-recital. 6.15 Gramofoonmuziek. 6.43 C.N.V.-kwartiertje. 6.58 Zenderoverschakeling. 7.00 Politieberichten cn Persberichten. Ned.Chr. Persbureau. 7.15 Gramofoonmuziek uit het dagel. gebeuren. 7.30 Weekoverzicht: „Wat er op de wereld gebeurt", door Corn. A. Crayé. 8.00 Tijdsein. 8.00 Uurtje van veel gevraagde gramo foonmuziek. 9.00 Spreker: Dr. A. L. W. de Gce. Onderwerp: Zonne tijd en wettelijke tijd. 0.30 Onze zang- en muziekverecnigingen. 10.10 Persbureau Vaz Dias. 10.30 Gramofoonplatenconcert.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 10