Hel Oostenrijksche kampioenschap wiel rennen op den weg over hel bekende berglraject Schott- wien Semmering (980 meter hoog), is door Schnaderer (links) gewonnen Hel congres der International Air Traffic Association is Dinsdag in de Ridderzaal te den Haag door minster J. A. Kalff officieel geopend. Een overzicht tijdens de openings rede van den minister De Nederlandsche regeering bood Dinsdag den deelnemers aan het Int. Luchtvaartcongres in de Ridderzaal te den Haag een lea aan, waarbij ook de vliegtuigbouwer A. Fokker tegenwoordig was In hel Sportpark te Groningen gaven Dinsdag de landelijke ruilervereeniglngen demon straties, welke door minister Deckers werden bijgewoond De heer J. J. van der Leeuw der van Nelle-fabrleken te Rotterdam, die met zijn toestel een vlucht naar Zuid Afrika ondernam en neer gestort Is De feesten van Groningen's ontzet. De parade der landelijke rultervereeniglng op de Groote Markt Lord Nuffield, de Engelsche motormagnaat, ontving Maandag van do Engelsche unie van rijwiel- en motorhandelaren een fiets cadeau els erkenning van Lord Nuffields parool, dat er geen betere en aangenamere wijze Is, waarop men zijn land kan learen kennen dan juist per flets Dekschrobben aan boord van de .Pollux*. De commandeur, de heer A. Kamp (boven), die 30 Augustus zijn gouden jubileum viert In Rijksdienst, houdt toezicht tijdens deze dagelijksche bezigheid od het opleidingsschip te Amsterdam Dr. Fockema Andreae, commissaris der Koningin in Groningen, en de heer Bloemers, de schei dende burgemeester tijdens de inspectie van de Landelijke ruiters, die deelnamen aan de feesten van Groningen's ontzet

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8