Bi, h.t v«rtrok v.n de Ned.ri.nd.eh. Athi.tiekpio.g n.er d. Europ..,eh. k.mpio.n.ch.pp.n t. Turijn prob.erd. Wim De luchtbeschermingsdienst heeft Maandag te Nijmegen groote demonstraties ge- .Kaan Haandag op het station te Amsterdam den voorzitter van de K.N A.U., den heer A» «I. O. Strenghel^, een krant te houden verkoopen Na zijn overwinning In de T.T.» race op het circuit van Belfast (Ierland) werd den coureur Dodson een eeredronk toege reikt door zijn echtgenoote Een kleermakersbedrijf vóór derlig jaar op de .Almitento" welke in het R.A.I.-gebouw te Amsterdam wordt gehouden In de Cunerakerk te Rhenen beeft Maandag een zware brand gewoed. - Het blusschingswerk Barthou heeft in het Lyceum Pasteur te Parijs een plaquette onthuld ter her innering aan de opening der eerste oorlogs-ambulance, welke op initiatief der te Parijs wonende Amerikanen geschiedde Een delegatie van de Amerikaan- sche vereeniging .vrienden van Lafayette" is onder leiding van rechter Walter Gardner, Lord president van de vereeniging, te Parijs aangekomen De bemanning van H. M. S. .Rodney" monsterde dezer dagen te Devonport af, waarna onmiddellijk een nieuwe bemanning van duizend koppen en 75 officieren werd ingescheept en het schip naar de West kust van Schotland vertrok om zich bij do vloot te voegen De gierpont „Zeldenrust" van het Drielsche veer bij Arnhem is uit de vaart genomen, daar het door het aanbrengen van strekdam men In den Rijn niet mogelijk is, de gierpont verder te gebruiken. Waterstaat weigert toestemming tot het In dienst stollen van een ander soort pontveer in verband met een geschil met de eigenares van het veer

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8