SLUITING DER STADIONBAAN Luchtvaart HULDIGING VAN ONZE ATHLETEN LODEWIJK VAN DEIJSSEL K.L.M.-DIENST NAAR INDIE 100% regelmatig GEN. MAJ. H. J. DOORMAN t ARRESTATIE VAN INHEEM- SCHE LEIDERS UIT DEN VOLKSRAAD Radioprogramma WIELRENNEN Revanche wereldkampioen* schap sprint Amsterdam, 13 September. Onder be gunstiging van goede weersomstandighe den vonden hedenavond op de Stadionhaan de sluitingswedstrijden plaats, waarbij de publieke belangstelling vrij talrijk was. Begonnen werd mot de halve beslissingen van den sprintwedstrijd voor het clubkam pioenschap van Nederland op de baan. In de eerste halve beslissing won „Le Champion" van „De Kampioen" (Haarlem) Van der Linden won hier de sprint van van Egmond en Motz. Do tweede halve beslissing werd gewon nen door „Olympia(Amsterdam) tegen „Gormania" (Amsterdam). Het tweede gedeelte van dit clubkam pioenschap bestond uit een tweetal halve beslissingen achtervolgingswedstrijd over maximum 8 baanronden. De „Kampioen" (Haarlem) won in de eer ste halve finale gemakkelijk van „De Ade laar" (Hilversum) in den tijd van 5 min 5.6 sec. In de andere halvo beslissing won „Le Champion" (Amsterdam) na scherpen strijd van „Olympia" (Amsterdam) met een voor sprong van 40 meter in den tijd van 5 min. 8 seconden. Revanche wereldkampioen schap sprint. Hierna werd een aanvang gemaakt mot een sprintwedstrijd voor profs, waaraan deelnamen Scherens (België), Richter (Duitschland), Gerardin (Frankrijk), resp. wereldkampioen, 2e aankomende en 3e aan komende van dit jaar, van Egmond, van der Linden en G. Loene. In verband met deze sterke deelname kon men hier dus spreken van revanche der wereldkampioen schappen 1934. In den eersten rit won Richter van Leene met een tijd van 13,2 sec. over de laatste 200 meter. In den tweeden rit kwam de wereldkum pioen Scherens tegen van der Linden, dio hiermede dus zijn tweeden wedstrijd als professional reed. Van der Linden nam den kop. Eerst op de laatste 150 meter werd het tempo sterk versneld. Op het laatste rechte eind werd de strijd uitgevochten. Van der Linden bood heftigen tegenstand en met een laatste ruk kon Scherens van der Linden op de streep passeeren. In den derden rit won van Egmond met groot gemak van Gerardin, die de snel treinvaart van van Egmond niet kon bij houden en zelfs het wiel van zijn tegen stander niet te pakken kreeg. Tijd laatsto 200 meter 12.6 sec. In den herkansingswedstrijd startten dus Gerardin, Leene en van der Linden, welke wedstrijd door Gerardin gewonnen werd. Tijd laatste 200 meter 13 sec. Om den vijfden en zesden prijs reden Leene en van der Linden. De eerste liet zich bij het ingaan van de laatste bocht door van der Linden verrassen, die binnen door kwam, waarna Leene een geslagen man was. Tijd laatste 200 meter 14 sec. In de eerste halve beslissing reed Richtei tegen van Egmond. Van Egmond dacht zijn oude methode to kunnen toepassen. Hij nam direct in snel tempo de kop, maar bij het ingaan van de laatste bocht verraste Richter hem door snel binnendoor te ko men, waarna ook van Egmond geslagen was. Tijd laatste 200 meter 13 sec. In de tweede halve beslissing reed Gerar din een tactische race tegen Scherens. Hij belette den wereldkampioen te passeeren, maar de sprong van den Belg kon Gerar din toch niet houden. Scherens en Richtei bereikten dus de finale. Voor de pauze werd nog een wedstrijd voor nieuwelingen verreden over 8 K.M. .Winnaar werd Frank. De beslissing van het clubkampioenschap achtervolging werd na zwaren strijd ge wonnen door „Le Champion" van de Haar lemsche Club „De Kampioen". Huldiging Noderlandsche athleten. Voor de pauze werden de Nederlandsche athleten, die te Turijn bij de jongste Euro peesche kampioenschappen drie Europee- sche titels en enkele andere prijzen voor Nederland behaald hadden, gehuldigd. Het eerst werd het woord gevoerd door den K.N.A.U.-praeses, den heer A. J. G. Strengholt, die in het bijzonder Berger hul digde als een groot kampioen en een groot propagandist voor dj athletiek. Spr. deelde mede, dat Berger het eere-kruis van ver dienste der K.N.A.U. voor zijn prestatie heeft verdiend. Hij huldigde ook nog Peeters en Osendorp. Namens het Nederlandsche Olympisch Comité voerde de heer K. J. J. Lotsy het woord, terwijl de stadion-directeur, de heer J. J. van der Berg met een kort woord do athleten huldigde. De ploeg maakte in een auto een eere-ronde langs de tribunes. Richter sprintwinnaar. Om den derden en vierden prijs reed Van Egmond tegen Gerardin. Van Egmond won van kop af in den tijd van 12.4 sec. In de finale startten Scherens en Richter. Richter nam den kop, versnelde bij het in gaan van den Jaatsten bocht aanmerkelijk en op het laatste rechte eind was de sprong van Scherens juist iets te laat. Richter werd winnaar met een tijd van 12.6 sec. over de laatste 200 Meter. Als voorlaatste nummer van dezen avond ging de beslissing van het clubkampioen- schap sprint, waaraan werd deelgenomen door twee renners van „De Kainpioen" en van „Olympia", welke wedstrijd gewonnen werd door „Le Champion". Deze club werd in het totaal klassement eerste en daarmede tevens kampioen op de baan 1931. Stayerswedstrijd. Aan den wedstrijd achter motoren over 75 K.M. werd deelgenomen door de Fran- schen Paillard cn Lacquchaye en Wambsl (A), de Duitschcr Krewer, de Italiaan Severgnini en de Nederlandsche stayers Blokemolen, v. d. Wulp en Domhofcn Mas sing. Vrijwel den geheelen wedstrijd domineer den de Fransche stayers, vooral Lacquehaye en Wambst, die elkaar regelmatig aan den kop afwisselden. Doinhof was aanvankelijk de eunige Nederlandsche deelnemer, die vooraan kon blijven. Na 25 K.M. lag Wambst aan den kop met op de tweede plaats Dom hof, daarna Lacquohaye, Paillard, v. d Wulp, Massing, Krewer cn op 1 ronde Blokemolen en Severgnini. Krewer verdc digde hardnekkig zijn positie om niet ge lapt te worden, terwijl Paillard in hot ver loop van de tweede 25 K.M. afzakt. Na 50 K.M. was Lacquchaye aan den kop met op de tweede plaats Domhof, daarna Wambst en Krewer, terwijl Paillard en Severgnini 1 roi.de, Blekcmolen 2 ronden. Massing 4 ronden en v. d. Wulp 5 ronden achter lag Als nog 20 K.M. te rijden zijn raakt ook Krewer ten achter door motorpech. Aan den kop wordt de strijd gevoerd tusschen Lac quchaye en Wambst, terwijl Blekcmolen 1 ronde van zijn achterstand weet in le loo- pen en zich op de derde plaats weet te nestelen. Domhof is intusschcn achter ge raakt. Wambst wint met 10 M. voorsprong op Lacquehaye. De einduitslag luidt: 1. Wambst. Tijd over 75 K.M. 1 u. 41 sec. 2. Lacquehaye (10 M.). 3. Blekemolen (op 550 M.). 4. Severgnini (op 080 M.). 5. Domhof (op 1050 M.). 6. Krewer (op 1600 M.). 7. Paillard (op 2200 M.). 8. v. d. Wulp (op 3700 M.). 9. Massing (op 4050 M.). Huldiging, ter gelegenheid van zijn 70sten verjaardag Omtrent de officieele huldiging van Karei Jan Lodewijk Alberdingh Thijm (Lo- dewijk van Deyssel) op 22 September a.s., ter gelegenheid van diens 70sten verjaar dag, verneemt de Msb., dat de receptie zal plaats hebben Zaterdagmiddag om twee uur in hotel Funckler aan de Kruisstraat te Haarlem. Do jarige zal half drie arriveeren. Het einde der receptie is ongeveer half vijf. Het woord zullen o. m. voeren dr. P. C. Bou- tens, voorzitter van het Iluldigings-Comitó, dr. J. F. M. Sterck, Paul Iluf, Albert Kuyle, mr. J. Enschedeè en andere binnenlandsche en buitenlandsche gasten. Des avonds te acht uur heeft in hotel Funckler een huldigingsmaaltijd plaats, waaraan zullen aanzitten de jarige en zijn familieleden, voorts leden van de huldi- gings- en eere-comitè's en 35 ecre-gasten, allen met hun dames. In totaal 150 a 200 personen. Tor gelegenheid van den 70sten jaardag van Karei Jan Lodewijk Alherdingk Thijm zal bij de N.V. Grafische Inrichting Joh. Enschedé Zn. te Haarlem een speciale Lodewijk van Deyssel-uitgave verschijnen, welke binnen enkelo dagen in den boek handel verkrijgbaar zal zijn. Het is ge schreven door Anton den Dolder met een inleiding van Willem Kloos en hevat o. a. een foto van het portret van den jarige, geschilderd door Is. Israels, hetwelk op de receplio den jarige zal worden aangeboden. Voorts ook de handteekeningen van Wil lem Kloos, Lodewijk van Deyssel en van den schrijver. Lodev/ijk van Doysselplein? Het gemeentebestuur van Haarlem heeft gisteravond besloten een straat of plein te noemen naar Karei Jan Lodewijk Alber- dingk Thijm. Alle vluchten volbracht in 7% dag De zomerdienst op de Indië-route der K.L.M, is thans geëindigd. Het reisschema was dezen zomer zoodanig dat de Inüië- vliegtuigen Donderdagmorgen uit Amster dam vertrokken en precies een week later om 12 uur te Batavia aankwamen. De vliegtuigen op de thuisreis verlieten Woensdag om 11 uur Batavia en kwamen de volgende week Woensdag op Schiphol aan, vaak nog vroeg genoeg om de aan sluiting naar Londen en Parijs te halen. Deze zomerdienst met 714 dag vliegtljd Is met honderd procent regelmatigheid uitge voerd. Geen enkel vliegtuig is over tijd aangekomen. Toen dit dreigde te geschie den op de vlucht van gezagvoerder Te Rol Ier, die 22 Augustus uit Batavia vertrok en door bijzonder zwaar weer te Rangoon werd opgehouden, heeft hij, dank zij een buitengewone prestatie, dezen achterstand weten in te halen. Den afstand DjaskAmsterdam van 6440 K.M. (de totale afstand AmsterdamBata via via Boedapest bedraagt: 13883 K.M.) heeft hij in twee dagen afgelegd. De passagiers, die precies op tijd te Am sterdam uitstapten, konden tot hun ver wondering zeggen: „Gisterochtend was ik midden in Perzie. Vanmorgen stond ik nog in Afrika!" Zelfs de bemanning was verbaasd over haar eigen vlugge reis. Met haar zomer dienst Amsterdam—Batavia in 7H dag, met 100% regelmatigheid uitgevoerd, staat de K.L.M. thans aan de spits van alle transcontinentale diensten op langen af stand. EEN NIEUWE „GUUS". Guus Weltzel voorloopig nog niet voor do microfoon. In de „Radio-bode" wordt medegedeeld, dat de heer Weitzcl vermoedelijk niet vóór het voorjaar 1935 weer als omroeper in dienst zal treden. Met 1 October a.s. treedt tijdelijk een nieuwe Avro-Omroeper op, daar de tegenwoordige vervanger van „Guus" onder dienst gaat. HET PALEIS TE SOESTDIJK. Soest. Naar wij vernemen zal het paleis van wijlen H.M. de Koningin-Moe der na 15 September nipt meer te bezichli gen zijn voor het publiek. In den laatste» tijd was de belangstelling vooral voor den tuin zeer groot. HET SOESTER NATUURBAD. Soest. Het ligt in de bedoeling het Soester Natuurbad met ingang van 15 Sept. as. te sluiten. In het afgeloopen seizoen is de belang stelling voor het bad niet zoo groot geweekt als het vorig jaar. Verschillende omstan digheden hebben daaraan medegewerkt. al9 bijv. het minder gunstige badweer dezen zomer. Dan zijn er in den omtrek nog al meerdere baden aangelegd, wat natuurlijk ook eenigen heeft teruggehouden naar Soest te komen en ten slotte waren de en treeprijzen dit jaar hooger dan 't vorig juar, terwijl niet uit het oog verloren mag wor den, dat het nieuwtje van 't vorige jaar er nu af was. ZONNEGLOREN. S o e s t. De opbrengst van den speldjes dag ten behoeve van het suppletiefonds van het sanatorium Zonnegloren hier dezer da gen gehouden, heeft opgebracht 434.43. INKWARTIERING TE SOEST. Soest. Een bataljon grenadiers en ja gers sterk 50 officieren, 140 onder officieren en 600 soldaten wordt voor het houden van oefeningen van 20 op 21 September a.s. in verschillende scholen alhier ondergebracht. BEVOLKING VAN SOEST. Soest. De bevolking onzer gemeente bedroeg op 1 September j I. 15982 zielen. Spoedig zal onze gemeente dus 16000 inwo ners tellen. WERKLOOSHEID TE SOEST. S o e s t. Bij het agentschap der arbeids bemiddeling waren deze week ingeschreven 323 werkloozen. EEN NIEUW WINKELPAND TE SOEST. Soest. Onder architectuur van den heer P. Beekman zal alhier op den hoek van den Heuvelweg aan de Burg. Grothe- straat een nieuw winkelpand verrijzen. Thans staat daar de bekende stalhou derij van de firma Haks. Dit perceel zal worden afgebroken. De zaak van de familie Haks zal worden ondergebracht in het koetshuis van de villa Noordercng, even eens aan de Burg. Grothestraat. EEN BOVENTALLIGE ONDERWIJZERES AAN DE OPENB. SCHOOL TE SOEST. Soest. Met ingang van 1 September is aan de openbare school in de Kerke buurt alhier een zesde leerkracht werk zaam gesteld, die niet voor rijksrekening is Door vrijwillige bijdragen van ouders, personeel der school en door een subsidie van de afd Soest van Volksonderwijs wus deze aanstelling mogelijk, om te voorko men dat de klassen te groot werden. Ook aan de openb. school van den heer Van Wely is reeds zulk een onderwijzer werkzaam. De begrafenis te Bennekom Ede, 13 Sept. Donderdagmiddag had op de bcgiuuf plaats te Bennekom de leraarde bestol ling van het stoffelijk overschot van gcneraal-majoor der art. b. d. H. J. Door man plaats. Onder de zeer veel belangstellenden za gen wij: Kolonel Clork, commdt. van de Ho Inf. brigado te Ede als vortegenwoor liger van den garnizoens commandant die loor uitstedigheid als cdt. v. d. lie Art. Bri gads zich deed vertegenwoordigen door kapitein G. A. Geel. Do IIIe Art. Brig, was veitegenwoordigd door kapt. Veraart; het ie Rcgt. Veld art. door een deputatie be staande uit Luit-kol. H. C. do Man en de kapitein J. M. A. Gocdewaagon cn A. Tuytel, eveneens was er een deputatie van het 4e Bat. v. h. voormalige 3o Regt. Vesting Art. cn een paar onderofficieren van het Batal jon. verder Oversto v. d. Wall Bake, cdt. van hot korps Rijdende Art. en Overste W. v Ingcn Schouten van de B. v. L„ kapt. L. C. v. Duuren, cdt. van de Hars kamp; gen. majoor b. d. C. M. G. Ph. Couvee kolonel der art. b. d. Jhr. E. H. J. Storm van 's Gravezande; res. luit.-kol. der gen. staf Kempcos; Luit.-kol. H. Heoljans, Ma joor W. F. Weber. Dan meerdere parti culieren zooals Dr. C. A. K. Weijer te Ede; Mr. G. J. IJssel de Schepper, Ede, Mr A. C. v. Daalen, Prof. Berkhout, Ds. v. Omme, Ds. v. d. Zande, Bennekom. Met de stoet kwam nog mede kapt. paardenarts H. J. Weekenstroo. Tal van bloemstukken dekten de baar. Aan het graf sprak de heer D. Koopman als vriend; dan voor de familie generaal R. G. Doorman, broeder en de heer de Kadt nis zwager van den overledene. Overste van Ingcn Schouten dankte hem voor zijn arbeid met betrekking tot do B. v. L., terwijl Res. kapitein der art. C. L H. de Winter gen.-maj. Doorman niet 81 leen een goed chof noemde, mnar hem te vens roemde als een trouwe vriend en een goed kameraad voor zijn ondergeschikten Gen. Maj: Tnd. Leger b. d. R. G. Doorman dankte namens de familie voor de belang stelling. Aanvullende begrooting dept. Econ. Zaken. Batavia, 13 Sept. (Aneta). De aanvul lende begrooting van het Departement van Economische Zaken voor het dienstjaar 1935, waarbij de uitgaven verminderd zijn met een bedrag van 481.780.— als gevolg van nieuwe richtlijnen inzake de houtvor- vrcemding, wordt met 29fcStemmen voor en 12 stemmen tegen aangenomen. Niet behandelde moties. De voorzitter van den Volksraad deelt mede, dat de motie-Soejono inzake vertegen woordiging van Ned.-Indië in de Staten- Generaal niet in behandeling komt en de motie-Van Mook inzake „top-reorganisatie" is ingetrokken. Sluiting dor Volksraadszitting. De zitting van den Volksraad wordt hier na gesloten, waarbij de voorzitter het Col lege toespreekt. Batavia, 13 Sept. (Aneta). Na dc arres tatie van Mohamad Hatta als gevolg van do huiszoekingen bij P.N.I.-leiders ingesteld, hebben de hoofdbestuursleden van deze vqroeniging Ardjóno, Moerat en Soepra de extreme P.N.l.-politiek op dcnzelfden voet voortgezet. Hierin heeft het I-Ioofdparket aanleiding gevonden om do arrestatie dezer leiders to gelasten, op grond van artikel 153bis cn naar aanleiding van verschillende publicaties. Do eerste twee zijn to Batavia gearres teerd; Socpra is te Cheribon in hechtenis gesteld. SAMENVOEGING VAN BATAVIA EN MEESTER CORNELIS. Batavia, 13 Sept. (Aneta). Naar het „Bat. Nieuwsblad" verneemt, zal het advies van het departement van Financiën inzake de financieele regeling, verband houdende met de samenvoeging van Batavia en Mees ter Cornelis, dez week aan de Regeering worden toegezonden. De adviseur voor de decentralisatie stelde voor do geheele vordering ten bedrage van 1.900.000 af te schrijven, terwijl het depar tement van Financiën adviseerde slechts 1.600.000 af te schrijven en de rest van de gemeente Batavia terug te vorderen. Do ambtenaren in dienst bij de gemeente Meester Cornelis zullen voorloopig allen in dienst van de gemeente Batavia overgaan. TEWERKSTELLING VAN BUITEN. LANDERS. Buitenzorg, 12 Sept. (Aneta). Naar aanleiding van verschillende persberichten als zouden op buitenlandsche onderncmin gen in Ned. Indie Nederlandsche werk krachten ontslagen zijn cn vervangen zijn door buitenlanders, heeft, ingevolge een regeeringsopdracht, het hoofd van het Kan toor van Arbeid inlichtingen ingewonnen bij de A.V.R.O.S., Deliplantersvereeniging en het Algemeen Landbouw Syndicaat. Naar gebleken is, hebben zich gedurende het laatste jaar dergelijke gevallen niet voorgedaan. NED.-INDISCHE CONSERVEN- INDUSTRIE. Batavia, 13 Sept. (Aneta). Naar het ,Bat. Nieuwsblad" verneemt bereidt de Rc geering thans de uitzending voor van een ambtenaar die werkzaam 'zal worden ge steld ter bevordering van de conserven-in- dustric in Ned.-Indië. ZATERDAG 15 SEPTEMBER Hilversum, 1875 M. VA.RA. 8.00 Tijdsein. 8.01 Gramofoonmuziek. V.P.R.Ü. 10.00 Morgenwijding:. V.A.R.A. 10.15 Uitzending voor de Arbeiders in de conti nubedrijven. „Dat doet de dour dicht". Een revue van een revue! Samengesteld uit Mcyer Hamcl's succcsrevue van denzclfden naam, door Nico Boer. 12.00 Tijdsein. 12.01 Klein-V.A.RA.-Ensemble o.l.v. Fr. Bakcls. 2.00 Onderbreking voor verzorging van den zender. 2.16 Klein V.A.R.A.-Ensemblo o.l.v. Fr. Bakels. 3.00 Onze serie Groote Meesters der Toonkunst Mozart-Programmu. 3.30 Van het wltto doek. Filmkwartiertje door M. Sluyser. 3.45 Overschakelen naar den zender Kootwijk. 4.00 Tijdsein. 4.01 Platen der maand. (Gramofoonmuzick). 4.30 De Notenkrakers o.l.v. Daaf Wins. 6.00 „We gaan ze halen". Twintig minuten te gast bij de Koode Valkenhorde „Vriendschap", op hun honk, het Valkennest. 5.20 De Notenkrakers, o.l.v. Daaf Win». 6.00 Tijdsein. 6.01 Letterkundig overzicht door A. M. de Jong. Erfgenamen, Fercnc Körmcndi 6.20 De Flierefluiters o.l.v. Jan van dor Horst, m.m.v. Albert de Booy, zang. 7.30 Orgelspel door Joh. Jong op hot VA.RA.- orgel. 8.00 Tijdsein. 8.01 Herhaling van S.O.S.-berichtcn. 8.03 Persbureau Vaz Dia» en V.A.R-A.-Varla. 8.10 De nieuwe VA.R.A.-knipcursus. Movr. A, van Blanken-van Kuyk vertelt een en ander over dc nieuwe cursussen. 8.16 Men vraag cn wü draaiengramofoon- platcn, waarom gevraagd is. 8.30 Radio-Film „Bleeko Bet". Een Jordaanspel naar de gelijknamige Hollandsche geluidsfilm van Richard Oswald, A. Benno en Herman Boubcr. Liedjes en muziek van Louis Davids, Margie Mor ris en Hans Mav. 9.45 V.A.R.A.-orkest o.l.v. Hugo de Groot. 10.00 Tijdsein. 10.01 Toespiaak door A. do Vries, voorzitter van de V.A.RA. 10.10 Persbureau Vaz Dias. 10.15 VA.RA.-orkest o.l.v. Hugo de Groot. 11.00 Gramofonmuziek. 11.15 V.A.R_A.-orkest o.l.v. Hugo dc Groot. 12.00 Tijdsein en sluiting. Huizen, 801.5 M. K.R.O. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonmuziek. 10.30 Muziekuitzcnding voor fabrieken. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig Halfuurtje door Pastoor L. H. Pcrquin. 12.00 Tijdsein. 12.01 Politieberichten. 12.15 Gramofoonmuziek. 1.00 Lunchconcert door de K.R.O.-Boys o.l.v. Piet Lustcnhouwer. 1.45 Verzorging van den zender. 2.00 Halfuurtje voor de rijpere Jeugd, door Mevr. A. Schelfhout van der Meulcn. 2.30 Gramofoonmuziek. 3.00 Kindcruurtje, verzorgd door Mevr. Sophie Nuwerhuis-van der Rijst cn Mevr. Corrie Marrcs- van der Ven. 4.00 Opera Lohcng-rln van Wagner. Verkorte opera, uitgevoerd door solisten, koer cn orkest o.l.v. Hermann Weigert. (Gramofoonmuziek). 4.40 Concert door het K.R.O.-orkest o.l.v. MarU nus van 't Woud. 5.10 Gramofoonmuziek. 5.30 Het K.R.O.-orkest o.l.v, Marinus van vVoud. 6.20 Journalistiek weekoverzicht door Paul d* Waart. 6.45 Vervolg K.R.O.-orkest. 7.00 Politieberichten. 7.15 GeestclUko volksgezondheid in het gezin, door Prof. Dr. E. A. Corp. 7.35 Gramofoonmuzick. 7 45 R.K.F.-kwartiertje door P. D. A. v.d. Hcydc. 8.00 De K.R.O.-Boys o.l.v. Piet Lustcnhoixwot. 8.30 Nieuwsberichten Vaz Dias. 8.35 Jan Hahn in zy'n repertoire. 8.50 Gramofoonmuzick. 9.00 Do K.R.O.-Boys o.l.v. Piet Lustenhouwcr. 9.S0 Virtuoze vleugel-fantasieën door Roland Uicardn. 9.45 De K.R.O.-Boys o.l.v. Piet Lustcnhouwer. 10.15 Jan Hahn in zyn repertoire. 10.30 Nieuwsberichten Vaz Dias. iO.S5 Virtuoze vleugel-fantasieën door RoJ*-* Ricardo 10.50 Gramofoonmuziek. Brusnel, Vlaamsche uitz. 321.9 M. 12.17 Gramofoonmuzick. 1.20 Concert door Salonorkc3t. 6.20 Gramofoonmuziek. 6.50 Jazz-uurtje. 8.20 Concert door het Omroeporkest, m.m.v. F. Toutenel. 10.20 Concert door José SchnUders en zijn ork, Brussel, Fransche uitz. 483.9 M. 12.16 Concert door het Salon-orkest. 1 1.20 Gramofoonmuzick. 5.20 Concert door het Omroeporkest. 6.35 Gramofoonmuzick. 6.50 Zangvoordracht door Mevr. A. Bradfei 7.06 Gramofoonmuziek. 10.17 Vervolg van het concert uit Londen. 10.60 Concert door José Schnydcrs en zyn o\ kes uit „Ancienne Belgiquc" te Brussel. Deutschlandsender, 1571. M. 7.25 Concert door D. Maasz, viool, C. Schlott- mann, zang cn W. Thiele, piano. 8.30 „Leuchtender Hcrbst", bonte avond. Droitwich (ex-Daventry), 1600 M. Nationaal Programma. 11 20 Gramofoonplaten. 5.35 Dansmuziek door Debroy Somera en zyn orkest. 7.20 Concert door Fred Hartleyen en zyn No velty Kwintet, m.m.v. B. Lawrence. 8.209.65 Promenade-concert door het B.B.C.- Symphonio-orkest o.l.v. Sir Henry Wood, m.m.v. Lu oil a Paikin, sopraan, S. Robertson, bariton cn Irene Scharrcr, piano. 10.20 Concert door het Radio Vocaal Octet, oj. v. L. Woodgatc. 10.5512.20 Dansmuziek door Debroy Somert cn zyn orkest.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 7