Prinses Marina van Griekenland, de verloofde van Prins George van Enge land, bracht Dinsdag een bozoek aan de Engelsche ambassade te Parijs Een genoegelijk téte a tête bij den historischen op tocht, die Woensdagmiddag tijdens de 3 October- feesten door Leiden trok Een interessante historische optocht trok Woensdagmiddag bij ge legenheid der 3 Octoberfeesten door Leiden. Duizenden sloegen den stoet gade Wat de jeugd heeft overgelaten van een paar heerenhuizen aan den .Lageweldschen dijk onder Zuilen. Boven: een frontaanzicht van het 4tuls met het totaal vernielde balcon en ramen. Daaronder het gaL «Ut in een binnenmuur gebroken is en de resten van den vloer De opening van het nieuwe rechterlijk Jaar in Engeland ging met het gebruikelijk ceremonieel gepaard. De rechters verlaten de Westminster kerk na de openingsplech tigheid te hebben bijgewoond Een overzicht van de werkzaamheden aan de Oosterdok- sluizen te Amsterdam Pe werkput bij de Qqsterdoksluizen te Amsterdam Het eerste werkkamp van de Duitsch Joodsche vluchtelingen is V/oensdag te Nieuw# Sluis in den Wierlngermeer geopend. De hooge commissaris voor Duitsche vlucht» lingen. James G. Mac Donald, tijdens z|jn rede De nieuw benoemde burgemeester van Ouderkerk aan den IJssel, de heer Beeck Calkoen, deed Woensdag met zijn echtgenoote zijn intrede In de gemeente, en werd door de burgerij feestelijk ingehaald Rechts met hoed in de hand, de oud-burgemeester, de heer Jac. Waning

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8