RUST IN MADRID EUCHARISTISCH CONGRES TE BUENOS AIRES DE DREIGENDE OORLOG DE VLOOTPARITEIT I TIMES IN DUITSCHLAND IN BESLAG GENOMEN Een aanval op kardinaal Faulhaber HET BRUIDSKLEED VAN PRINSES MARINA WAT ETEN WIJ MORGEN? In Asturië zijn de opstandelingen nog meester van den toestand Barcelona, 9 Oct. (Reuter). Naar ver luidt, heeft de tweede vice-president van het Catalaansche parlement, Martinez Do mingo, die niet is gearresteerd, gesollici teerd naar het ambt van president van de generaliteit. Madrid, 9 Oct. (V.D.) In Madrid is het in den voormiddag en in de eerste uren van den namiddag naar omstandigheden rustig gebleven. Met uitzondering van eenigc kor te schietpartijen in de buitenwijken, waar van de gevolgen tot dusverre nog niet be kend zijn, hadden geen belangrijke botsin gen plaats. Ondanks het dringende bevel van de re geering dat de stedelijke arbeiders en cmployées direct weer aan den arbeid had den te gaan, wanneer zij niet ontslagen wilden worden, is aan dit bevel slechts op zeer geringe schaal gehoor gegeven. De ste delijke trams en autobussen fungeeren slechts gedeeltelijk en niet met eigen perso neel. Naar verluidt hebben ook de overige ar beiders slechts op enkele plaatsen den arbeid hervat. In Barcelona schijnt volkomen rust te heerschen, terwijl de arbeid een normaal verloop heeft. Botsingen zijn hier niet meer voorgekomen. In Asturie en in de Baskische provincies daarentegen gaat de actie tegen de opstan delingen voort. Men moet echter aannemen, dat binnen korten tijd ook de laatste bolwerken van do revolutionnairen zullen zijn genomen In San Sebastiaan concentreerden do rebellen zich in de achterbuurten, waar zij door poli- tietroepen en militairen werden aangeval len en zich na hardnekkigen strijd moesten overgeven. Bij dit vuurgevecht zijn zes doo- den en een groot aantal gewonden gevallen. Naar verluidt zouden 12 arrestaties heb ben plaats gehad. In Gyon is de kruisei Jamaica voor anker gegaan, waarna troc- penafdeelingcn werden ontscheept, die zich naar Oviedo hebben begeven ter versterking .van de aldaar geconcciurcerde troepen macht. De regeeringstroepen zouden op het punt staan Oviedo binnen te rukken. In Sa- ragossa heeft de sociaal-democratische ar beidersorganisatie besloten den arbeid te hervatten. Het Spaansche parlement is bijeen geko men. Behalve de regeeringspartijen nemen de monarchisten en de Baskische nationa listen aan de zitting deel. In het congresge bouw was de stemming zeer levendig. De minister-president werd op stormachtige wijze begroet. De zitting duurde hedenmid dag nog voort. De opstandelingen nog meester van den tosstand in Asturië. Uit de Dinsdagochtendbladen blijkt, dat de opstandelingen in Asturië gisteren nog meester van den toestand waren en het voor een groot gedeelte nog zijn. Gijon werd pas in den loop van den nacht door de re geeringstroepen heroverd, nadat de kruiser ,Libertad" zijn geschut in werking had ge steld. Verscheidene dorpen in de omgeving bevinden zich nog steeds in handen der op standelingen. De treinen rijden nog niet en telegraaf- cn telefoonverbindingen zijn nog gestoord. Het Madrilcenschc dagblad El Debate be richt, dat Oviedo zich nog in handen der troepen bevindt en den aanval der opstan delingen heeft weerstaan. De troepen van generaal Lopez Ochoa rukken op naar Trubia, waar de staatsmij nen zijn, en dat zich nog in handen der op standelingen bevindt. Behalve een groot aantal dorpen in de provincie Biscaja werd in den loop van den nacht ook Portugalete door regeeringstroe pen ingenomen. In het mijngebied van Leon en Ponferrada hebben de opstandelingen vele terreurdaden gepleegd. Politieposten werden neergescho ten en in alle dorpen in de omgeving wer den de kerken in brand gestoken, waarbij vooral vrouwen en kinderen het hefstigt op- tradon. De ritting van dc Cortes. De hedenmiddag in het parlementsgebouw bijeengekomen zitting van het parlement is geworden tot een groote betuiging van ver trouwen in den Spaanschen premier Ler- roux en zijn kabinet. De zitting duurde nauwelijks een uur. De premier legde er in een rede den nadruk op, dat hij het als zijn plicht beschouwde de opstandige beweging met alle hem ter be schikking staande middelen tegen te gaan, teneinde de natie te behoeden voor duur zame schade. De rede van Lerroux werd herhaaldelijk door bijvalsbetuigingen onderbroken. Dc premier sprak dc dankbare erkentelijkheid der regeering uit ten opzichte van de poli tiemannen en de troepen, die zich zoo on voorwaardelijk hadden gegeven voor het welzijn van het vaderland. Met algemeene stemmen werd een voor stel aangenomen, waarbij in Spanje de doodstraf weer wordt ingevoerd. Deze straf zal worden uitgesproken, wanneer vergrij pen tegen de wapenwet gepleegd worden en in gevallen van ernstigen roof. Nadat enkele part ij vertegenwoordigers kort het woord hadden gevoerd, waarbij vertrouwen in de regcering werd uitgespro ken, werd het parlement verdaagd totdat normale toestanden in Spanje zouden zijn hersteld. Barcelona, 9 Oct. (Reuter). Azana is thans te Barcelona gearresteerd. Buenos Aires, 9 Oct. (V.D.) Te Bue nos Aires zijn de laatste maatregelen getrof fen voor de plechtige ontvangst van den officicclen vertegenwoordiger van den paus op het 32ste eucharistische congres te Buenos Aires, den Vaticaanschen staats secretaris kardinaal Eugenie PaceïTi, die morgenmiddag te half vier te Buenos Aires aankomt. Als vertegenwoordiger van den paus zal kardinaal Pacelli te Buenos Aires ontvan gen worden met de eerbewijzen, verschul digd aan een buitenlandsch staatshoofd. Ge zeten naast den president der republiek, ge neraal Justo, zal hij na aankomst naar de kathedraal rijden, waar dc officieele ont vangst plaats vindt. Reeds zijn vele hoogc geestelijken uit ver schillende deelen van de wereld aangeko men. Vandaag arriv eerden o.a. dc aartsbis schop \an Poznan en de primaat van Polen, kardinaal August Hlond, dc bisschop van Madrid mgr. Leopoldo Garay en de aartsbis schop van Montevideo mgr. Juan Francisco Aragone. In het rcgceringsgebouw vindt bovendien heden in tegenwoordigheid van vele hooge geestelijken en autoriteiten de beccdiging plaats van de nieuwe aartsbisschoppen van Cordova, mgr. Fcrmin Laf file, van Santa Fé Nicolas Fassolino en van San Juan dc Cuvo mgr. José Americo Orzali. Lloyd George wijst op de taak der kerk Londen, 9 Oct. (Reuter). Lloyd George heeft gisteravond een godsdienstige bijeen komst toegesproken, waarin hij o.a. zeide: „Do wereld is een oerwoud. Dc landen slui pen erin rond cn grommen tegen elkaar. Elk oogenblik kan een verkeerd opgevatte handelwijze hen weer naar eikaars keel doen springen, ofschoon nog niet nu, daar zij nog niet op krachten zijn gekomen. Mus solini spreekt over de oefening der Italiaan- sche kinderen in het gebruik van wapenen. Men hoort van nieuw gifgas, dat in Ame rika is uitgevonden, een doodelijke straal in Frankrijk en men verheugt zich erover. De conferentie in Bristol heeft eenstemmig een inotie aangenomen voor verhooging der F.n- gelsche bewapening. Men heeft mij verteld, dat in Duitschland piloten \oor oorlogsvlieg tuigen worden opgeleid. Er is nog net tijd om den oorlog tegen te houden en dat kun nen alleen dc Christelijke kerken doen". De Japansche regeering gelooft niet aan het mislukken der conferentie Tokio, 9 Oct, (V.D.) De Japansche mi nister van marine heeft gisteren den Japan- schen ambassadeur te Washington Saito die Donderdag a.s. naar zijn post terugkeert, den ambassadeur te Parijs Sato en den am bassadeur Josjima, die voor buitengewone zaken Vrijdag a.s. naar Europa vertrekt, een alschcidslunch aangeboden, waarbij o.a. de onder-minister van buitenlandschc za ken en de directeur \oor Europcesche aan gelegenheden aanzaten. De Asahi en an dere ochtendbladen van hedenmorgen be vatten de sensationeelc mcdedecling, datdc regeering maatregelen overweegt voor de situatie, die zou ontstaan, wanneer de Lon- densche vloot-conferentie zal mislukken, in het bijzonder ten aanzien van Amerika. In dit verband wordt echter van gezagheb bende zijde verklaard, dat de Japansche re geering nog in geen enkel opzicht over de mogelijkheid van mislukken der conferentie heeft gedacht, aangezien zij gelooft in de mogelijkheid van vriendschappelijke sa menwerking, waardoor men tot gelukkige overeenstemming zou kunnen komen. Japan schijnt voornemens een nieuw vlootvcrmindcringsprogram in te dienen met afschaffing van het quota-systeem en wijziging van de bestaande verdragen van Londen cn Washington overeenkomstig dc reeds gevoerde voorloopige besprekingen. Als de conferentie mislukt Amerika ansche plannen. W a s h i li g t o n, 9 Oct. (V. D.) Naar ver luidt, zijn de Ver. St. voornemens een uit gebreide vloothaven te vestigen te Dutch Harbour op dc Aleoetcn-eilanden nabij Alaska, indien de bestaande vloot\erdragcn gewijzigd zouden worden en op de. komende vlootconferentic geen nieuwe overeenkomst inzake beperking van dc strijdkrachten ter zee zou worden verkregen. Dutch Harbour ligt op ongeveer 2000 mijl afstand van Ja pan, terwijl dc thans meest vooruitgescho ven vloolbasis der Ver. St. in den Stillen Oceaan op de Hawai-eilandcn, 3380 mijl van Japan, is verwijderd. Berlijn, 9 Oct. (V.D.) In opdracht van de geheime staatspolitie zijn gisteren de voor den verkoop bestemde nummers van de Londcnschc Times van Zaterdag, die te Berlijn meestal pas op Maandagochtend verkrijgbaar is, in beslag genomen, met uit zondering van do per post verzonden exem plaren aan abonné's. De opdracht tot in beslagneming schijnt verband te houden met het bericht in dit nummer van 5 Oct. uit Wecnen over de betrekkingen tusschcn Oostenrijk en Duitschland en dc berechting van een Duitscher wegens medeplichtigheid aan den Oostenrijkschcn putsch van 25 Juli j 1. Dit is de vijfde maal, dat de Times sedert Juli j.l. in beslag werd genomen. Ook de. Manchester Guardian onderging het zelfde lot, zonder officieele. opgave van re denen, doch vermoedelijk wegens een hoofdartikel over do vooruitzichten van het proces van den communistischen leider Thalmann voor het volksgerecht. „THALMANN KOET VRIJ". Communisten kijschen een vlag op de Duitsche ambas sade te Londen. Londen, 8 Oct. (V.D.). Langs onbeken den weg hebben communisten kans gezien op het dak te klimmen van de Duitsche ambassade alhier en daar een witte vlag te hijschen met de leuze: „Thalmann moet vrij". Aangezien de Duitsche ambassadeur afwezig was, was dc Duitsche vlag niet ge- hcschen. Hedenmiddag kort na 3 uur be merkte eerst een lid der ambassade, dat ge noemde witte vlag boven het gebouw wap perde. Het dundoek werd onmiddellijk naar beneden gehaald. Er werd onmiddellijk een onderzoek ingesteld, doch uiteraard werder. geen aanknooplngspuntcn gevonden. Men vermoedt nu, dat de daders via het dak van een belendend perceel op liet dak van de ambassade zijn geklommen. De politie is van het gebeurde op dc hoogte gesteld. HET WRAK VAM DE MORRO CASTLE. Asbury Park, 8 October (V.D.). Ash- bury Park, dat oorspronkelijk het wrak van de Morro Castle als een bezienswaardigheid wilde behouden, beweegt thans hemel en aarde om het wrak te laten verwijderen. Men beschouwt het wrak als een zeer brandbaar object, dat bovendien voor de gezondheid gevaren zou inhouden. De ree ders doen niets met het wrak. Het is niet bruikbaar voor een herbouw. De beste aan bieding, welke de eigenaars er voor ont vangen, bedroeg 8 25.000, doch het zou nog 200.000 kosten om het schip van zijn plaats te krijgen. GERED. Hongkong, 9 Oct. (Reuter). Ook de laatste 20 opvarenden van de City of Cam bridge zijn gered. BANDIETENOVERVAL TE CHICAGO. Chicago, 9 Oct. (V.D.) Twee gemas kerde bandieten drongen gisteren een juwe- licrszaak te Chicago binnen, hielden de aanwezigen met hun revolvers in bedwang en zagen kans te ontsnappen met een aan tal juweelcn ter waarde van 8 5000. DE „V/INTERIIILFE" IN DUITSCHLAND. Berlijn, 9 Oct, fD.X.B.) Hedenochtend is het werk voor de Winterhilfe geopend met een vergadering in de Kroll-opera, waar dr. Goebbels een rede hield. Hij zette het werk en do noodzakelijkheid van dr Winterholfc uiteen en spoorde allen aan offers te brengen voor hen, die minder met aardsche goederen zijn gezegend. O.a. ver klaarde hij ook, dat dezen winter weer de stamppot-dagen zullen worden ingevoerd. POETUGEE3CKE KABINET ELIJFT AAN. Lissabon, 9 Oct. (Reuter). In verhand met de gebeurtenissen in Spanje heeft het kabinet besloten aan het bewind tc blijven cn niet, zooals was voorzien, in October zich te wijzigen. ONGERUSTHEID OVER PANAMA'S PREMIER. Vermoedelijk slachtoffer van een vliegongeval. Londen, 9 Oct. (Reuter). Uit Panama wordt gemeld, dat men zich ongerust maakt over het lot van den minister president van Panama, Galilo Solis, die met twee con gresleden Zondagmiddag per vliegtuig is vertrokken naar dc haven van Carachine aan dc kust van den Stillen Oceaan en van wien men gistermiddag nog geen be richt had ontvangen. Men vreest, dat. het toestel een noodlanding in dc wildernis heeft moeten maken. SLACHTOFFERS EENER ONTPLOFFING. Ulm, 9 Oct. (Reuter). Op een bouwwerk nabij Tannenhausen, ging gisteravond plot seling dc carbidverlichting uit. Toen ccnige arbeiders de carbid-tank nakeken, ontplofte deze plotseling. Twee arbeiders werden go- dood, één zeer ernstig en een vierde licht gewond. Een der heide slachtoffers was va der van zeven kinderen. BOM TE EELFAST. Belfast, 9 Oct. (V.D.) Gisteravond ston den drie jongelui en een meisje op een straathoek te Belfast te praten, toen twee mannen passeerden, die iets naar het groep je wierpen en er toen snel van door gin gen. Een der jongelui raapte het voorwerp op, waarna bleek, dat hij een niet-geëx- plodccrdc hom in de hand had. Dc bom werd naar de politie gebracht, die een na der onderzoek instelt. SAMENZWERING TEGEN DE POR- TUC-EE3CHE REGEERING. Lissabon, 9 Oct. (V.D.) Dc directeur- generaal der Portugccsche posterijen, ma joor Bacalar, de directeur van het gevan geniswezen, kapitein Luna de Olivada en een aantal officieren zijn gearresteerd, naar men aanneemt wegens een militair complot tegen de Portugccsche regeering. De Joodsche perscommissie schrijft ons: Bij de uitgeverij Deutscher Hort te Des sau is onlangs een brochure verschenen, gericht tegen kardinaal Faulhaber; Zij telt 23 bladzijden en is getiteld: „Prins-aarts bisschop Kohn aan zijn geliefden broeder prins-aartsbisschop Faulhaber." De bro chure, geheel als satire opgezet, is onder- teckend: „Theodor, van zijn burgerlijken naam Kohn gehceten, wijlen prins-aarts bisschop van UlmUtz"; zij is gedateerd: „ge geven in den hemel, op Paschcn 1934". De aartsbisschop Kohn, wiens naam als onder- tcckenaar wordt gebruikt, stierf in 192G. In de voorrede der brochure wordt zulks den lezer ook medegedeeld, opdat hij vooral niet in twijfel vcrkcere omtrent de satiri sche bedoeling van het geschrift, dat trou wens doorspekt is van Jiddische cn ghetto- uitdrukkingen. Deze verzonnen brief aan kardinaal Faulhaber begint als volgt: „Geliefde broe der in Christus! Hoe heb ik mij verheugd over dc heerlijke woorden, die gij in uw adventpredikaties in de St. Michael te München hebt gesproken! Mijn hart heeft gelachen en heel Israël heeft geroepen: „Hosanna, de priester spreekt voor ons!"" Op een andere plaats (pag. 21) heet het: „Wees voorzichtig! Wees slim! U ontbreekt do verstandigheid der Joden, gij zijt toch slechts een Goj! Stelt u een Jood terzijde, opdat hij u raad geve cn helpe! Zie, de I-Ieiligo Vader heeft evenzoo gedaan en tot leider van de bibliotheek van het Vaticaan een ongedoopten, rechtgeloovigcn Jood aan gesteld! „Strijdt in stilte, zooals geheel Israël dui zenden jaren lang heeft gestreden... Hadt gij zijn voorbeeld ter harte genomen, gij waart thans verder geweest. Strijdt in stilte verder tegen de hoeken der geschiedenis! Tegen do kennis van het verleden!" En op pag. 22 gaat het verder: „Dc weg, dien gij hebt ingeslagen, is gevaarlijk: gij streedt in het openbaar, o broeder, cn dat is slecht! Strijdt in stilte! Tegen het licht der voorlichting! Tegen het licht der we tenschap, die ons zooveel schade heeft be rokkend. Ik wil u daarbij helpen zoo besluit het geschrift ik wil bidden op z'n Joodsch cn ais Katholiek sichcr ist sicher! opdat gij zult worden verlicht door Joodschen geest...!" Londen, 9 Oct. (V.D.) Prinses Manna heeft haar bruidskleed uitgezocht bij Moly- noux te Parijs. Het is vervaardigd uit zilver- brocaat, waarin het motief van dc Engcl- sche roos is geweven. Het model is eenvou dig; het loopt geheel recht af met een lan gen sleep cn lange wijde mouwen. De sleep van ongeveer drie meter lengte zal van baar schouders afhangen en afgezet zijn met zilverlamé. De kanten sluier, die haar moeder cn haar zuster gedragen hebben zal ook haar looien. Dc prinses zal een diaman ten diadeem dragen. 1-Iaar bruidshouquet zal uit leliën bestaan. Haar schoentjes zullen van hetzelfde brocaat zijn als haar kleed. De bruidsmeisjes, waaronder zich, naar men weet, ook Prinses Juliana bevindt, zullen allen in het wit gekleed zijn. De witte stof zal met zilveren draden doorweven rijn. Zo zullen een hoofdtooi van bloemen drapen. I-Ioewcl de Prinses baar uitzet bij Molyncux besteld heeft, zal het grootste deel in Enge land gemaakt worden. DEENSCH MOTORSCHIP ALS VERLOREN BESCHOUWD. S y d n e y, 9 Oct. (V.D.) Het Deensche motorschip Victoria is nabij Porpoise Head nabij kaap Jervis in Zuid-Australië ge strand. Dc positie van het schip werd in den loop van den nacht zoo precair, dat de bemanning het met behulp van reddings boeien moest verlaten. Het schip kan als verloren worden beschouwd. BELGISCH GENERAAL SPREEKT ZIJN MOND VOORBIJ. Brussel, 9 Oct. (Reuter). De Indépcn- dance Beige meldt, dat de minister van defensie Devèze met spoed den comman dant van het derde legercorps bij zich heeft ontboden, om navraag te doen naar ecu rede, die dc chef van den generalen staf Nuyten heeft gehouden voor de officieren van dit legercorps na afloop van de ma noeuvres. In deze rede zou Nuyten critick hebben geoefend op Devèze's plannen be treffende de grensverdediging en hij zou speciaal zijn twijfel hebben uitgedrukt over de „snelheid, waarmede zekere geallieerde mogendheden, waarvan de Belgische regee ring afhankelijk is, zouden intervenieeren". ERNSTIG MIJNONGELUK IN FRANKRIJK. Drie dooilen. Parijs, 9 Oct. (V.D.) In de mijn St. Pier re la Palud is heden een ernstig nujnongc luk gebeurd. De mijn is gelogen in de nabij heid van Lyon. Volgens tot dusver ontvan gen berichten zouden twintig mijnwerkers zijn ingesloten. Dc laatste berichten melden, dat drie mijnwerkers gedood zijn. Het mijnongeluk nabij Lj on heeft zich voorgedaan in een zwavclmijn, waarin ver scheidene hondorden arbeiders aan hel werk waren. Plotseling ontwikkelde zich een dikke rookmassa die zich door alle mijn gangen verspreidde. Drie arbeiders stikten Een reddingsbrigade ging onmiddellijk aan het werk om te trachten dc twintig arbeiders, die ingesloten werden te bcvrij den. De mannen slaagden hierin inderdaad. VOOR DE KOFFIETAFEL. Tomaten met havermout vulsel. Bereiding: 6 tomaten, 75 gr. havermout* Va L. bouillon, wat zout, pepernoot, ei, 1 kleine gehakte ui, een eetlepel gehakte pe terselie, 20 gr. boter, 15 gr. geraspte kaas. Leg de uitgeholde tomaten op een schotel tje. Roer de havermoutvlokkcn door de ko kende bouillon en kook ze 5 minuten. Fruit de uien in van de boter en roer er ver der dc overige ingrediënten door. Meng deze massa door de havermoutpap, die eerst koud geworden is. Vul dc tomaten met het mengsel. Bestrooi ze met geraspte kaas cn braad de tomaten ca. 10 minuten in een warmen oven. VOOR DE MIDDAGTAFEL. Rundcrrib. Snijbooncn. Aardappelen. Komkommers. Haagsche bluf. 466e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 15de lijst Trekking van Woen«daR 1U October 1934 Hooge Prijzen 1000.- 2865 12374 15232 16600 18145 I 400— 8100 14978 22963 200.- 2708 4775 100.— 2 22b 4035 5880 8381 12922 13248 18981 22552 22582 Prijzen van 70. 32 51 76 393 544 658 757 787 791 831 1023 1142 1197 1367 1412 1429 1484 1489 1681 1901 2023 2092 2173 2384 2427 245U 2792 2801 2838 2899 2987 3053 3058 3074 3169 3227 3264 3290 3319 3369 3416 3478 3596 3615 3697 3740 3858 3867 4056 4298 4581 4670 4916 4975 5006 5087 5126 5412 5598 5686 5917 6051 6121 6141 6150 6249 6346 6412 6542 6582 6669 6679 674U 6974 7027 7175 7246 7350 7400 7449 7456 7496 7540 7672 7774 7787 7903 7998 8044 8157 8180 8362 8416 8440 8573 8878 8959 8989 9078 9109 9168 9200 9218 9505 8719 luJ2U 1U033 1U074 10126 10245 10392 10446 10520 10662 10889 10971 11175 11205 11545 11710 11859 11874 11926 12153 12171 J2251 12276 12380 12384 12464 12629 12655 12756 12802 12836 12841 12895 13057 13282 13456 13469 la479 13536 13623 13660 13670 13814 13977 14057 14062 14132 14162 14220 14247 14361 14449 14525 14580 14634 14638 14733 14946 15018 15035 15344 15414 1560/ 15690 15763 15972 16019 16128 16298 16451 165i2 16625 16770 16792 16894 16931 16979 17089 17315 17446 17509 17577 17588 17674 17692 lr.695 17836 17899 17979 18062 18073 18082 18162 18273 18362 18370 18389 18453 18473 18543 18590 18709 18812 18912 19113 19176 19245 19335 19563 19816 19831 19841 19947 19965 20366 20398 20432 20475 20510 20714 21183 21380 21416 21479 21527 21733 22212 22375 22377 22395 22404 22526 22720 22749 22854 22976 23076 23264 23521 23526 23899 362 714 916 1178 1372 1490 1949 2230 2487 2673 2903 3195 3555 3966 4326 4515 4697 4990 5213 5449 5631 5819 6064 6175 6451 671Ö 15 275 687 877 1171 1361 1460 1893 2184 2471 2660 2896 3193 3553 3802 4317 4454 4630 4988 51S0 5435 5613 5817 6059 6169 6395 6682 6922 7173 7181 7505 7507 7691 7746 7942 7960 8310 8338 8817 8325 9154 9186 9346 9439 9648 9655 9953 9968 10217 10220 105C0 10527 10878 10895 10966 10974 11162 11179 11504 11505 11782 11784 12006 12031 12167 12168 12385 12388 12710 12715 12856 12908 13110 13168 13338 13341 13516 13533 13691 13721 13395 13932 14192 14224 14425 14457 14SS6 14705 14913 14J32 15027 15193 15338 15338 15520 15566 15706 15759 16104 16111 16170 16228 16542 16597 16876 1GG88 17151 17170 17625 17639 18125 18131 18294 18377 18531 18594 18771 168S1 19036 19053 19310 19312 19624 19064 19344 19927 20147 20181 203G7 20404 20636 20694 20987 20991 21135 21151 21368 21414 2156J 21570 21887 21839 22031 22053 22198 22273 22599 22629 22824 22918 23243 23258 23503 235G9 23851 23854 Verbeter. 70; 15553 Nieten 108 192 96 407 549 565 742 783 789 976 996 999 1193 1284 1297 1374 1339 1423 1517 1630 1678 1979 1981 1994 2236 2280 2295 2505 2553 2565 2733 2752 2791 2913 2968 3103 3241 3246 3249 3590 3619 3643 3977 4166 4182 4343 4412 4413 4526 4555 4563 4762 4818 4826 5009 5034 5075 194 576 793 1016 1302 1447 1688 2041 2329 2619 2794 3107 3382 3643 4268 4431 4592 4841 5083 5216 5226 5233 5348 5483 5494 5510 5519 5664 5716 5750 5764 5324 5830 5909 5925 6035 6093 G113 6125 6184 6199 6241 6266 6532 6548 6627 6633 6729 6808 6843 G850 6945 6970 6976 7005 7225 7257 7264 7298 7512 7539 7575 7538 7756 7762 7810 7829 7993 8127 8132 8133 199 584 856 1022 1345 1450 1725 2042 2350 2636 2867 3113 3419 3657 4284 4434 4597 4867 5112 5364 5521 5769 5983 6127 6333 6651 6380 7013 7342 7614 7844 8153 237 663 869 1039 1343 1452 1830 2096 2412 2649 2873 3181 3428 3699 4285 4451 4629 4973 5159 5384 5551 5809 6019 6157 6333 6563 6905 7075 7352 7633 7850 3192 8:184 9031 9230 9542 99118 8371 8429 8434 8437 8500 8843 8852 8915 8992 9037 9213 9238 9265 9271 9275 9467 9469 9592 9003 ÖC23 9697 9728 9741 9812 9002 9971 9372 9977 10041 10053 10211 10267 10326 10377 103S3 10411 1G439 10629 10583 10721 10743 107S4 10325 10902 10913 10922 10942 10943 1C9G0 11034 11043 11037 11098 11106 11109 11192 11233 11234 11257 11375 11433 11562 11574 11621 11S74 11703 11756 11791 11913 11920 11948 11972 11990 12032 12072 12073 12090 12141 12166 12245 12297 12309 12316 12364 12376 12434 12496 12545 12576 12633 12638 12779 12318 12827 12C38 12845 12849 12918 12952 12986 12993 13059 12087 13171 13173 13265 13299 13303 13324 13350 13381 133S2 13384 13500 13511 13550 13572 13584 13607 13C24 13553 13757 13787 13838 13850 13886 13394 13953 13978 15987 14054 14121 14161 14252 14236 14303 14311 14410 14416 14514 1452G 14533 14624 14633 14339 14716 14799 14800 14811 14892 14902 14953 14960 14988 14SS7 15023 15026 15214 15286 15287 15293 15312 15323 la393 15398 15107 15421 15482 15494 15594 15601 15603 15624 15630 15639 15784 15842 15852 15900 15985 16020 !?1J3 16125 16127 16139 16149 16150 1626/ 16289 16335 1G366 16453 16513 16611 16639 16b70 16371 10784 16872 16907 16912 17C03 17061 17067 17092 J!1?2 17217 17264 lil553 17560 17623 6j2 17722 17763 17777 17839 18u47 181o6 1816G 18177 18187 18220 18234 18383 18397 18436 18491 18561 18578 18311 18615 18640 18649 18702 18728 18867 18935 18971 18989 18990 19025 19195 19213 192G6 JÖ269 19289 19301 19329 19372 193S0 ;9429 19460 19590 19677 19683 19732 «9742 19750 19803 1S963 20075 20084 20102 20129 20133 20211 20253 20265 20276 20297 20321 20411 20433 20492 20518 20552 20579 20717 20724 20764 20765 20912 20974 21017 21025 21056 21077 21127 21132 212G2 21267 21291 i.1330 21344 21357 21417 21451 21469 21491 21494 21529 21576 21590 21706 21724 217o9 21763 21670 21954 21976 22023 22026 22023 22081 22094 22104 22106 22165 22173 22332 22394 22464 22493 22518 22572 22642 22670 22772 22782 22792 22821 22924 22974 23025 23115 23131 23133 23273 23235 23320 23419 23459 23496 23610 23610 23S49 23723 23822 23837 23887 23925 23956 23958 23983 14e lijst 5e kl 6168 70 m. z. 6188 m. z. 15533; 19349 m. z. 19348.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8