Zaterdagmiddag werd de nieuwe fröbelschool aan de Joh. Camphuysstraat te Utrecht olhcieel ge opend. Een aardig snapshot uit de nieuwe kleuter klas Hef .schaftuurtje' van de nageljongens bij den brugbouw over den Rijn te Arnhem Machinegeweerafdeelingen nemen een hindernis lodens de soortfeesten voor de wacht-troepen te Berlin Meel Nederland niet alleen, doch ook heel de wereld volgt met bewondering de .Uiver" met de kranige bemanning op den tocht naar Australië en was Maandag door middel van de radio oor getuige van de geestdriftige ontvangst te Batavia. De Douglas machine met Parmentier (eerste bestuurder), Moll (tweede bestuurder), van Bruggen (radiotelegrafist) en Prins (werktuigkundige) Toen de bemanning van de .Uiver" met haar toestel te Batavia behouden landde. Mevrouw Parmentier, de echtgenoote van den gezagvoerder, luistert naar lieve bekende stemmen in Oost Indië De teraardebestelling van het stoffelijk overschot van wijlen oud president Pomearé heeft in tegen- woordigheid van zeer vela autoriteiten te Nubé- court plaats gehad De te Berlijn vertoevende Chineesche minister van verkeer en de commandeerende Chineesche generaal hebben bij het gedenkteeken Unter den Linden een krans neergelegd De Chineesche gasten inspecteeren de eerewacht Mr P H Loeff. aan wlen met Ingang van 1 November a s. eervol ontslag is verleend als president van het gerechtshof te den Bosch De Surinametentoonstelling te Delft is Maandag door den oud-gouverneur, den heer G J. Staal, geopend Een meisje in Surinaamsch costuum overhandigd den heer Staal een

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8