Een kijkje aan de kade te Dover, waar Maandag de inscheping der Britsche troepen voor het Saargebied De Zweedsche so|daten die naar het Saargebied zullen vertrekken, ont- naar Calais plaats vond vangen in de barakken van de Life Guards te Stockholm hun uitrusting De .Uiver" is Woensdagnacht van Schiphol vertrokken voor de Kerstposlvlucht naar Oost Indlë. - Even voor het vertrek Dr P H van Rooijen, directeur- van den G G G en geneesheer- di'ecteur van het gemeente ziekenhuis te Zaandam tisvjje* noemdtotgeneesheer directeur der gemeemeziekenhuizfin^a^ den Haag Een gelukwensch bij de overdracht van het motorschip „Jagersfontein", dat Dinsdag op de Noordzee haar proefvaart volbracht Veler gedachten zullen hedenavond en hedennacht ongetwijfeld uitgaan naar de vier kranige mannen, Hondong, Van Balkom, v d. Molen en Stolk, die het Kerstpostvliegtuig de .Snip" in het nachtelijk uur over den Oceaan gaan brengen, waar de .K 18 en de .Stuyvesant g.veed liggen om fret alle beschikbare technische hulpmiddelen de vier aviateurs op het moeilijk traject van Porto Praya naar Paramaribo, een'afstand van meer dan 3600 KM, bij te staan De groote overlaadhaven der Staatsmijnen te Urmond werd Maandag in gebruik ge nomen Het eerste schip wordt door een der enorme kranen, die door middel van een speciale grijpconstructie de bakken van de onderstellen der spoorwagens neemt, volgeladen De Oostenrijksche Bondskanselier dr. Schüschnigg -legde tijdens zijn bezoek aan Budapest een.kcans-. bij het gedenkteeken van den Onbekenden Soldaat Bij den motordienst te Haarlem zijn de monteurs druk bezig met het In gereed heid brengen van de auto's, die naar het Saargebied vertrekken

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8