Vlagverbod in het Saargebied! Het hakenkruis op den geve) van het gebouw van het „Deutsche Front" te Saarbrücken wordt bedekt, na het verbod op polit onderscheidingsteekens. De zwaar beschadigde ziekenauto, welke Maandag op den Amsterdamschenweg te Arnhem door het springen van een band tegen 'n langs den weg staanden boom reed, tenge volge waarvan de patiënt werd gedood, wordt weggesleept. Prins Jaime, 2e zoon van ex-koning Alfonso van Spanje, met zijn verloofde, gravin Manuela Dampierre. Buzlau ln de Bouwmeester-revue 1935, waarvan Nieuwjaarsdag te Rotterdam de première ging. Het familieleven in Japan. Een Japansche familie bij een typisch kaartspel, dat algemeen in den tijd rond Nieuwjaar wordt gespeeld. Sir Henry Deterding, de Nederlandschc olie-magnaat, beoefent met zijn twee dochtertjes te St. Moritz de schaatssport, waarvan hij een groot liefhebber is, A. v. Dalsum als „Gijsbrecht van Am- stel", waarvan Dinsdag in den Amster- damschen Stadsschouwburg de traditio- neele voorstelling, ging, De grootebelangstelling voor de Gereformeerde Kerk te Emmerconipascuum bij de begrafenis van vijf der bij het auto-ongeluk te Munsterscheveld om het leven gekomen per sonen, welke Maandag plaats had, Sportgebeurtenis op-Nieuwjaarsdag. In het Olympisch Stadion te A'dam had een voetbalwedstrijd plaats tusschen een Amsterdamsch en een Rotter- damsch elftal. Hierboven: gevaarlijk moment voor 't doel der Rotterdammers, Het vertrek van do „Jagersfontein". Dinsdag is het nieuwe bij de Nederlandsche Scheepbouw Maatschappij gebouwde M.S. „Jagersfontein" yoor zijn eerste, groote reis naar Zuid-Amerika, vanuit IJmuiden vertrokken. Mr. F. Worsted, secr. der Stedelijke Bouwver. van Sidney, die zich niet aan het mod. verkeer kan wennen, maakt zijn dagelijksche toertjes in dit oud vehikel.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6