Het proefheien by de voorbereidende werkzaam heden voor de verkeersbrug over de Maas by Dordrecht Infante Beatrice, dochter van den Spaanschen ex- koning, heeft zich verloofd met den Italiaanschen prins Torlonia. De reis van den Franschen Minister van Buitenlandsche Zaken naar Rome. Het Venetiaansche Paleis, waar Pierre Laval door Mussolini wordt ontvangen. De beroemde bibliotheek van het gesticht Admont, waarvan eenige honderden exemplaren met toestemming van de Oostenr. Monumentenzorg naar 't buitenland mogen worden verkocht. Gloria Morgan Vanderlilt, erfgenar-e van een millioenenvermogen, wordt steeds door detectives bewaakt. De Nederlandsche schaatsenrijders zijn Vrijdag voor de wereldkampioen schappen op de schaats vanuit Amsterdam naar Davos vertrokken. De Japansche Prinses Sawako Kitashirakawa huwt binnen kort met graaf Motobumi Higashisono, waardoor zij niet alleen haar titel verliest, maar ook het recht om aan het Keizerlijke graf te bidden. De Prinses verlaat voor de laatste maal het keizerlijke graf. Het beeldje, voorstellende Mevr. de Boer—van Rijk als Kniertje, dat Vrijdag avond bij de Rotterdamsche première van de film „Op Hoop van Zegen" aan de artisten werd uitgereikt Bij de „Burgemeester KnoppersVug" te Meppel botste Vrijdag een truck tegen een vrachtauto, waarbij een jongen tusschen de wagen bekneld geraakte. Het Amerikaansche luchtschip „Los Angelos" verlaat voor het eerst sedert 2Y2 jaar de hangar te Lakehurst, om dienut te does als proefschip voor toekomstige luchtschepen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6