Een niet gelukkig geslaagde noodlanding maakte de instructeur-vlieger J. de Muil van de Nationale Luchtvaartschool Dinsdagmiddag te IJsselmonde. Dinsdag werd de oud-Min. van Water staat, Mr. P. J. Reymer, als burgemees ter van Roermond geïnstalleerd. De nieuwe burgemeester op het bordes tijdens de zanghulde der jeugd. Een groot deel van het leger van Albanië is overgeloopen naar de rebellen. Albaneesche soldaten in het gebergte. Een telegrafisch overgebrachte foto van de vóórstemming voor de op 13 Jan. verhinderde ambtenaren in het Saargebied, ^elke gisteren plaats had. Mevrouw Hauptmann, de ëchtgenoote van den wegens moord op de Lindbergh- baby verdachten Bruno Hauptmann, houdt- steeds de onschuld van haar man staande. In een buitengewone Senaatszitting ter viering van den gedenkdag der Technische Hoogeschool te Delft, werd Ir. T. H. Vogel, ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum, een schilderij aange boden. De jubilaris tijdens zijn dankwoord. De Nederlandsche Prof-ploeg, welke Zaterdag a.s. tegen Duitschland uit komt. V. o. n. b.: J. Goedraad. M. Goed- raad en A. Waasdorp. Het palels van Koning Zogoe te Tirana, dat door den voor genomen aanval der rebellen wordt bedreigd. Mevrouw v. Balkom, echtgenoote van den „Snip"-piloot. is Dinsdag met de „Benne- kom" naar West-Indië vertrokken. Op 31 December heeft H. M. de Koningin de bronzen medaille van de Oranje-Nassau-Orde toegekend aan eenige veteranen der Firma Zaal berg en Co. te Leiden. Z. H. Exc. Mgr. Lemmens, bisschop van Roermond complimenteerde oud-Min. Mr. P. J. Reymer by diens installatie als burgemeester van Roermond. Links: Mgr. Dr. G. A. H. Bauduin.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6