Na het Saar-plebisciet. Emigranten uit het Saargebied, die voor het nieuwe regime gevlucht en naar Frankrijk zijn uitgeweken, na hun aankomst te Toulouse. Woensdag deed op Schiphol het nieuwe door de N.L.S. aangekochte zweefvlieg tuig „Grünau" zijn eerste vlucht. Kapt. W. C. J. Versteegh (vóór) en W. M. van Nijenhoff, Een F. 22 voor Zweden. Woensdag maakte de nieuwe Fokker „F. 22", welke door de Zweedsche Luchtvaart My. is aange- Een hoekje van Oud-België, in op kocht cn „Lapland" is gedoopt, proefvluchten bo ven Schiphol. Het toestel gereed voor den start. bouw °E de wereldtentoonstelling te De strijd in het Verre Oosten opnieuw ontbrand. Op den veel en bloedig om-«rieden Chineeschen muur is weer een aanval verricht door vier Japansche vlieg tuigen, welke door een langdurig bombardement een nieuw Japansch offensief nebben ingeluid. Rechts: Een Chineesche soldaat achter een mitrailleur Op de A'damsche Kunstijsbaan gaven Woensdag de kunstrijrl- ster Melita Brunner en de stelt- en tonnenrijder Tavlor yoor de schooljeugd een proef van hun kunst, Prins H. Loewenstein (1.), die uit het Saargebied moest vluchten, is te Lon den gearriveerd. Moment uit den oefenwedstrijd tusschen een voorloopig Nederlandsch elftal en liet Engelsche Queens Park Rangers-team, welke Woensdag op het Spartaterrein te Rotterdam werd gespeeld. Het beruchte „Mallegat" te Rijswijk zal eindelijk worden gedempt, hetgeen door de buurtbewoners met groote vreugde svordt begroet.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8