OPRUIMING Bmirsoverzicht DE POOLSCH-DUITSCHE VRIENDSCHAP GOERING OP JACHT IN 'T WOUD VAN BIALOWIEZA Door aardgassen gedood Groote brand in Wilna N/ DEN ONDERGANG VAN DE MOHAWK Nasporingen llians opgegeven DE STRIJD IN HET VERRE OOSTEN DE KAMPIOENSCHAPPEN TE DAVOS SIERKUNST N V LAATSTE DAGEN NIEUWS VAN DE R.A.I. WERELD GEBEUREN Frankrijk ziet met leede oogen de toenadering zich ontwikkelen tot een bui- tenlandschspolitieke solU dariteit IN het laatst van Louwmaand 1034, den 2Gsten, werd de wereld verrast door een uiterst merkwaardige gebeurtenis: Po len en Duitschland sloten namelijk op dien datum een vriendschapsverdrag, dat de Europecschc politiek in niet onbelangrijke mate heeft beïnvloed; alleen reeds dc om standigheid, dat Duitschlands volkomen isolement erdoor werd opgeheven, was van niet te onderschatten hoteekenis. Wij bren gen in herinnering, dat in dc préambule \an liet verdrag werd opgemerkt, dat dc Duitsche en Poolse.he regeering het tijdstip aangebroken achtten om door een recht streekse!! vergelijk, in onderhandelingen van staat lot slaat, een nieuwe phase in de politieke betrekkingen tusschen Duitsch land en Polen in to leiden. Wel één der voornaamste bepalingen van het verdrag, waarvoor een looptijd \an tien jaren werd vastgesteld, was de. clausule, dat in geen geval de heide stalen, wanneer twistpunten moeten worden bijgelegd, naar de wapens zullen grijpen. M.a.w.: dc mogelijkheid van een gewapend conflict tusschen Polen en Duitschland werd alvast voor een periode Aan tien jaren zooveel mogelijk geëlimi neerd en dit was, naar indertijd van Duit sche en Poolsche zijde werd betoogd, alleen te bereiken, doordat oen aceoord tot stand kwam tusschen twee regccringen, die een autoritair bewind voeren. In verband met de totstandkoming van het verdrag hebben de Duitschcrs indertijd niet alleen den Führer, Adolf Hitler, een pluim op den hoek gestoken, maar even eens hulde gebracht aan maarschalk Pil- soedski, Aan wien men verklaarde, dat geen enkele anti-Duitsche uitlating zijnerzijds be kend is, dat zijn aversies tijdens heel zijn politieke loopbaan nooit Duitschland, maar steeds Rusland hebben gegolden en dat hij vroeger te Warschau de eenige germano- phile Pool werd genoemd. Maar ook dragen de Duitschcrs kolonel Beclc. den leider van Polens buitenlandsche politiek, een goed hart toe, aangezien hij, wat de verhouding tol de andere stalen betreft, een volkomen nieuwen koers heeft ingeslagen, hetgeen ■\ooral hierin tot uiting kwam,'dat hij Po len bevrijdde van de ..drukkende afhanke lijkheid" van Frankrijk, dat al te zeer er mee heeft getreuzeld de positie van Polen als groote mogendheid te erkennen. Lr is aanleiding toe op dc betrekkingen tusschen Polen en Duitschland thans nog eons afzonderlijk de aandacht Ie vestigen, niet alleen omdat het verdrag tusschen Warschau en Berlijn Zaterdag j.l. een jaar heeft bestaan, maar tevens, omdat één van Hitler's medeministers, de Pruisische pre mier Goering, op den verjaardag van het verdrag naar Polen is gereisd, waar hij Zondag in de vroegte aankwam om, zooals werd meegedeeld, deel te nemen aan een jachtpartij in het oerwoud van Bialovvieza, die op touw is gezet door den president der republiek. Wij hebben reeds een plaatje gezien, waarop Goering stond afgebeeld met aan zijn voeten een forsch stuk wild, door hem blijkbaar „neergelegd". Ondcrtusschen is een glimlach op zijn plaats, wanneer Goering s bezoek aan Po len wordt voorgesteld als een „reine Privat- angelegenheit". Zijn reis, juist een jaar, na dat Polen en Duitschland vrienden werden en in Oost-Europa zoodoende een politieke heroriëntatie plaats vond, draagt niet al leen een demonstratief karakter, maar be oogt evenzeer een nog georonceerder ver steviging der relaties. Dit kan trouwens reeds worden afgeleid uit tie ontstemming, die in Frankrijk tot uiting komt. Aanvan kelijk was men te Parijs van mcening, dat hot Poolsc.h-Duitsche verdrag van 26 Jan. 1934 alleen een schikking beteekende ten aanzien van de netelige corridorkvvestie, maar naderhand zag men in de Fransche hoofdstad in, dat het verdrag oen veel ver der strekking had. Zelfs toen Barthou ten vorigen iarc een bezoek bracht aan War schau, vleide men zich in sommige Fran sche kringen met de hoop, dat de Fransch- Poolsche vriendschap nog een bemoedigen de realiteit was, maar sinds Polen zich bleef kanten tegen liet Oosteli|k pact. daar in terdege gesteund door Duitschland, be sefte men, dat Warschau niet alleen met Parijs had gebroken, maar hoe langer hoe meer het er op aanstuurde het Poolsch-Duit- sche niet-aanvnisverdrag het karakter tc geven van oen verdrag, dat de huifen- landsch-nolitieke solidariteit, tusschen Po len en het derde rijk belichaamt. Reeds nu schiinl men er te Parfjs rekening mee te houden, dat Polen ten aanzien van de Oos- tenriikschc kwestie tegemoet zal komen aan Duitschlands wenschen. Ook wordt ge wezen op Poolseh-Janansciie overeenkom sten, waarin een gemeenschaprelijk mili tair optreden tegen Rusland zou zijn ge regeld, overeenkomsten, die voor Frankrijk en den Volkenbond geheim zouden zijn ge houden. IIoc dit zij. "in Frankrijk is men buitengewoon teleurgesteld, vooral omdat Polen, zoolang Duitschland hiertoe niet overgaat, zich evenmin wil aansluiten hij het Oostelijk Locarno, dat door de Fran- schen wordt beschouwd als een essentieel onderdeel van de Fransche vreries- en vei ligheidspolitiek van Europa. Bovendien vreest men, dat Po'én Duitschlands herhe: wapening, zonder afzonderlijke veiligheids waarborgen, zal goedkeuren. Toen dc eigenaar van een hofstede ten Noorden van Haderslebcn in een tien me ter diepen put afdaalde, om dc pomp- installatic te herstellen, werd hij door gif- tige gassen bedwelmd. Een smidsknecht, die den man bewusteloos on den bodem van den put zag liggen, daalde onmiddel lijk in de diepte af om te helpen, maar raakte eveneens bewusteloos. Door man schappen van het reddingsstation van Haderslcven werden 'beide verongelukten geborgen. Pogingen om de levensgeesten weder op te wekken, bleven evenwel vruch teloos. WILNA, 28 Januari (V.D.) Een groote brand, die vier uur duurde, heeft te Wilna de pelsfabriek Beal geheel vernield. De ce- heele inventaris der fabriek met zeventien machines, een voorraad van 15000 schapen vellen en ander materiaal werden een prooi der vlammen. De schade wordt geraamd op ongeveer 350.000 zloty. GOLF VAN TERREUR SLAAT OVER CUBA Do afgcloopcn Zondag op Cuba heeft zich gekenmerkt door een nieuwe golf van terroristische aanslagen, die gericht zijn tegen het regime van president Carlos Mcndieta. Op acht verschillende plaatsen te Havanna ontploften hommen, waarbij een vrouw werd gewond. In een afgelegen wijk in Havanna werd het met kogels doorzeefde lichaam van een nog niet geïdentificeerdcn jongeman gevon den met naast hem twee nog ontplofte bommen. Hij is klaarblijkelijk liet vierde slachtof fer dal. wat men in „God's own country" pleegt te noemen, „voor een autoritje" naar een afgelegen wijk werd gebracht om daar te woorden vermoord, een Arnerikaansche gangster methode die sedert de afgéloopen week voor het eerst is toegepast in de po litieke terroristische campagne. Ook te Santiago de Cuba zijn verschei dene bomaanslagen gepleegd, waarbij veel materieele schade is aangericht. Vier ker ken, een kerk en acht andere gehouwen waren in 48 uur tijds het doelwit van ver schillende bomaanslagen. SAMENZWEERDERS GEARRESTEERD. MONTEVIDEO. 28 Jan. (Reuter). De regeering heeft een aantal leiders van de onnositie gearresteerd, die betrokken waren bij een omwentelingsbeweging. EXPLOSIE IN VUURWERKFABRIEK In een fabriek voor vuurwerk in dc na bijheid van Saragossa heeft een geweldige ontploffing plaats gehad. Drie technici Werden gedood, twee levensgevaarlijk ge wond. Het ongeluk wordt geweten aan on doorzichtigheid. VORSTELIJKE VERLOVING KOPENHAGEN. 28 Jan. Reuter). Berlins- ke Tidende bericht, dat binnenkort de ver loving zal worden gevierd tusschen kroon prins Frcderik van Denemarken en prinses Ingrid van Zweden. Zaterdag 's liet zoeken naar dc dooiLn van do Mohavvk tol laat in den nacht voortgezet. Er waren toen 34 lijken geiden tificeerd. Twaalf personen, drie vrouwen en negen leden der bemanning, werden nog vermist. De kant» om de Mohawk te lichten wordt gering geacht. Onder de te Washington overwogen her vormingen der scheepvaartinspectie be vindt zich een voorstel inzake scherper toezicht op den scheepsbouw door de fede rale regeering. Als gevolg van de rappor ten over de ramp met de Moliawk heeft Roosevelt gezegd, dat hij ten allerspoedig ste het. plar.i zal besludeeren om dm Senaat aan te bevelen de scheepvaartcon ventie van Londen van 1929 betreffende de veiligheid van levens op zee goed ie keuren Voor de commissie van onderzoek bij de scheepvaart verklaarde Pedersen, de eerste officier der Mohawk, dat bet mechanisme yan het roer en de seininstallatie voor hel overbrengen der orders van de brug naai de michinekame plotseling ophielden te fu.nctionceren. De hoofdmachinist deelde mede, dat hij geen kennis droeg van het vermelde defect. De ritasppringen naar een tiental perso nen, die vermist worden, zijn, naar Reuter d.d. 27 Jan. seint,, opgegeven, daar de auto riteiten van meening zijn dat deze ver misten toch niet in het ijskoude en woelige water in leven kun.nen zijn gebleven. Thans zijn er 36 dooden en 117 geredden van de opvarenden. Het telegraafagentschap der sovjetunie publiceert ecu verklaring van Gendoen, mi nister president en minister van builenland- sclio zaken van Mongolië, nopens de oénige dagen geleden in de builenlandsclie bladen verschenen bérichten inzake een schen ding der Mandsjoerijsche grens door Mon- goolsche troepen. Gendoen betwist, dat Mongoolsche troe pen op 21 Januari in den middag in de buurt van het Boeir Nor-meer patrouilles van het Mandsjoerijsche leger zonden heb ben overvallen. Een feil is. dat een Mon goolsche grenspa!rouille op Mongoolsch ge bied (op 2 K.M. van de grens) 17 gewapen de personen heeft aangetroffen, die op den patrouillecommandant hebben geschoten, toen hun naar hun bedoelingen werd ge vraagd. De commandant is korten tijd later overleden. Bij do daarop volgende schiet partij zijn aan heide zijden verliezen le melden. De Mongoolsche regccring heeft een enquêtecommissie naar de plaats ge zonden. Voorts dementeert het telegraafagentschap der sovjetunie de berichten inzake botsin gen van sovjettroepen met Japanse.h— Mansjoerijschc strijdkrachten in de huurt van het Boeir-Nor-nmrr. - Dit meer bevindt z.ich. aan de grens tus schen de republiek Mongolië cn Mandsjoek- vvo op ongeveer 200 K M van de sovjet-Rus sische grens Daarom bevinden zich daar evenmin Russische troepen. Evenmin is juist, dat Russische vliegtuigen daar heb ben gekruist. V/at te denken van de zeer gepronon ceerde koopbeweging ter beurze te Amster dam. Is de situatie van de Javasche suiker industrie plotseling zoo veel verbeterd, dat deze geheele rubriek dagelijks stijgt? Wel is het quantum afdoeningen in 1935 ver bazend meegevallen, maar het prijspeil is, historisch bezien, nog steeds uiterst laag. Bij aankoop van suikerwaarden zal men in ieder geval goed doen om zich eerst ter dege op de hoogte te stellen aangaande de financieele positie. De cultuurbanken wer den in het kielzog van HVA, Nisu en Java sche Cult. Mpij, Pagottans en Tjeweng I.estari, om nu eens wal van de a'1erbesten te noemen, medegetrokken, niet alleen voor Ned. Ind. Hd. Bk. cn Kol. Bk., maar ook voor Ned. Hd. Mpij. Zeer willig lagen ook Indische tractiewaarden, met name aandee- len Ned. Ind. Spoor, Deli Sooor en vooral ook de diverse obligaties N.I.S. Ook aand. Malang en Kediri St. tr. zouden in dit ver band eenige aandacht verdienen. In rubber- aandcelen zette de aanvankelijk begonnen stijging niet door,wellicht door de toeneming der Londensche voorraden. Van industrieelen ontwikkelden Unilever een sinds lang vergeten bedrijvigheid, aan gevuurd door persbeschouwingen over schaarste aan eetbare oliën in Amerika. Ook Calvé Delft nam aan die hausse deel. Vooral diverse preferente waarden van het margarineconcern getuigden van de verhoog de standing. Bij 3U% rendement voor eer ste klas schuldbrieven is een gewoon aan deel Unilever op 90% bii 4% dividend wel het overwegen waard. Philips Gloeilampen handhaafden zich gemakkelijk op het ver hoogde niveau. Van GeHer Papier trokken even de aandacht, toen de regeering diverse papiercontingenteeringen afkondigde, waar- hij echter juist niet krantenpaoier. Van Berkel steeg in snel temoo tot 69. daalde scherp tot 46% om vervolgens na ab'sorotie van het winstaanbod weer aan te trekken. De directie sch'int hier zeer blijmoedig ge stemd te zijn. Ver. Chem. Fabr. zakten vrij scherp in, ten bewijze hoe controleerbaar zulke locale koopbewegingen zijn. In zijn laatste verslag had de V.C.F. inderdaad geen enkel optimistisch .geluid doen hooren. Ook Centrale Suiker was aangeboden. Bepaald opvallend waren eenige groote kooporders voor aandeelcn Kon. Petr., d e door de beurs dan ook met de genoemde valutaperspectieven in verband werden ge bracht. Bij zulk een groot concern zijn altijd wel hausse- en baissemotieven te berde te brengen. Feit is, dat in Amerika door een nieuwe federale wetgeving de bestrijding der clandestiene voortbrenging nu eindelijk wel in goede banen is geleid. Mede in verband hiermede waren pref. aand. Shell Union zeer vast. Als geduldpapier heeft deze share incl. ca. 18% achterstallig dividend goede merites. Gouddollarobligalies waren geheel ver waarloosd nu het publiek geen illusies meer heeft, dat billijkheid en goede trouw hierbij van eenig gewicht zijn. Ter beurze wilde men doen gelooven dat dc Kon. Petrol, overweegt om zijn 4% S obligaties nog een compenseerend aanbod te doen. Alles is natuurlijk mogelijk, en een minnelijke schik king zou tenslotte voor alle partijen nog wel het voordeeligst blijken daar de good will van een handelszaak nog iets waard is. De koers der onderhavige schuldbrieven trok lichtelijk aan. De 5% 8 obl. Antwerpen waren daarentegen verwaarloosd en afbrok kelend. Arnerikaansche shares vertoonden geen duidelijke tendentie. De uitspraak in het goudclausuleproces voor het Supreme Court wordt thans op 4 Februari verwacht, en men onthoudt zich van affaire. Ook de aangekondigde sociale wetgeving van Roosevelt, die in„snel tempo wil inha len, wat in Europa ettelijke tientallen jaren van langzamen opbouw heeft gekost, drukt weer de earningpower der groote bedrijven, vooral van dezulken, waarin het arbeids loon een groot deel der kosten uitmaakt. De staalnijverheid, die in die groen onge veer een middenpositie inneemt, blijft steeds in bedrijvigheid toenemen, hetgeen op zich zelf een uitstekende conjunctuurindex kan worden genoemd. Aand. U.S. Steel beant woorden echter geenszins aan deze lijn. Wel waren preferente aandeelen United States Steel gevraagd, zoowel te New York als hier. In deze aandeelen steekt nog 10" o ge accumuleerd dividend, die t.z.t. wel eens zal worden gefundeerd. De reorganisatie van Wilson en Co. vleeschindustrie laat zien hoe men in Amerika zulke achterstanden wegwerkt, en voor schijnbaar kanslooze commons den weg tot dividend vrijmaakt, of zooals bij de Radio Corp., doet, op haar eerste prefs het geheele opgeloopen dividend ineens in cash uitkceren. Ook de eerste prefs. Associated Drygoods, die al lang vast waren, beginnen 3°'o op den achterstand af te betalen, en b'cden een behoorlijk beleg gingsmateriaal. In zekeren zin was dus de marktneriode der preferente aandeelen een op zichzelf gezond teeken, daar oude achter standen vooraf gaan op den weg naar her stel van winst voor gewone. (Nadruk verboden). Dg Oostenrijker Karl Schafer slaagde erin om te St. Moritz het wereld kampioenschap kunst-schaatsenrijden te winnen 1JSHOCKF.Y Zwitserland kampioen van Kuropa. Zondag om icn wereldtitel tegen Canada DAVOS, 26 Januari (V.D.). Vandaag viel te Davos reeds een beslissing, n.l. door oen 40 /.ege op Tsjechoslovakijc is Zwit serland Europecsch kampioen geworden. Canada won heden van Engeland met 60, zoodat Canada en Zwitserland morgen te gen elkaar spelen om den titel van wereld kampioen. In den wedstrijd tegen de Tsjechen na men de Zwitsers reeds na 6 minuten de leiding door een doelpunt van Torriani. De Zwitsers speelden vandaag een snel spel, dat de Tsjechen tenslotte niet hebben kun nen volhouden. De zware wedstrijden der laatste dagen hebben geen geringen invloed uitgeoefend op het phvsiek van de Tsjechen en men kon weldra bemerken, dat zij dit tempo niet lang zouden kunnen volhouden. In den tweeden speeltifd wist Tsjechoslova kije de score nog blank 1e houden, maar in het laatste kwartier kwamen er drie doel punten resp. van Torriani, Badrutt en Mül Ier. De Canadeezen begonnen hun wedstrijd tegen Engeland in razend tempo en het was duidelijk, dat dc Engelschen hiertegen niet bestand waren. Regelmatig volgden de goals elkaar op, in eiken speeltijd 2. zoo dat Canada met 00 won. Dank zij het prachtig werk van Mile in de goal is de uitslag voor Engeland nog gunstig te noe men. In verband met het feit, dat de wedstrij den van Donderdag j.l. voor dc demifinales meegerekend worden voor de finalisten- groep is Zwitserland door deze resultaten reeds Europecsch kampioen. De stand in de finalistcngroep is gewor den: 2 2 Canada Zwitserland 2 2 Tsjechoslovakije 2 Engeland 2 8—1 4 5—0 4 2 1—6 2 0—7 Vandaag werden nog twee wedstrijden ge speeld voor de bezetting van de 5e tot en met de 8e plaats in het klassement. Zweden won met veel geluk van Frank rijk met 21, terwijl Oostenrijk met de zelfde cijfers van Italië won. Morgen, Zondag speelt Canada tegen Zwitserland vooi* den titel van wereldkam pioen. Voorts spelen Tsjechoslovakije en Engeland tegen elkaar voor 3e en 4e plaats Voor dc 5e en 6e nlaats komen Zweden en Oostenrijk tegen elkaar uit, terwijl tenslot te Frankrijk en Italië tegen elkaar spelen voor de 7e en 8e plaats. De eindstrijd van liet troosttournooi gaat tusschen Duitschland en Polen. Dc gedetailleerde uitslagen van heden waren: ZwitserlandTsjechoslovakije 4—0 (1—0, 0-0, 3—0). Canada—Engeland 60 (20, 20, 2—0). ZwedenFrankrijk 21 (01, 10, 10) Oostenrijk—Italië 21, (0—0, 2—1, 00). CANADA NAAR AMSTERDAM AMSTERDAM, 28 Januari. Naar wij vemen:. hebben de besprekingen, welke reeds geruimen tijd gevoerd worden om de Canadeesche ijshockeyspelers naar Amster dam te laten komen, tot het verheugende resultaat geleid, dat de wereldkampioenen definitief besloten hebben om ook een wed strijd tc spelen op dc kunstijsbaan te Am sterdam. Op 13 Februari spelen de Canadeezen te Brussel en dit is aanleiding geworden, dat op Donderdagavond 14 Februari de spelers te Amsterdam uitkomen tegen een nog na der vast te stellen tegenpartij. Op 15 Fe bruari spelen de wereldkampioenen dan weer te Parijs. Omtrent het verdere programma van 14 Februari worden momenteel nog verschillen de besprekingen gevoerd. Dat de Canadee zen toch nog naar Amsterdam komen zij hebben een programma van niet minder dan 56 wedstrijden voor de boeg. alvorens zij weer naar Amerika tcrugkeeren is voor een niet gering deel te danken aan dc iiverige.bemoeiingen van den voorzitter van den Nederlandschen IJshockeybond, Jhr. Bogaert. UIR WEG 90a h ST V D HAGFNt AAN Coupons Japon- en Meubelstoffen Tafelkleeden vanaf f 4.- Handgeweven loopers, kjssens enz. f 150 AUTOMOBILISME Ruime aanvraag om expositie? ruimte Met is merkwaardig met den opbouw van een tentoonstelling als die welke Amster dam begin Februari wacht. Er wordt langdurig gepraat over de vven- schelijkheid om er al dan niet een te hou den. Het plan wordt ten slot té met een kleine meerderheid aangenomen. En men verbeeldt zich, dat er dan wel weinig Lhans bescheiden gebruik zal wor den gemaakt van de gelegenheid om tc ex- poseeren. En wat ziet men gebeuren? Dat er zich een groote levendigheid ontwikkelt onmiddellijk na het bekend worden van de beslissing: dat men haast niet kan wach ten en zoo spoedig mogelijk zijn aanvrage om plaatsruimte op dc tentoonstelling in dient. Waar wijst dat op? Dat, nu de tentoonstelling eenmaal toch een feit geworden is, dc importeurs ook allen zoo goed mogelijk voor don dag wil len komen. Geen wonder overigens, want allen erkennen zonder uilzondering, dat do tentoonstelling als kijkgelegenheid ideaal is en dat nergens anders het publiek zoo goed op de hoogte komt van de verscheidenheid van wagens als juist in die tien dagen aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam. Zoo zullen op de a.s. R.A.[.-tentoonstel ling derhalve weer een zeer groot aantal cn verschillende automobielen te bewonde ren zijn: de auto-importeurs dragen zonder twijfel zorg voor een behoorlijke vertegen woordiging van hun merken. En gegeven het feit, dat de grooton toch ook dit jaar weer eenige honderden vierkante meters te hunner beschikking willen hebben, kon men er zeker van zijn. dat de collectie die van andere jaren misschien nog wel zal overtreffen. Voor de stad Amsterdam is hot een feit van hoteekenis, dat de tentoonstelling door gaat. In alle mogelijke opzichten profileert dc groole stad daarvan: vele bedrijven ver- toonen gedurende die tien dagen, een ople ving, waartoe men ze onder andere om standigheden niet meer"zou hebben instaat geacht. Tegenover deze groote prestatie van de autoinóbielhandelaren cn importeurs om, met opoffering van veel monclen cn van veel arbeidstijd toch de tentoonstelling door 1c laten gaan, moge een prettige houding an het publiek komen le staan. Het is in derdaad te hopen, dat dat publiek zich ovenals het vorige jaren altijd zoo trouw gedaan heeft, ook nu weer blijk geeft war me belangstelling te hebben voor don voor uitgang in de auto-industrie. En daarvan door zijn bezoek getuigenis zal afleggen. NEDERLANDSCHE UNIE VOOR WANDELSPORT De Nederlandsche Unie voor dc Wandel sport, N.U.W. hield haar jaarvergadering te Utrecht onder voorzitterschap van den heer II. H. Winters. De jaarverslagen werden zonder wijziging goedgekeurd. De besprekingen over dc verschillende agenda-punten verliepen vlot. Het ófficieele orgaan zal grondig veranderd worden. De verkiezing van het bestuur had het volgende resultaat: H. II. Winters, Amsterdam, voorzitter: J. C. Kreugel. Utrecht, secretaris; N. M. J. Munzert, Utrecht, Penningmeester; C. dc Jonge, Almelo, tweede voorzitter; B. Pinto, Apeldoorn, commissaris; tot technisch--om- missic-secrelaris werd gekozen de lieer A. A. H. F. v. Hemmen te Amersfoort. Het kampioenschap schoonrijden: de Duitschcrs Maxie Herbcr en Ernst Baier

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 2