Te Koedtfk had Dinsdag een demonstratie plaats van tuinders, om den slechten toestand der tuinders nogmaals onder de aandacht der overheid te brengen. De groote menigte demon stranten begeeft zich naar het Raadhuis, alwaar de deputatie door het Gemeentebestuur werd ontvangen. Uit het Sovjet-paradijs. In verschillende deelen van Sovjet-Rusland dreigt weer hongersnood. Onze foto's geven een k\jkje in het Sovjet-parades. Links: Een ver gadering van vrouwen die heftig aan politiek doen. Rechts: Een der geconflsceerde patriciërshuizen dient thans als clubhuis voor arbeiders. Een doorkijkje vanaf het hoofdgebouw op de wereld bloemententoonstelling „Flora 1935" te Heemstede. Op den voorgrond: het fontein in wording. De verjaardag van den Boelgaarschen Koning. Koning Boris en de Koningin Giovanni verlaten de Kathedraal te Sofia, na de plechtige godsdienstoefening. "I De Leidsche Studentenvereeniging „Unitas Studio Sorura Lugduno Batava" vierde Dinsdag haar eerste Lustrum. De senaat van het Amsterdamsche U.S.A. en Utrechtsche U.S.R. feli citeert den Leidschen Senaat op de receptie in de Sociëteit. Jones Francis Muller, die in een der wintersportplaatsen in Californie den titel „YVinterkoningin" verwierf. Nog steeds Studentenrelletjes. Fransche studen ten htjschen als protest tegen hun bultenlandsche collega's de Fransche vlag aan 't universiteitsgebouw te Parijs. Het laboratorium voor „Electrowarmte in de Industrie", een nieuw instituut der Gem. Electr. werken te Amsterdam, werd Dinsdag geopend. De demonstratie met een moffeloven. Exterieur van het thans gereed gekomen nieuwe gedeelte van het Augustijner klooster te Wltmarsum,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6