SERREE m e u b i e r i n g Agenda Omtrek Marktberichten DE VEETE EN DE POOK =vtc311ï1CllffilUlTgjn a „ACTIEF" „DE WITTE Expositie Chr. Lanooy Nieuwe Uitgaven M. H. VANRAALTE Vier dames, die handgemeen werden, voor den Utrecht* schcn politierechter Voor tien Utrcchtschcn politicrcchlcr is gisteren behandeld de zaak tegen de dames, die eenigen tijd geleden een ruzie hadden gemaakt, waarbij de politic als vredestich ter was opgetreden. Even permanent als de beroemde kei scheen de vccte te zijn, welke er tussclieii deze dames hccrsclite en naar alle waarschijnlijkheid nog hccrscht. Ook de politierechter bleek van dezen toestand al meer kennis te hebben genomen; tenminste bij merkte op „Zoo is er weer eens ruzie geweest?" ..Met mij is 't nog nooit gebeurd", verze keidc trotsch de in een weidsebc grijze bontkraag gehulde dame, die als verdachte a er'scheen. „Nee, maar met de andere familieleden des te meer." „Geeft it deze feilen toe?" vroeg tie poli tierechlcr toen. Mr. Camp hu ijs, de officier van justi tie, lia.l verleid hoe deze juffiouvv, even als baar niet verschenen moeder terecht stond, omdat ze op den achtsten Januari, in samenwerking met deze moeder twee dames had mishandeld. „Zij hebben de eerste klap gegeven, ant woordde de dame boos. Op den bcwustcn datum dan waren een nichtje van de juffrouw met liet grijze boni en haar moeder aan liet wandelen in de Aldegondestraat, en kwamen langs het buis van verdachte, die op haar beurt met haar moeder voor het raam stond en likte. „Niets zeggen, stil doorloopcn," adviseer den de vvandelaarsters elkaar en deden zulks, zeer weinig naar den zin van haar familieleden, die oogcnblikkclijk een kleine jongen de straat op zonden met de opdracht de beide dames op straat te schoppen, welke opdracht de jongeman zonder man- koeren volbracht, lntussclien begaven zich ook de beide andere datnes op het, oorlogs pad, de oudste met een voorwerp ondet haar schort, dat later bleek een ijzeren pook te zijn. De vier dames raakten handgemeen en de twee vvandelaarsters legden bet loodje. De jongste werd danig toegetakeld: een bos haar werd haar uitgerukt en ze kreeg er z.oo hard met de pook van langs, dat ei bloed vloeide en bet meisje nog een tijd lang „voor schandaal" liep met haar won den, zeer tot genoegen van haar strijdlustige familieleden. „Nou het ging hcelemaal niet zoo zachtjes toe", verzekerde een mannelijke ge tuige, die op een gegeven oogenblik tus- schcn de vechtenden terecht was gekomen en leclijk in de knel had gezeten. De officier vroeg tegen heide verdachten 30 gulden of 15 dagen. De politierechter deelde de straffen wat anders en gaf de dame met de 'grijze vacht 20 gulden of 10 dagen on de dajne, die de pook gehanteerd had, 50 gulden of 20 dagen. Van de laatste straf schrokken zelfs de getuigen. UTR. STEDELIJK ORKEST Pierre Monteux gastdirigent. De grootc Fran sell c Dirigent Pierre Mon teux die, zooals men weet, de uitvoering van „Peiléas ot mélisande" onder auspiciën van tic. Wagner Vcrccniging dirigeert, z.al als gastdirigent het volgende abonncmcntscon- ert van het Utrechtsch Stedelijk Orchost leiden. liet concert vindt plaats op Woensdag 20 Februari a.s. des avonds te 8.15 uur in Tivoli .Utrecht. Door Monteux wordt gedirigeerd de Sym phonic van Cesar Franck en 3 dansen uit „El sombrero de tres picos" van De Falla. Solist is Jean Ocllcrs, eerste concertmees ter van liet l'.S.O., die de symphonic Espag- nole van Lalo zal vertolken. AANBESTEDING De volledige opgave der gisteren reeds ver melde aanbesteding voor nolccring en het leggen van trottoirs langs liet gedeelte Am- hemschc weg (Rijksweg) tusschon den spoorwegovergang en de chocoladefabriek Walden, luidt als volgt: C». Wallcrd, Lemsden Douw- en Aann.bcdr. Jac. van Gent R. A. van Batenburg W. Dunnik P. B. Huberts, Nijmegen Gebr. J. w. Vos Vcrschuur's Aann.bcdr. Zeist Verhuist Van Zwol J. de Vos „de Toevoer", Brcukclen R. Grocnenbcrg M. Bakkeren O Zn., Breda II. Groen E. de Bruin. Hoogland A. J. II. Ludder. Enschede Aann bedr. van Hoogcvcst J. Scliildmeijer, Enschede W. K. Klos, Santpoort A. v. d. Voorden, Nieuwer-Amstel J v. d. Heijden, Amsterdam J. Oldenkamp. Koog a. d. Zaan J van Herp C.o., Amsterdam De aïulerén alhier f O.iuu 0.163 0.270 9.664 0.760 0.950 10.100 10.180 10.227 10.375 10.110 10.175 10.600 10 600 11.200 11.300 11.325 11.690 11.719 11.065 12.330 12.700 ?Ji Zondag 17 Februari 1035. St. Joriskerk 10 uur: Ds. Pannebakker. C uur; Ds. Panncbakkcr. Emma Kerk. iO uur: Dienst. 6 uur: Dienst. Nieuwe Kerk. 10 uur: Dienst. C uur: Dienst. Bcthclkcrk. 10 uur: Kinderkerk. Gaslhuiskerk. 10 uur: Godsdienstoefening. Wijkgebouw Monnikenpad. 10 uur: Kinderkerk. Gebouw „Het Sluisje". 10 uur: Kinderkerk. Vrijzinnig Hervormden. Luthcrschc Kerk. L Geen "dienst. de nieuwe modellen kamers 1935 staan gereed wij bieden thans aan een uitstekend geslaagde engelse huiskamer eiken,old finished dressoir met wortel noten,flinke zware stoelen met flespoo, en bekleed met le kwaliteit velours d utrecht, zware schuiftafel rnet ge beeldhouwde polen iets zeer bijzondersfl 195.- u vindt bi| onsde moderne, betere soort meubelen in fraaie houtsoorten zeer laag geprijsd, bezoekt eens onze showrooms en bovenal de fraaie mode won.ng m3liesinge I 20 utrecht modelhuis maliesingel 20 show-rooms- oudegracht 34-36 nachtegaalstraat 2-6-8 Remonslrantschc Kerk. 10'/- uur: Ds. G. J. Sirks, Rein. pred. te Amsterdam. Doopsgezinde Gemeente. 10/3 uur: Ds. Ilylkciua. Evangelisch Luilicrschc Kerk. IO'/j uur: ds. De Jongh. Vrije Jeugdgemeenschap. Theos. Loge. 7 inn Ds. J. F. Kruyt van Zwolle. Gcrcf. Kerk (Zuidsingel). 10 uur: Ds. Popma. 5V; uur: Ds. Schouten. Gcrcf. Kerk (L. Vrouvvcslraat). 10 uur: Ds. Schouten. 5)4 uur: Ds. Popma. Gcrcf. Kerk in Ilerst. Verband. 10 uur: Ds. II. C. v. d. Brink, Em. pred. te Hilversum. 5 uur: Ds. D. F. Bartclsman, Em. pred. te Hilversum. Christ. Gcrcf. Kerk. 10 uur: Ds. Molenaar, Em,. pred. te Rotterdam. 5Vi uur: Ds. G. Molenaar. Donderdag 21 Februari, 7 uur: Ds. J. Jansen, van Leiden. Gcrcf. Gemeente. Gebouw C. J. M. V. Stoovestraal 11 10 uur: Godsdienstoefening. V/i uur: Godsdienstoefening Vrije Gcrcf. Gemeente. (Mum-lunzen 53). 9!; uur. Godsdienstoefening. 5 uur: Godsdienstoefening. Oud Kath. Gemeente. Ct Zand 13). 10 uur: H. Dienst. Universeele- eerodienst (Soefi-bevveging). Toonzaal Sierkunst. 11 uur: Dienst; onderworp:^Verzaking. Vrije Kath. kerk. (Theos. Loge, Rcgentessclaan 21). Gezongen niis. Leger des Hcils (Langcstraal 91). 10 uur: Heiligingsdienst. 3'/» uur: Opcnluclitsamenkomst. 5 uui: Openbare samenkomst. Christian Science Society. ('t Laantje 3). IO'/j uur: Hollandsclie dienst. De Amcrsfoortsche Bergkapel. Rcgentessclaan 21. Geen dienst. BUITENGEMEENTEN Baarn on Eenibrugge. 10 uur: Ds Kievit. 6 uur: Ds. Blaauwendraacl. Barneveld. 914 uur: Ds. Timmer. 234 uur: Ds. van Montfrans. Hoevelaken. 9ft uur: Ds. Mulder. 2 uur: Ds. Mulder. Hoogland. 2 uur: Ds. Posthumus Meijjes. Leusden. 10 uur: Ds. Hofstede. Nijkerk. 9x/i uur: Ds. v d. Graaf. 5 uur: Ds. Keiler Scberpcnzccl. 0V. uur: Ds. Westra Ilpckzcnia. 0 uur: Ds. Westra Hockzcma. Soest. Geen opgave ontvangen. Soest (Vrijz. Godsdienstigen). I)s. II. W. Bloemhoff, Ilcilo. Socslcrbcrg. 10 uur: Ds. J A. Radix. 0 uur: Ds. F. Kuyhnan. De Vuursche. Geen opgave ontvangen. Woudenberg. 9>< uur: Ds. Klomp. 6 uur: Ds. Klomp. D a g e 1 ij k s City Theater. Vertooning van de film „De Witte." Voorstellingen: 's Zaterdags om 2.30. 0.15 en 8.30 uur n.m 's Zondags om 1.45, 4.00, 6.15 en 8.30 uur n.m. Overige dagen 8 uur. Museum Fléhilc, West singel. (Uitgezon derd des Zondags). Theosofiscbo Bibliotheek, Gebouw Theos. Vereeniging, Rcgentessclaan. lederen dag yan 0—uur. CHEMISCH REINIGEN VERVEN 15% KORTING TEL 1717 TEL. 1717 Openbare l eeszaal met Jeugdleeszaal en Bibliotheek, Muuiluiizen 9. R.-K. Leeszaal, Nieuwslraat 24. 2—1G Februari. Sierkunst. Tentoonstelling fotowerken van Nico Jesse. 16 Februari. Amicitia. De Ilagespclcrs. Kindervoorstelling Bruintje Beer en Wim Das. 2 uur n.m. 16 Februari. De Valk. Feestavond van A. Z. en P. C. 8 uur n m. 16 Februari t ui. 3 Maart; De Pol li. Amers fooriscbo Kunstkring. Tentoonstelling schil- derijen R. Martinez. Dag. 10—1 uur. 17. 18 on 1!) Februari. Cinema Amicitia. Vertooning van de film: „Le chant du Marin" 18 Februari. D' Oranjeboom. Feestavond van den Nedcrlaiidscheii Kappersbond. 7 uur 11.111. 18 Februari. „Princcss-roonj." Kon. Ver. „Oost en West." Jaarlijksche vergadering en causerie door mevr. M. Hogewind Spruvt over „De tocht met den Gouverneur van Celebes over Pare-Pare naar Paloppo. 8 uur n.in. IS Februari. Pi inccss-room. Vergadering van Ilandel en Nijverheid. Sft uur n.m. 18 Februari. Luthcrschc Kerk. Huldiging van ds. de Jongh bij zijn zilveren ambts jubileum. 8 uur n.ui. 10 Februari. Do Valk. Zanguitvoering van Bel Canto. 8.30 uur n.m. 20 Februari. Markthal. Concert door de Amersf. Muziekverceniging. 8 uur n.m. 21 Februari. Foyer Amicitia. Concert Hnrtvelt kwartet. 8 uur n.m. 21 Februari. Amicitia. Vergadering van den Nctl. Tuindersbond, afd. Amersfoort. 7 uur n.m. 22 Februari. Amicitia. Jaaruitvoering GyiunasticUvcrccniging St. Ilubertus. S uur n.m. 23 Februari. Amicitia. Feestavond van de ll.B.S. vcrccniging. S uur n.m. 23 Februari. Markthal. Uitvoering van liet Amcrsfoorlsch kinderkoor onder leiding van Jacob Hamel. Sopraanzangeres Di Moering. 23 Februari. De Poth. Mr. W. Feltkamn spreekt over bet werk van den schilder R. Martinez. 2.30 uur n.m. 23 Februari. De Valk. Feestavond van do korfbalvcrceniging Amersfoort. S uur n.m. 21 Februari. Markthal. K.R.O.-boys avond. 8 uur n.m. 25 Februari. Foyer Amicitia. Vereen, van Huisvrouwen. Ir. C. B. van der Tak houd een „Praatje over stedebouvv", met licht beelden. 2.30 uur n.m. 25 Februari. Gebouw St. Jozef. R.K. bond van personeel van hotel-, café- en restau rantbedrijf St. Antonius houdt algemccnc vergadering 24 Februari. Amsvoidc. Vcrccniging voor Socialistische Ontwikkeling. Mr. Drs. A. Borger spreekt over: „Prostitutie als cultu reel en sociaal symptoom." 10.30 uur v.m. 21 Februari. Soc. Concordia. Joodschc Vereen. „Nut en Genoegen." Lezing dr. P. H. Ritter Jr. uit Utrecht over: „Critick op Hitler's Rassentheorie." S uur. 2G Februari. Amicitia. Uitvoering van de Amcrsfoortsche «Gymnastiek-vorecniging „D.O.T.O." 27 Februari. De Valk. Tooneeluitvoering door Advendo voor den Bond van Staats- pensionneering. 27 Februari. Amicitia. Vereen. Rotlerd. Hofstad Tooneel voert op: „Smaadschrift.' 8 uur n.m. 28 Fcbruaii. Amiciticia. Lezing voor de Ned. Reisvcrccniging cloor den lieer J. H. Doorn over: „Onder Turken en Egypte naren. 8.15 uur n.m. 2 Maart. Amicitia. Arbeidersvereen. voor Lijkverbranding. Film: „Als wij levenden, sterven." 8 uur n.m. BAARN 424 Februari. Baamsch Lyceum. Ten- toonstclling keramiek en schilderijen van Chris I.anooy. Dagelijks van 104, Zondags van 1.30—4 uur. UTRECHT 1618 Februari. Stadsschouwburg. Stads schouwburg. Abonnement svoorslelling. Cen traal Tooneel voert op: Afkloppen." S uur n.m. 10 Februari Stadsschouwburg. Vereen. Rott. Hofstad Tooneel voert op: „Madame Sans-Gënc." 8 uur n.m. ZEIST 23 Februari. Figi. Abonnementsconcert. Piano-recital Willem Andricssen. 8 uur n.m. JJ Afdceling Wijnhandel. TeL 22. Roodc Bordeaux Chateau de Pez St. Eslèphc Cru. Bourgois Supérieur 1929 Por flcsch 1*25 Per ankor 54.— OMREKENINGSKOERSEN. Off. Niet Off. 15 Febr. 16Febr. 1935 Londen Berlijn Parijs Brussel Zurich Kopenhagen Oslo Stockholm New York Milaan Praag 7.22 7, 59.37 59. 9.761 9. 34.55 34. 47.91 47. 32.35 32. 36.40 36. 37.35 37 1.48ft 1. 12.C0 12. 6.20 6. .20% .36 L76 ft ,53 ,90 ■27'/, 30 25 47?,; ,00 ,20 Medegedeeld door -d? Rotlerd. Baukycrccn. Weefwerk van het atelier „Schering en Inslag" BAARN. De gebruikelijke tentoonstel lingen van schilderijen of zwart-cn-vvit in hei Baarusch Lyceum worden ditmaal af gewisseld door een expositie van toegepaste kunst. Do bekende pottenbakker uit Epc, Chr. Lanooy, stelt in de expositie-ruimte zijn ceramiek tentoon, terwijl de wanden nu tafels verder worden „aangekleed" met weefwerk etc. van het atelier „Schering en Inslag" uit Amsterdam. Ook thans echter ontbreken do schilderijen niet. Chr. Lanooy namelijk, dio een veelzijdig man is en die behalve do pottenbakkersschijf ook de pen- seelcn hanteert, beeft enkele van zijn doe ken aan do openbaarheid prijs gegeven, li gebruik met opzet deze uitdrukking, omdat het een grootc uitzondering is dat hij zijn schilderijen exposeert. Tot dusver waren vrijwel alleen intimi met deze zijde, van zijn vruchtbaar talent vertrouwd. Baarn geniet dus in zeker opzicht een primeur. Om met deze schilderijen te beginnen, bet komt mij voor dat ook hier Lanooy zich openbaart als de volbloed colorist als hoe danig hij zich ook in zijn ceramiek gemak kelijk laat onderkennen. Bovendien is hij een kenner van liet perspectief en weet hij hoe bijv. een bergland opgebouwd moet worden in verschillende plans. Zijn schil derijen heeft hij niet alleen in de huurt van zijn woonstee of in andere dcclen van ons lage land gemaakt, ook op zijn reizen in Zwitserland greep hij naar liet penseel om zijn kleur- en vormiiulrukkcn definitief vast ie leggen. Met alle respect voor dit werk, clat zooals gezegd in hoofdzaak leeft op de kleur, er gaat toch niet die intense bekoring van uit die zijn aardewerk-pro ducten ons plegen 1c verschaffen. Terwijl zijn pottcnbnkkcrsbekvvaamlieid lot een grootc mato van volmaaktheid en een on- gevvonen graad van verfijning is volgroeid, missen zijn schilderijen m i. den finishing touch. De kleur is vaak hard, en ook de vorm doet meermalen (denk aan de uiter mate knoestiec beuken- en kastanjestam- men!) gewelddadig aan. liet bc-sto schilderij lijkt mij het grooté stilleven, dat door zijn vrouw „Pottenbakkers lief en leed" is ge noemd. dat ook liet motto zou kunnen dra gen „Neuos Leben blüht auf den Ruïnen". De „misbaksels", waarmee de oven den pot tenbakker pleegt te „verrassen" zijn bier bijeengevoegd, en uit alle potten en schotels schieten eactCeün op: een stekelig bizarre wereld, die niettemin botoovert cloor een intense, weelderige en toch vaak transpa rante kleur. Over liet aardewerk behoef ik, dunkt mij, niet lang uit le weiden, liet is bekend èn bemind, wat niet wil zeggen dat het vol doende M-gekeken is. Ilier geldt liet be kende woord van Keats: „A thing of beauty is a jov for ever". Bovendien vernieuwt en verfiischt Lanooy. zich telkens. Hij is een rusteloozc, die nimmer bij liet eenmaal ge vondene blijft staan. Het is een feestelijk genoegen langs deze kostelijke verzameling (e wandelen en stuk voor stuk de edele vormen en de schoonc „huidkleur" met de oogen te streelen en te betasten. De dames Joop Dcldcn en C. Waayer, leidsters van het Amsterdamsche atelier „Schering en Inslag" een geestige naam ex poseeren geweven en (Egyptisch) ge vlochten, geknoopt en op andere wijze bewerkte doeken, klceden, kussens, shawls enz. Een collectie, die zich in al haar be scheidenheid duidelijk onderscheidt van liet weefwerk van anderen en daardoor do persoonlijkheid van de beide weefsters ver raadt. Technisch lijkt ons het werk op hoog peil te staan, maar bovendien getuigt het over 't algemeen van distinctie in de ont werpen, een grootc gevoeligheid van kleur en door een opmerkelijke discretie in de prijzen. Ook dat mag in dezen lijd wel eens gereleveerd! C. A. S. GEVONDEN VOORWERPEN SOEST. Bclastingmerk, Smitsvveg 2; mes, van Lcnnoplaan 35a; buitenband van auto, Nicuwcweg 62; damcsportcmonnaie, Bosstr. 179; paar leeren hcercnliandschoe- nen, Heideweg 52; damestaschjo, Week- slapt 25; Barncveldsche kip, Krommeweg 15. ONGEVRAAGD EERVOL ONTSLAG AAN EEN B.V.L.-'ER BARNEVELD, 14 Februari. De lieer H. van de Mheen alhier had als lid van den B.V.L. de gewoonte op vergaderingen van de N.S.B., waarvan hij een grooto tegen stander is, te gaan dchrfttoeren, wat hem door zijn superieuren werd verboden. De heer v. cl. Mheen antwoordde echter aan dit hevel niet te kunnen gehoorzamen, wij! hij hel als zijn duro roeping gevoelde de N.S.B. zoo krachtig mogelijk te bestrijden. Naar aanleiding hiervan heeft do minis ter van defensie aan genoemd lid onge vraagd eervol ontslag verleend als lid van den B.V.L. Jii een begeleidend schrijven beeft de commandant van liet Vcluvvsch Verband, de reserve luitenant-kolonel C 7. C. Jansen, zijn leedwezen uitgedrukt, dal liet ontslag om deze reden moest worden verleend. „Zee en Landmacht" kalender De NA*. Nationale Credict-Vcrccniging le den Iloag beeft liot,licht doen zien aan een premie-uitgave „Zee- en Landmacht" kalen der, samengesteld cloor H. J. de Jonge, re serve-luitenant der Infanterie, B. D., Inspec teur der N. C. V. Deze kalender, waarvan het uiterlijk aangenaam aandoet cloor de frisch gekleurde koninklijke vlaggen, bevat haast de foto's van onzci koninklijke familie en' de leiders van cle staven van land en zeemacht, een zestigtal fraaie, scherpe illustraties van leger- en vlootocfcningcn. Ook onze lucht vloot heeft cle noodige aandacht ondervon- A/d. Stoljcn. «I Vollen stoljcn voor MantelsComplets en Japonnen in groot kleuren assortiment Zwarte Wollen en Zijden Stoffen Combinatie Stoffen Afd. Bonneteric. Kanten Kragen de groot e mode Nouveauté' s in Gespen, Knoop en, Shaicls Moderne Ceintuurs Hoeden Handschoenen den en hiervan kunnen wij cenige wel zeer mooie opnamen van de Fokkervliegtuigcn der Koninklijke Marine en Socstcrbcrg vin den. Als altijd bieden de manoeuvres van de Ncderlancïschc oorlogsschepen weer een im- posantcn aanblik en wij kunnen de keuze van de geplaatst opnamen bijzonder geluk kig noemen. Ondoenlijk zou een gedétaillcerdc bespre king van al deze foto's zijn, wc kunnen slechts lien, die zich ook maar ccnigszins voor onze weermacht intcrcsseercn, aanspo ren zich van dezen kalender te voorzien. Dat is deze keurige premie-uitgave ten volle waard. Rest ons nog te vermelden, clat op de ach terzijde van den omslag een gemakkelijk overzicht van de post- en tclcgraaftarieven (ook luchtpost) opgenomen is. FRUIT- EN GROENTEN VEILING Veiling van 15 Februari. IJsklunipcn 2123 et., Zoete Tulp 16—18 et.. Winterjan 6—8 et., Lof 5—8 et., Sprui ten 5—7 cl., Bieten 13—15 et., Prei 7—0 et., Andijvie 1013 et., Groene kiol 1120 et., Gele kool 25—28 et., Bocrekool 6—S et., Sel derij 5—-13 et., Peterselie 1012 et. EIERVEILING Veiling van 14 Februari. Aanvoer plm. 38.000 stuks. Witte eieren 2.402.00. Bruine eieren 2.60—3.10. HOCKEY-PROGRAMMA VOOR ZONDAG A.M.H.C. I heeft morgen een vrijen dag, zoodat men ditmaal alle aandacht aan de reserve teams kan besteden. A.M.H.C. II irekt naar Zeist om Schaorwcydc, dat door de overwinning van Zondag j.l. kampioen en dus derde klasser geworden is, te gaan bekampen. Spelen cle Zcistcnarcn hun ge wone spel dan is er voor onze stadgenooten geen kans. Ook A.M.H.C. III zien wc verliezen en wel van Pinokkio III. Winnen de Amsterdam mers op Birkhovon dan zijn ze afdcclings- kampiocn en promoveeren naar de derde klas. Een reden te meer dus dat zij er alles op zullen zeilen om te winnen. Do dames ontvangen Gooi III en zoo er ooit. een kans voor de Amcrsfoortsche dames is om, zij liet ook maar één puntje te be machtigen, dan is het morgen op Birkhovon Wc durven evenwel nog geen overwinning le voorspellen, misschien dat een gelijk spel fact resultaat zal zijn. HET KORFBALPROGRAMMA VOOR ZONDAG Amersfoort IIIH. E. Na ettelijke weken rust komt Zondag a.s. Amersfoort III in het veld tegen het Socstcr II. E. De eerste ontmoeting tusschcn beide ploegen eindigde te Soest in een gelijk spel, nadat er uiterst fel en enthousiast om de overwinnig wasgevochten door beide par tijen. De stand gaf toen wel de juiste krachtsverhouding weer. Afgaande op dit resultaat zijn wij geneigd wederom een ge luk spel te voorspellen, tenzij één der par tijen een uiterst productieve bui beeft, daar er dobrgaans wol kansen geschapen worden, doch bet benutten van dc/.c kansen laat meestal veel te vvensclicn over. In ieder geval verwachten wij een span- nenden, fairen strijd. R.K.V.V. „AMERSFOORT" Programma voor Zondag Voor Zondag zijn alle elftallen in cle weer, liet eerste elftal trekt naar Montfooit voor liet spelen van den bekerwedstrijd der I.V. C R.; wij vvensclicn Amersfoort veel succes. Het tweede elftal trekt naar Blaricum en bet zal ons benieuwen of aan de gestelde verwachtingen zal worden beantwoord. Het derde elftal tiekt naar Houten; zij zullen de puntjes wel naar de Keienstad weten mee te nemen. Het vierde ontvangt Dios uit Soestdijk, waaraan zij de punten wel zal moeten af staan. De Junioren spelen tegen de E.M.M.-lu* uioreu.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 4