-«Wü- Ir. H. H. Ehrenburg, directeur van het Electriciteitsbedrijf te Rotterdam, is be noemd tot dir. v. h. Twcntsch Centraal Station voor Electr. stroomle vering Hengelo en N.V. IJsselcentr. „Zwolle", Bruno Walter repeteert. Bruno Walter is we derom te Amsterdam gearriveerd, waar hij Vrij dag in het Concertgebouw de repetities leidde, voor zijn concert. Dr. C. Mendes de Leon te Amsterdam werd Vrijdag door den Gemeenteraad van Maastricht benoemd tot directeur geneesheer van het Calvariënberg- Ziekenhuis. .Voorjaar te Calonico. Voorjaar in het kanton Tessin. De Lenteboden zijn er weer, zooals de prachtig geslaagde natuuropname duidelijk laat uitkomen. De carroseriefabriek van Vengen cn Bergen te Maastricht na den brand, Het Zwitsersche bondsraadslid Schuit' hess heeft zijn ontslag genomen. Door overste Viehoff werd Vrijdag in de Menno van Coehoornkazerne te Arn hem de gouden medaille voor 36 jaar Irouwen dienst uitgereikt aan den adj.- fcnderofficier-instructeur J. L, Zwarts, De stormen, welke de laatste dagen te Scheveningen hebben gewoed, hebben het zand op het strand te Scheveningen zoodanig tegen den boulevard opgehoopt, dat als het ware een nieuw duin is ontstaan en men op het strand staande slechts het bovengedeelte van de op den boulevard staande hotels kan zien. Voor stalen zenuwen. Twee leden van de onlangs te Oxford opgerichte „New Speed Club", waarvan de leden experts op mo_torsportgebied behooren te ziin. geven eenige demonstraties. Het gezelschap van Louis do Vries, dat een jublleum-tournée door België gaat maken, voor het yertrek bijeen yoor een laatste bespreking, Zittend yJJU.J Julie Meiier. Julia Cuflpers en Louis de Vries

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6