De Marden Beach in het district Kent (Engeland) heeft een groot deel der streek onder water gezet. De woelige rivier Te Den Haag is men begonnen met den bouw van een filmstad, welke geëxploi teerd zal worden door Loet C. Barnsieyn. Woensdag werd te Amsterdam het huwelijk voltrokken tusschen Mr. Dr. A. C. van Zeggelen en Mej. C. Zimmerman, dochter van den len concertmeester van het Concertgebouw-orkest, Fred Perry, de beroemd,: Engelsche tenniskampioen, vertrok naar wood, waar h(j voor een film geëngageerd is» Te IJmuiden arriveerde de Engelsche politie-krui ser H.M.S. „Cherwell", onder bevel van comman dant Bethell. Het schip is aan den toeristensteiger gemeerd. Een „rood" mttrailleurnest oestookt de „Blauwen" ln de vreedzame omgeving van het Brabantschc plaatsje Wouw. Het 3e Regiment Infanterie houdt er n.l. manoeuvres. Dr. F. H van der Laan te Utrecht !s benoemd tot Hoofd van de Warenkeuring te Den Haag, Dr. J. E. Stumpff, oud-geneesheer-direc teur van het Binnengasthuis te Amster dam. wonende te Bussum, wordt 13 Maart 70 jaar. Gisteren is een aanvang gemaakt met heiwerk voor het nieuwe haven ziekenhuis te Rotterdam. Onder dü gebouw zal een bomvrtje kelder worden gebouwd, plaats biedende 80 patiënten en het personeel der inrichting. Hed°n werd in de omgeving van Zeist de jaarlijksche cross-country en slipjacht gehouden. Generaal van Voorst tot Voorst in gesprek met den Jagermeester. Piet van der Hem legt de laatste hand aan het portret van den heer Muller, mede-oprichter van den K.N.V.B., dat bij diens 70en verjaardag wordt aangeboden

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6