ADRES DER SLAGERSBONDEN Kinderhoekje DREIN DRENTEL en PIET PRIKKEL. L® ilFTOf VEREENVOUDIGING GEVRAAGD WILDE BUSDIENSTEN NED. TREKKERSBOND EEN LEERGANG IN DE VRIJE NATUUR EERSTE KAMER m% Idffni HAVIK* 41 TEL* 292 /LIJTERU Inzake de uitvoering der crisissvarkcnswet Dc besturen van den Nederl. Slagers hond, den Ned. ILK. Hanzcbond v. Slagers- patroons, den Ned. Bond van Grossiers in levende en geslachte varkens, den Ned. Bond van Groothandelaren in Varkens- vicesch en Producenten van gezouten spek en reuzel, den Ncd. Grossiersbond voor den Vleeschhandcl en den Ned. Bond van Var- kenshandelaren, hebben het volgende adres aan de Tweede Kamer gezonden De besturen voornoemd hennen met be langstelling kennis genomen in het voor- loopig verslag betreffendo dc bcgrooting van het Landbouw-Crisisfonds voor het dienstjaar 1935, van de opmerkingen welke door Hecren Kamerleden zijn gemaakt ten aanzien van de Veehouderijcentrale, speci aal wat de Regeeringsbernociïng met de varkens betreft. Bovengenoemde besturen /Jen daarin een s\ rnptoom, dat bij Uwe Hooge Vergadering de gedachte veld wint, dat de huidige Regeeringshcinoeiïng met de varkenshou derij niet langer dient te worden besten digd, wijl ze het beoogde doel niet heef' bereikt, en niet zal bereiken, doch wel het proces van aanpassing in belangrijke mate be'emmert. Op grond van bovenstaande, meenen ge noemde besturen van organisaties, welker leden alle bij de uitvoering der Crisisvar- kenswet op een zeer nadeelige wijze zijn betrokken geworden, onder de aandacht van Uwe Hooge Vergadering te mogen brengen, dat door afschaffing van het be staande systeem en bij toepassing van een teeltbeperking, rnet verdeeling van den baconexport onder de betreffende bacon- bcdrijven, een veel eenvoudiger en minder kostbare regeling dan thans verkregen kan worden. Dat een zeer spoedige overgang tot deze vereenvoudiging van de Regeeringsbc moeiïng niet do varkenshouderij hoogst go wenscht is, moge U duidelijk zijn uit het feit, dat de opbrengst van de Hollandsche bacon op dc Engelsche markt gedurende 1934 zoodanig was, dat do vrije baconhcdrij- ven winstgevend hadden kunnen werken en dezelfde prijzen aan de varkenshouders hadden kunnen betalen, als deze van de Varkenscentrale voor geleverde baconvar- kens hebben ontvangen. Te uwer orienteering zii hierbij cevocgd oen overdruk uit het vakblad „De Vee- en YJceschhandcr van 22 Febr. '35, hetwelk duidelijk aangeeft, dat de baconexport in 1934 loonend is geweest. Vaan de pl.m. 10 millioen gulden heffing, welke gedurende 1934 door de consumenten van varkens vleesch zijn opgebracht, zou bij een vrije baconexport geen cent noodig zijn geweest. Vrees, dat de baconfabrikanten uit eieren belang den naarn van het Nederl. product in discrediet zullen brengen, behoeft er niet te bestaan, omdat de Nederl. Baconcon- tróle-vereeniging, die ook thans bindende oorschriften geeft, over voldoende machts middelen beschikt, om dit te voorkomen. De voordeelen aan dezo verecnvoudip'dp regeling verbonden zijn vele, zooals enorme besparing van kosten, waardoor een gunstige invloed op den prijs der varkens wordt ver kregen. Geen bevoordeeling meer van be paalde bedrijven en daardoor gelijke con currentiemogelijkheden voor alle bij den \urkenshandel betrokken groepen. Zuive ring van den handel door vermindering van kans op oneerlijkheid en een snellere aan passing aan de gewijzigde omstandigheden. Herstel van den vrijen varkenshandel en opleving van de varkensmarkten met alles wat daarmee annex is. En tenslotte het wegnemen van een bron van ontevredenheid onder breede lagen der bevolking. Immers, de varkenshouders heb ben liet vertrouwen in de Varkenscentrale verloren, wijl deze niet bracht dc beloofde loonende productie der varkenshouderij. Toen hebben de varkenshouders, riiet lan ger met \crlies willende werken, den var kensstapel zelfs ingekrompen sterker dan de Varkenscentrale had voorgeschreven, en vele oormerken bleven aldus onbenut. Dc wet van vraag en aanbod bracht ten slotte evenwicht, zooals dat er veel eerder zou zijn geweest, zonder de veel te ingrii pende Regecringsbcmoeiïng met de Aar- kenshouderij. Mede op grond van bet feit, dut de ge heele export van varkensvleeseh, bacon, enz. terug is geloopen tot pl.m. van de productie en derhalve de binnenlandsche markt verre het grootste deel dier produc tie afneemt, meenen bovengenoemde bestu ren, dat de tijd is gekomen, de Regeerings- inaatregelen met de varkenshouderij. geba seerd zijnde op den buconexport. tot het strikt noodigc tc beperken, dit is een teelt regeling en exportregeling voor verdeeling van de toegestane exportkwantiteiten. Dc Crisisvarkenswet zou 3 jaar na haar in werking treding automatisch worden opgeheven. In de Troonrede van Sept. j.l. wordt gezegd, dat dc opgelegde crisisrege lingen niet langer dan onvermijdelijk noo dig zullen worden gehandhaafd. Met een beroep op dit standpunt der Regeering dringen bovengenoemde besturen bij Uwe Hooge Vergadering beleefd aan. te bevorderen, dat de Regeeringsmaatro,gelen met de varkenshouderij worden vereenvou digd, zooals hoven aangegeven. Autobusondernemer door den kantonrechter vrijgesproken AMSTERDAM, 11 Maart. - Door den kan tonrechter mr. Loeff is vandaag schriftelijk vonis gewezen in de zaak tegen de bestuur ders van de Vereeniging „Eigen Huis en Tuin". Drie bestuursleden werden ieder tot 10— boete subs, vijf dagen hechtenis ver oordeeld, wegens overtreding van de wet op de openbare middelen van vervoer. De eisch luidde 50.— boete subs. 25 da gen hechtenis. Zij hadden terecht gestaan, daar zij ten gerieve van dc bewoners van het tuindorp Zwanenburg op bepaalde tijden autobussen lieten rijden van en naar de hoofdstad. De kantonrechter overwoog, dat ook deze bussen openbare vervoermiddelen blijven ook al zijn zij slechts beschikbaar \oor de Zwanenburgers. AMSTERDAM, 11 Maart. Dc verkoers- politie maakte onlangs proces-verbaal op tegen deu ondernemer van touringcars C ten H., te Rotterdam, die zonder concessie een dienst zou hebben onderhouden tus schen Amsterdam en Rotterdam v.v. Vandaag had de mail zich voor den kan tonrechter mr. llófelt Ic verantwoorden. Een chauffeur verklaarde, dat er slechts werd gereden bij voldoende deelname. Enkele passagiers vertelden, dat zij over de bussen zeer tevreden waren en bij hun ap preciatie speelde ook de prijs een rol van belang. Volgens een der getuigen was hier geen sprake van een gewonen dienst, doch van gezelschapsreizen. F.r werd slechts ge reden als er voldoende deelnemers bijeen waren. liet O.M. requircerde 150.boete subs. 50 dagen hechtenis. De kantonrechter sprak verdachte echter van het ten laste gelegde vrij. Spreker over woog, dat niet was bewezen, dat ook van Amsterdam terug naar Rotterdam een re gelmatige dienst werd onderhouden. Het ledental, blijkens mededce* ling op het tc Apeldoorn gehouden congres, gestegen tot 1343 APELDOORN. Dc Nederlandsche Trek- kersbond hield te Apeldoorn in „Do Poort van Kleef' zijn vijfde congres; 24 afdeelin- gen waren hierop vertegenwoordigd. De voorzitter van het hoofdbestuur, de heer G. Houtzager (Amsterdam) merkte in zijn openingswoord op, dat in het afgeloopen jaar in den bond groote activiteit had ge- heerscht. Het ledental steeg lot 1315. De heer Geert Dils wcnschte namens Ne derlandsche jeugdherbergouders het hoofd bestuur geluk met dit congres. Do heer Foquet deed desgelijks namens jeugdher- bergouders in Vlaanderen. De heer W. Sligting hield een inleiding over liet doel van den Ned. Trekkersbond, terwijl Dr. E. van Zinderen Bakker hot on derscheid tusschen den N.T.B. en dc Ned. Jeugd herbergcen t rale uiteenzet te. De heeren G. Houtzager, G. Stalling en Jo Koller, werden als .leden van het hoofdbe stuur herkozen. Voorts werden in het hoofd bestuur benoemd de heeren A. v. d. Berg (Eindhoven) en E. van der Kooy (Den Haag). Als districtsvertegenwoordigers werden herkozen Nel. Langerhuizen (Noord), Frans Naerebout (Centrum), en A. van Leeuwen (Zuid-Holland) en benoemd voor district Oost Hennie Keizer (Twente) en voor dis trict Zuid Th. Laban (Bergen op Zoom). EEN GEMEENTEBESTUUR BELEEDIGD 's-GRAVENHAGE, 11 Maart. De advo caat-generaal bij den Hoogen Raad Mr. Ber ger nam heden conclusie in een zaak van E. T. P., wien ten laste is gelegd dat hij te Schoonhoven zich in het openbaar bij ge schrifte opzettelijk in belcodigenden vorm heeft uitgelaten over het bestuur der ge meente Gorinchem, door in do courant „De Gorkumcr", uitgave Van Nooten te Schoon hoven, opzettelijk een artikel te doen opne men, gericht tegen het gemeentebestuur van Gorinchem. in welk artikel dit ge meentebestuur beschuldigd wordt van cor ruptie. De politierechter te Dordrecht ver oordeelde P. tot 30 boete, welk vonnis be vestigd werd door het gerechtshof te Den Haag. Dit is de eerste overtreding van de wet ter bescherming van het openbaar ge zag, die tot den Hoogen Raad is doorge drongen. Hier blijkt, naar spr. meende', dat in het geschrift geen sprake is van een zakelijke crifiek op een bepaalde handeling van liet betreffende gemeentebestuur, wel ke toelaatbaar moet worden geacht. Blij kens den geheelen opzet heeft bedoelde passus, aldus mr. Berger, geen andere strek king dan het bedoelde lichaam in de oogen van het publiek verdacht te maken en het daardoor op betreurde wijze omlaag te halen. Op deze gronden concludeerde de advocaat-generaal tot verwerping van het beroep. De Hooge Raad zal op S April arrest wijzen. MET WISSELTRUC IN DE VAL In verband met de te Zwolle aan diverse bankkantoren toegepaste wisseltruc beeft de commissaris van politie opsporing en aan houding van de betrokken pe sonen er- zocht, met bet resultaat, dat in Leeuwarden het gezelschap, vier heeren en twee dames, van vreemde nationaliteit, kun worden ge knipt. Tevens bleek toen, dat zij diezelfde dag in Groningen soortgelijke praktijken als in Zwolle wiel succes hadden uitgeoe fend. Het gezelschap is naar Groningen overge bracht. HET AANPASSIIJGSONTWERP 's-GRAVENHAGE, 11 Maart. Het aan passingsontwerp beeft, naar wij vernemen, de vorige week den ministerraad gepas seerd. JONGEN DOODGEREDEN RITSEL. 11 Maart. Zondagmiddag is op den weg EindhovenAntwerpen ecu twaalfjarige jongen, die daar met eenige kameraadjes aan het spelen was, aangere den door een Antwerpschc auto, die uit de richting van Eindhoven kwam. De knaap werd ernstig gewond en is des avonds aan de hekomen verwondingen bezweken. De auto is in beslag genomen. VERMIST UDEN, 11 Maart. Sedert een paar dagen wordt alhier de 29-jarige H. van Stokkom vermist. Do marechaussee stelt pogingen in hel werk om den man op tc sporen. Tot nu loc echter bleven deze zon der resultaat. Voor de zevende maal het leiders, kamp voor natuurstudie oor de zevende rnaal wordt, van 23 tot en rnot 30 Juli, bet lciderskamp \oor Na tuurstudie gehouden. Dit kamp, georgani seerd door de Nederlandscho Natuurhisto- roscho vereeniging. beoogt aan lien die als leider optreden in de jeugdorganisaties, de gelegenheid te geven bun kennis van de naluqr te verrijken door liet volgen van een achtdaagsche leergang in dc vrije na tuur onder bij uitstek deskundigo leiding. Teneinde een zoo breed mogolijko basis te verschaffen, wordt elk jaar een ander ge bied bestudeerd; achtereenvolgens zijn reeds de Voluwe, de Noordfhollandscho duinen, liet Dinkelland, de Zeeuwsche stroomen, het Limburgsclie Krijtland en het eilund Ter schelling bezocht. Deze zomer staat Zuidwest Drente op liet programma; in Havelte is een idyllisch kampterrein gevonden. Binnen zeer korten afstand zijn alle landschapstypen van dit deel van Nederland vertegenwoordigd: oud bosch en hoogveen, zandverstuiving en stroomdal, liooge beide en waterplas. Do docent-excursieleiders cullen dus een gemakkelijke taak hebhon en de deelnemers zullen ten volle kunnen profitéeren van hun contact met dit interessante gebied. Op de lijst van docenten vallen dc namen op van Dr. W. Bcycrinck, Directeur van het Biologisch Station te Wijster (Dr.), Ir. J. J. M. Jansen, houtvester Staatsboschbcheer, Dr. J. C. van den Bosch uit Steenwijk, G. J. A. Mulder uit Rotterdam en Dr. R. van der Wijk uit Groningen, allen uitmuntende ken ners van het Drentsche landschap. Het kamp to Halvelto kan dus een even gróót succes worden als dat op Terschelling in 1934, waar Dr. W. van Dieren een pro gramma had samengesteld dat de deelne mers een volledig ovorzicht gaf van dc wor dingsgeschiedenis en de merkwaardigheden van het eiland. Dc Eerste Kamer zal op Dinsdag 12 Maart a.s. des avonds te half negen ure bijeenko men ter behandeling van een zestal wets ontwerpen, waaronder Wijziging van de Sui- kerwet 1924, alsmede wijziging der Drank wet. Na afloop dezer vergadering zullen de afdcelingen der Kamer bijeenkomen. Voorts zal do Eerste Kamer op Woensdag 13 Maart te elf uur in openbare vergadering bijeenkomen ter behandeling van de Hoofd stukken IV (Justitie) en VI (Onderwijs) der Rijksbegrooting voor 1935. DE LANDDAG VAN DE N.S.B. De communistische fractie te Amsterdam heeft, blijkens bericht in de Tribune, den gemeenteraad voorgesteld te besluiten, den burgemeester uit te noodigen, de aangekon digde „demonstratieve provocatie" op 30 Maart a.s. van de N.S.B., bestaande uit een meeting en demonstratie, te verbieden. In de toelichting wordt gezegd: Het is naar het oordeel van ondergetee- kenden duidelijk gebleken, dat dc Amster- damsche arbeidersbevolking het optreden van de in hoofdzaak van buiten af geïmpor teerde fascistische horden der N.S.B. be schouwt als een brutale uitdaging, in hoofd zaak gericht tegen de arbeidersklasse. De Amsterdamschc arbeidersklas voelt in de aangekondigde opmarsch van het Mus- ser-fascisme een pro vocal orischen aanval op de democratische rechten van de Amster damschc arbeidersbevolking. Het is op deze gronden, alsmede in het belang van de openbare orde, dat ondergeteekenden van oordcel zijn, dat genoemde fascistische pro- ocatie belemmerd moet worden. HET NIEUWE MUSEUM BOYMANS ROTTERDAM, 8 Maart. De werkzaam heden aan het nieuwe Museum Boymans zijn thans zoo ver gevorderd, dat binnen kort met de inrichting kan worden begon nen. B. en W. hebben besloten, zoowel het Museum Bovmans, als het, in hetzelfde ge bouw gevestigde Museum van Oudheden 1 April te sluiten. In den loop van de maand April zal dan de overbrenging van de kunst werken plaats hebben. De opening van het nieuwe Museum Bovmans is voorloopig be paald op Zaterdag 1 Juni a.s. Tegelijkertijd zal dan aldaar de tentoonstelling van wer ken van de groote Delftsche meesters plaats vinden met Vermeer, De Hoogh, Fabritius en Do Witte als hoofdfiguren. De kosten voor deze tentoonstelling worden geheel uit particuliere middelen bestreden. Reeds zijn van buitenlandschc musea en particulieren belangrijke toezeggingen verkregen. Na dc sluiting zullen ook de werkzaam heden aanvangen voor de inrichting van het oude Museum Boymans tot Historisch Museum. HET VREDESPALEIS Het Vredespaleis, voorzoover niet in ge bruik, is tot nader aankondiging \oor pu blieke bezichtiging opengesteld, alle werkda gen van 1 tot 2.30 uur n.m. en den eersten en derden Zondag van de maand van 2 tot 4 uur n.m. HET VERSLAG VAN DE REKEN KAMER BATAVIA, 11 Maart. (Anetaj. In liet ver slag van de Rekenkamer over het jaar 1934 wordt vermeld, dat dit college kennis kreeg van 835 gevallen waarbij onregelmatighe den in dc Landsadministratie waren voor gekomen. In iotaal was met do/o gevallen een geldsbedrag \an 642.473.13 gemoeid. Hieronder is begrepen een bedrag van ruim 231.000.— als gevolg \an ceu fraude- op liet Vendukantoor tc Ambon. Een som van 569.000.— van genoemd totaal-bedrag komt tr-ii laste >an bet Departement van Financiën. In 379 gevallen was het bedrag in kwestie 241. lleercn. zei de burgemeester, 't spijt me erg, maar U wordt verdacht van brandstichting. U hebt gisteren bet hotel in brand gestoken, en zeg maar eens, dat het niet waar is. 't Is niet waar, zeiden Piet en Prjjn tegelijk. En ik zeg. dat "t wel is, antwoordde do burgemeester, en ik ben hier de baa£. 242. Daar er met den burgemeester niet te praten was, bleef er voor Piet en Drein nictn anders ovter dan mee te gaan met een paar mannen, waar je eigenlijk niet aan kon zien, of het soldaten of politieagenten waren. GESTOOKTE CITROEN-GENEVER f 3.10 per Liter van bijzondor fijnen geur en smaak. minder dan honderd gulden en in 335 ge vallen lag dit tusschen de honderd en de duizend gulden. In 48 instanties bedroegen de sommen waarmede onregelmatigheid was gepleegd 1000.— tot 5000.—; vier gevallen kwa men voor tusschen 5000.en 10.000. terwijl in 9 kwesties bedragen boven de 10.000.— hiermede gemoeid waren. In bet verslagjaar is aan. landsvorderin- gen afgeschreven 'n bedrag van 8.229.413.44 tegen 2.569.960.87 in het jaar 1933. Hier van was een bedrag van 0.S26.541.80 ver schuldigd wegens inkomstenbelasting; a&n landrente werd ontheffing verleend tot een totaal-bedrag van 11.812.084.11 tegenover in 1933 9.209.083.75. RUW WEER OP TIMOR KOEPANG. 11 Maart. (Aneta). De Ti- morzee is in de laatste dagen zeer ruw. Dooi- de golven worden groote stcenen op de kust weggeworpen. In de Kampong Parnsain zijn vele woningen weggespoeld. Gouden ornamenten werden aangespoeld, welke waarschijnlijk afkomstig zijn van oude langs de kust gelegen graven. De boot van den havenmeester is geheel vernield. Door bandjirn van de Koli Noel- mina is een boot met zes gevangenen ge- isoleerd geraakt. Vijf van hen werden ge wond, doch konden worden gered. Een ge vangene wordt nog vermist. Een Timorees, te paard gezeten, werd door de bandjir ove«> uilen en is verdron ken. NAAR JAPAN BATAVIA, 11 Maurt. (Aneta). Up 27 Maart a.s. zal prof. Kollewijn zich naar Ja pan begeven tot bijwoning van het congres van het Institute for Pacific Relations dat 1oi 13 Mei a.s. zal duren. liet doel van deze instelling is het bevor deren van de goede verslandhouding tus schcii de landen om den Pacific. Uok Prof. van Kan zal bij dit congres aan wezig zijn. Een van de punten dat op dit congres zal worden behandeld, is de levensstandaard in dc Pacific-landen. Verder zal besproken worden de cultuurinvloeden, zooals die van het Westen, op het milieu van het Oosten. RIJSTVERSTREKKING AAN DE BEVOLKING BATAVIA, 11 Maart. (Aneta). De regee ring stelde COO tons rijst beschikbaar voor dc noodlijdende bevolking van Indramjoc. MILITARIA BUITENZORG. 11 Maart. (Aneta). Tot officier van gezondheid 1ste klasse is be noemd do beer S. 1''. W. van Husselt, officier van gezondheid 2de klasse, thans op noii- activiteit in Nederland vertoevend Wocnbdag 13 Maart Hilversum, 1875 M. V.A.R-A.-programma 8.00: Tijdsein 8.01: V-A.R-A.-niarschmuzlek 8.05: Gramofoonmuziek 9.30: Onze keuken V.P.R.O.-programma 10.00: Morgenwijding V.A.R.A.-programma 10.15: Uitzending voor dc arbeiders in dc Continubedrijven 12.01: Een kwartiertje Accordeonmuziek 12.15: Eddy Walis en zijn orkest 12.45: Gramofoonmuziek 1.00: De Flierefluiters o. 1. v. Eddy Walls 1.30: Bram Blez, hobo cn Rutger Schoutc, piano 1.45: Onderbreking voor verzorging van den zender 2.00: Tijdsein 2.01: Voor de vrou wen 2.16: VJV.R.A.-knipcusus 3.00: Voor de kinderen 5.30: Orvitropia 5.50: Gramofoon muziek 6.00: Tijdsein 6.01: Orvitropia o. 1. v. Jan v. d. Horst 6.20: Het muzikale offer R.V.U.-programma 6.30: Dr. Th. van Schelven V.A.R.A.-uitzending 7.00: Sportuilzending 7.20: Mandolinc-recitel door Henri Mordent. Ann den vleugel: Cor Stcyn 7.40: Brand op schepen 8.00: Tijdsein 8.01: Herhaling van S.O.S.-berichten 8.03: V.A.R.A.-Orkcst o. 1. v. John Barbirolli 9.00: Dc dag van den kleinen man. Hoorspel in 4 declen door Manfred Stur- mann 10.00: Tijdsein 10.01: Toespraak door Mevr. A. II. Gudee—Steffens 10.05: Persbureau Vaz Dias en VJV.R.A.-varia 10.15: Dc Fliere fluiters o. 1. v. Eddy Walis 11.00: Geschiede nissen uit het Weensche Woud 11.05: De Flierefluiters o. 1. v. Eddy Walis 11.55: V.A. R.A.-marschlied 12.00: Tijdsein cn sluiting. Huizen, 301.5 M. N.C.R.V.-programma 8.00: Tijdsein 8.01: Schriftlezing en Meditatie 8.15: Morgenconcert 10.30: Morgendienst door Ds. G. Laarman, Gcref. Prcd. 11.00: Har- moniumbcspcling 12.00: Politieberichten 12.15: Gramofoonplatenconcert 1.00: Bespeling van het N.C.R.V.-orgel 1.45: Zang-Recital door Lize Houtstra-v. Dam. sopr. 2.30: Concert door het Trio Beute-Zepparoni-Berghout 3.45: Ver zorging van den zender 4.00: Populaire orkest muziek 5.00 Kinderuurtje 6.00 Landbouw- uurtje 6.30: Onderwijsfonds voor de scheep vaart N.C.R.V.-programma 6.58: Zenderover schakeling 7.00: Politieberichten en Persbe richten 7.15: Tijdsein 7.15: Een kwartiertje Radio-reportage 7.30: Technische lezingen (XXIV) door S. v. Otterloo 8.00: Tijdsein 8.01: Persbureau Vaz Dias 8.05: Reginald Goss- Gustard 8.15: Archeologische cursus (VII) 8.45: Concert door het Christelijk Radio-koor 9.15: Vervolg Archeologische cursus 9.45: Vervolg Concert 10.15: Persbureau Vaz Dias 10.20: Gramofoonplatenconcert. Brussel, 321.9 M. Vlaamsche uitzending 12.117: Gramofoonmuziek 12.50: Concert door Salonorkest 1.20: Vervolg concert 1.50 2.20: Gramofoonmuziek 5.20: Karei Candael- concert 6.05: Concert door het Internationaal String Quartet 7.06: Gramofoonmuziek 7.20: Lezing 7.35: Vioarecital door B. Shore. 1. So nate Ecclese. 2. Moto-pcrpetuo. Ries. 3. Lullaby, Scott. 4. Scherzo, Shoree 7.50: Kroniek voor oud-strijders 8.20: Gramofoonmuziek 8 35: Concert 9.20 Declamatie door Germ. C*T.inon 9 35: Vervolg concert 10.4511.20: Gramofoon muziek. Brussel, 483.9 M. Franschc uitzending 12.15: Gramofoonmuziek 1.202.20: Gramofoonmuziek 5.15: Concert door het Omroeporkest 7.35: Gramofoonmuziek 8.20 Concert door het sym- plionie-orkest 9.05: ervolg concert 9.35: Vervolg concert 10.20: Gramofoonmuziek. Deutschlandsmder, 1571 M. 1.05 Gevarieerd programma 5.20: Concert 6.20: Wajsencon- cert 8.05: Blaasmuziek door een S.A.-muziek- corps 10.2011.60: Dansmuziek door Hans Bund en zyn orkest. Droitwich, 1500 M. 12.05: Orgelspel door Quentin MacLcan 12.50: Charles Manning cn zijn orkest 1.50: Orgelconcert 335: Het Stcd. orkest van Bournemouth 5.05: Het John MacArthur - 5.85 Medvedcff's Balalaika orkest 7.25: De grondslagen der muziek 7.50: Concert door het Café Colette orkest 10.20: Kamermuziek 11.3312.20: Dansmuziek door Jack Jackson cn ZÜn Band. -

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 5