De GrieVsche rebellen-generaal Kamenos die. »a zijn nederlaag, naar Bulgaria vluchtte Voorjaar aan de Kralingsche Plas. Nu bet zonnetje even doorkomt, is men aan de Kralingsche Plas te Rotterdam begonnen met het opknappen der bootjes, welke straks in frissche kleuren het water zullen doorklieven. De trotsche vader met zijn Zoons. De Duce met rechts den 1-9-jarigen zoon, Vittorio en links den 2 jaar jongeren Bruno. Op de Oostyrbegraafplaats te Amsterdam had gisteren onder groote belangstelling de ter aarde bestelling plaats van den oud-tooneelspeler Barend Barendse. Hein Harms spreekt aan de gnoeve. Bij een noodlanding in de nabijheid van Afferden (L.) kwam een vliegtuig in de Maas terecht. De beide inzittenden, de korporaals Tuininga en Ekels konden door een juist passeerende sleepboot borden opgepikt. De herdenking van het 75-jarig jubileum der Algemeene Vereeniging voor Bloem-» bollencultuur te Haarlem in het Krelage- huis aldaar. Op de eerste rij v.l.n.r. de voorzitter E. H. Krelage, Ir. Roebroek, Directeur-generaal van den landbouw en de Commissaris der Kon. in Noord- Holland Jhr. Mr. Dr. A. Roëll» Parjjs maakt toilet Met het naderende voorjaar begint men in de Fransche hoofdstad met de groote schoonmaak. Werkzaamheden op de Place Etoile. Generale repetitie van „Warenar", opgevoerd door het Rotterdamsch Hofstadtooneel in den Konink- Mr. M. J. C. M. Kavelaars, die sinds lijken Schouwburg te Den Haag. Scène uit een der bedrp'ven, v.l.n.r.: Joekie Broedelet als „Reym"., 1910 lid is van den Schiedamschen raad, G. Arbuauy als „Warenar", Hans van Ees als „Rpkert" en Helene Berthe als „Geertruid". hoopt 21 Maait a.s. 60 jaar te worden. Mr. Dr. R. H. Baron de Vos van Steenwp'k (midden) verrichtte Donderdag de opening v. h. Sana torium „Port Natal" te Assen. Links van hem Mr. Meulzel en rechts de heer Lunsingh Meijer.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6