Na eenige dagen zoeken is de Parijsche politie er in geslaagd ex-inspecteur Bonny (1.) te arresteeren. Dr. Koch. Geneesheer-directeur van het Gemeente-Ziekenhlis te Den Haag, Een ruïne van hout en ijzer, welke overbleef, nadat vier goederentreinen te Een Siameesche delegatie bezocht den ll-iari»cn konin<* van Siam nam Vrijdag afscheid. V.l.n.r. Wethouder de Vries (tijdens zijn rede). Dr. T, le. Koch cn zijn opvolger Dr, van Roojjen, Hertfordshire (Engeland) op elkaar reden. te Lausanne y.l.n.r. Kajawangsan, Sudharma Dibes en Direk Yayanam. Golf op het eiland Catalina. De fraaie golfbanen te Avalon op het eiland Cata lina in den Grooten Oceaan, lokken vele bezoekers uit Californië. Een overzicht van de banen met de schitterende om geving. De Internationale Bloemententoonstelling „Flora 1935"« Vrijdag werd de Internationale Bloemententoonstelling „Flora 1935" officieel geopend. Tijdens de rondwandeling, v.l.n.r.: Ernst H. Krelage, Z.Exc. Minister Mr. M. P. L. Steenberghe en de Heer H. J, Voors, secretaris van het uitvoerend Comité, Engelsche troepen in Irak, waar B edoeïnen-stammen in opstand zije. gekomen. De toestand is, vooral aan den Euphraat, zeer ernstig te Houthakkersleven in de wouden van Australië. Onze foto toont een houthakker bij zijn moeizamen arbeid in de wouden van de Burro- gorang Valley, Admiraal Greyson, die werd benoemd tot voorzitter van het Amerikaanscne Roode Kruis. De Rotterdamsche singels worden gezuiverd van roofvisschen die vooral in het voorjaar een gevaar opleveren voor jonge eendjes. Ter gelegenheid van de opening der tentoonstelling „Fora 1935", werd aan de Koningin op Huis ten Bosch een ruiker tulpen aangeboden.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6