Uit deze vormlooze massa, eens een auto, kwam de heer Wilbrink geheel onge deerd te voorschijn, toen zijjn wagen op den onbewaakten overweg Colmschate bij Deventer werd gegrepen. „Lustig ist das Zigeunerleben"Baby wordt op sleep touw genomen en groote broer fungeert als oppasser. Spelmoment uit den wedstrijd Nederlandsch Woensdag heeft de schooljeugd in het plantsoen Lepelen burg te Utrecht een treurwilg geplant, ter herdenking eftal—Cardiff City, Woensdag te Rotterdam van het feit, dat H.M. de Koningin-Moeder een jaar geleden overleed. De voorzitter van het herdenkings-comité gespeeld. helpt een handje mee. Dinsdagavond werd te Berlijn onder leiding van Minister Göring een „verduis teringsoefening" gehouden tegen luchtaanvallen. De lampen der noodverlichting. Standvastige mode in Mexico. De Mexicanen kunnen zich. wat er in hun land ook gebeure. verheu gen in een standvastige hoedenmode. De groote panamahoed is. hoewel niet altijd flatteus, nog steeds zeer modieus. C. F. Kellenbach verlaat 23 Maart den Koninklijken Nederl. Zwembond. De nieuwe Amerikaansche kruiser „Idaho" verlaat de haven van Boston voor het maken van een proeftocht. Dinsdagnacht ls de Zesdaagsche te Parijs begonnen. Pijnenburg en Wals, de twee Nederlandsche favorieten, maakten voordien nog een wandeling door de Seinestad. Cor Blekemolen, de populaire Amster- damsche wielrenner, gaat dit jaar zijn vijf-en-twintigste seizoen in. Gisteren werd te Zaandjjk de heer A. H. van Gelderen als burgemeester geïnstal leerd. De loco-burgemeester H. Rem hangt den ambtsketen om. In verband met de verbetering der spoorwegen in Amster dam-Oost verrijst aan de Cruquisweg een spoorbrug met seinhui

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6