Waar de Drie-mogendheden-conferentie zal plaats vinden. Panorama van Stresa aan het Lago Magglore, waar de Engelsche, Fransche en Italiaansche ministers van Buitenlandsche Zaken 11 April zullen bijeenkomen- Op Zorgvlied had gisteren de ter aarde bestelling plaats van wijlen Prof. Dr. O. Lanz. De belangstelling rond de groeve. Rechts, burgemeester de Vlugt en de Commissaris der Koningin in Noord-Holland Jhr. Mr. Dr. A. Roëlh H.K.H. Prinses Juliana maakte gistermiddag In een open auto ln gezelschap van haar hofdame een toer f langs den Boulevard te Scheveningen. De heer J. C. H. Houtmeyers, biblio theekbeambte bij het Departement van Koloniën, gaat den dienst verlaten. Na de manoeuvres. Een oorlogsschip dat door z\jn matrozen ter dege onderhanden wordt genomen. De jongens schijnen er plezier in te hebben. Het eerste gedeelte van de Paaschzending voor de beman ning van H.M. K. XVm werd gisteren met de „Jagersfontein" naar Kaapstad gezonden. Simon en Eden verlaten de Rijkskanse larij te Berlyn met Rijksminister von Neurath cn de Engelsche gezant Phipps, na de besprekingen met Hitier. Het vliegveld Walschap te Eindhoven wordt verrijkt met een nieuw stationsgebouw, dat zijn voltooiing reeds nadert. De wereldvermaarde Spaansche gui taar-speler André Segovia (links), die in ons land zal concerteeren, bij de A.N.W.W.-Zoiineklok te Amsterdam. Rechts van hem Ernst Krauss, Mevr. Monrique, Mevr. Segovia en de Spaansche consul Beltram Monrique, Dr. Wïsexnann (naar een caricatuur van Kelen), door wiens toedoen de Duitsche antl-Hitleriaansche journalist Bertliold Jacob vanuit Bazel werd ontvoerd, voor welk feit hij door de Zwitsersche politic werd gearresteerd,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8