Z. H. Exc. Arthur Hinsley, opvolger van Kardinaal Bourne als Aartsbisschop van Westminster De huldiging van dc Nederlandsche artisten uit de film „De vier Mullers" te Amsterdam. Vl.n.r.: Johan Kaart, Rudolf Mcinert, Cissy van Bennekom, Mevr. Tilly Perin-Bouwmeester en Mevrouw Chrispijn, Een zwaar kanvei. Het schip „Jeannette" dat eenigen tijd geleden te Amsterdam door een neergewaaide kraan zonk, werd Vrijdag gelicht. Opoe Tjadens' 106e geboortedag. Onder overweldigende belangstelling vierde Nederland's'oud- Mr. C. Uiterwijk. Kantonrechter té Den Haag derde van links achter de tafel), ste inwoonster, Opoe Tjadens, haar 106en verjaardag. Op haar ouden dag moest Opoe nog poseeren nam Vrijdag afscheid. Tijdens de rede van den plaatsvervangend Kanton- yoor de filmlens. rechter, Mr. O, H. O. A. Tellge* Het nieuwe gedeelte van het gemeentelijke Sophia Zieken huis te Zwolle in aanbouw. De bekende Generaal Ludendorff wordt 9 April a.s. 70 jaar, Vrijdag heeft de Commissaris der Koningin in Noord-Holland, Jhr. Mr. Dr. A. Roëll in het Bloemenpaleis der Flora" te Heemstede dc tentoonstelling van Aalsmeersche cultures geopend. Dc Hertog van Gloucester, terugko mend van zijn reis door Australië, ontvangt te Portsmouth een begroe- tings-adres uit de handen van den burgemeester van Portsmouth. Het Kabinet Lerroux exit. Het Spaan- sche Kabinet Lerroux, dat in de periode van zijn bestaan heel wat stormen moest trotseeren, is Vrijdag in verband met de kwestie der gratievcrleening, afgetreden. Het transport van het eeistc -ge deelte der nieuwe Moerdijkbrug.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6