Op het Schuttersveld te Rotterdam vond Dinsdag- een Inspectie plaats, dooi den commandant der Marine te Den Helder, Schout bij Nacht Kruy 3 (midden). Majoor Fey (te paard) en Prihs Starhemberg slaan een Hoeveel animo er op de beurs te troepenparade, voor de 'manoeuvres, gade. New York, ondanks malaise, nog is! Het tank-stoomschip ,,Rita" maakte gisteren zijn eerste proefvaart op de Noordzee. Dc belangstelling op de brug; 3e en 5e van links respectievelijk de heeren Zuiver, intendant der Koninklijke Shell en D. Goedkoop, directeur der Nederlandsche Scheepsbouw Maatschappij. Lente idvllc De schilderachtige oever met het eerste groen De „meer-stilte campagne maand" te Breda. Op het stadhuis te Breda werd Dinsdagmiddag, dc verkeersmaand officieel ingezet door den voorzitter van van het Lietaenmeer ten Westen van Bcilnn den A.N.W.B., den heèr Edo Eergsma. (foto ïcchts) v.l.n.r. Edo Bergsma, de Burgemeester van Breda Mr. Dr. W. G. A. van Sonsbeek; Mr. J. Linthorst van net ineizemneci, ren «esten van cc.ujn. Homan en Baron B, Th, Harinxma thoe Slooten, Foto links: De auto-bewaarder geeft een „stille" wenk. H.M. de Koningin en H.K.H. Prinses Juliana bezochten Dinsdag dc tentoonstelling „Flora 1935" te Heemstede. Een aardig ta- freeltje bij het traditioneele ..slaan der pa rochiegrenzen" te Margate in Engeland. De Schipbrug te Arnhem, welke bij de openstelling van de vaste brug buiten dienst wordt gesteld. Dc bekende letterkundige Mevrouw Thérèse Hoven werd 75 jaar.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6