VÖÖjS Of fctttAHNtNG VMf BE K.XVlfi De commissaris der Koningin in Noord- Holland Jhr. Mr. Dr. A. Roëll opende Don derdag het nieuwe Raadhuis te Neder- horst den Eerg in de Vechtstreek. Naast hem de burgemeester Graaf G. Schimmel- penninck. Donderdag herdacht het 2e ment huzaren te Breda zijn bestaan. Minister Deckers met burge meester van Sonsbeeck tijdens het défilé op het kazerne-terrein. Jhr. Dr. J. L. W. C. von Weiier. oud- vice-presldent van het Gerechsthof te Den Haag, wordt .14 April 75 jaar. Een overzicht van het bekroonde werk op den gewestelijken brood- wedstrijd, georganiseerd door den Vakcursus van de K-J-M.V, te Leiden». Dr. Thierack is benoomd tot vice-presi dent van het Duitsoho Rüksgerechtshof. Een April-grap van Moeder Natuur of; April doet wat hij wil. Zoo zag de om geving van Assen er gisteren uit, zij het dan slechts korten tfld. De burgemeester van Woubrugge geïnstal leerd. De heer H, B. M. Mumsen werd Donderdag als burge meester van Wou brugge ingehaald. Door de schooljeugd werden hem en zijn verloofde, Mejuffrouw de Ru, bloemen aan geboden. Minister de Wilde In gesprek met den burgemeester van Nijmegen, den heer Steinweg, voor het gebouw van den Luchtbeschermingsdienst, tijdens de te Nijmegen gehouden luchtbeschermings oefeningen. De Paascheltjes voor K XVHi. Wat er binnen kwam na den oproep yan het comité MOuze Marine'1 De eerste Paaschvee-tentoonstelling in ons land werd Donderdag te Eist gehouden. De afdeeling kalveren, onder alle gedoe rustig.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6