Het vracht schip „Bulyssis", afkomstig uit Londen, werd Vrtjdag naar Werkspoor te Amsterdam gesleept, om van nieuwe motoren te worden vooralen, Van het Hotel „Borromée te Stresa, waar de Engelsche en Fransche gedele- Een fraaie opname van het zeilschip „Lawhlll" dat in slechts" geerden logeeren, waaien de drie vlaggen der aan de conferentie deel- 80 d van Londen Au3trallë zeilt, nemende landem De groote topgevel van een oucl zakenpand in Southwark te Londen, stortte tot ontzetting der voorbijgangers naar beneden, waarbij een persoon werd gedood en elf anderen zwaar gewond. Mrs. Dulcie Wilde-Rice arriveert met haar „Borzois" te Londen, waar de honden zullen meedingen naar het kampioenschap vao De „Flora UI" te Heemstede werd Vrijdagmorgen officieel geopend door den Cofnmissaris der Koningin in Zuid-Holland Jhr. Mr, Dr. H. A. van Karnebeek. Over een paar maanden zullen de schijnwerpers hun licht uitstralen in de in aanbouw zijnde filmstudio's van Barnstijn te den Haag. Een warm en zeer nauwkeurig werk. Deze jonge glasblazer heeft zich toegelegd op het vervaardigen van chemische en natuurkundige apparaten, hetgeen niet alleen groote nauwkeu righeid vereischt, maar ook een enorm geduld. Vaak is de uitslag teleurstellend, wanneer er een fout in het werk zit. Bovendien is het een warm en afmattend werk. Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Juliana heeft Vrijdagavond een gcla-avond bezocht van de Société Literaire, in het City Theater te den Haag. Prinses Juliana wordt verwelkomd.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6