Ofschoon Abessinië telkens verklaart, dat het zich niet ten oorlog voorbereid, toont deze foto van ongeregelde troepen in de nabijheid van Addis Abeba toch het tegendeel. De censuur in dit land is zoo streng, dat deze foto gesmokkeld moest worden. Deelnemers aan de bloemenrit van de K.N.A CHet wielerseizoen geopend Deelnemers aan een groöten wegwedstrijd met internationale Een precair oogenblik voor den Belgischen doelman van Loo in den internatio- Zaterdag te Hilversum gehouden, ontvangen bezetting startten Zondag te Oss onder enorme belangstelling. nalen hockeywedstrijd Nederland B— België B te den Haag. een bouquet tulpen. In het Olympisch Stadion te Amsterdam behaalde Ajax slechts de kleinste overwinning op haar stadgenoote D.W.S. Voor het D.W.S -doel: keeper Helcelaar grijpt energiek in. Laval is den weg .kwijt Qp een wan deling te Stresa vraagt Laval den weg In het Openlucht Museum te Arnhem is Zaterdag een Palmpaaschtentoonstelling geopend door den voorzitter, Generaal-Majoor F. A. Hoef or (X). Rechts de Commissaris der Konin- ind, Mr. S. Baron van Heemstra. In den nacht van Zondag op Maandag botste op den Lcidschestraatwcg nabij den Deyl te Wassenaar een motor tegen een auto op. De motorbestuurder J. J. H. uit Rijswijk werd ster vend naar het gasthuis vervoerd. De staatslieden, die aan de conference te Stresa deelnemen, hebben een bezoek gebracht aan het monument van Generaal Cadorna. Op de foto ziet men Flandin, Mac Donald, Simon en achter Mac Donald nog gedeeltelijk Laval. Chris Berger, eens onze beste sprinter, is wielrenner geworden. Guus Schilling startte hem Zaterdag op de Vekabaan bij de hoofdstad. ..Falmpaschcn" is voor de Limburgsche jeugd een heugelijke dag. Zingend trek ken de kinderen langs de huizen, waar ze door de bewoners worden onthaald. •rDe gavën- wórden dan later eerlijk verdeeld.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6