Mni Staphorster vrouwtjes In druk geredeneer voor het stem- Tcwfik Rushdi Bey (links), de Turksche Minister van Bultenlandsche Zaken, Vliegsport in de-scholen. Eenige leerlingen van een school in Engeland volgen, lokaal te Staphorst, waar gisteren de stemming voor de bracht een bezoek aan Belgrado. Rechts: Jevtitch, "vanuit hun tent. de prestaties van bun klassegenootcn. Provinciale Staten gehouden werd. De Oostcnrijksche dichter Max Mell ont- De bekende tooncelspeelster, Mevrouw Theo Mann-Bouwmcester, zal op ving den Burgtheater-RLng 193& De 18 April a.s. haar 85sten' verjaardag vieren. Mevrouw Mann-Bouwfc dichter voor de radio, meester met foto's van haar achter-kleinkinderen uit Amerika, LentetijdbloescmtijdTrots storm en regen zet de plantengroei door. Een schitterende magnolia in vollen bloei. Zestienhonderd Fransche oud-strijders vertrokken naar Rome, waar Mussolini hen zal ontvangen. Links: Min. Rivollet, daarnaast dc Italiaansche gezant. De put op Schiermonnikoog, waarin het slachtoffer van den moordaanslag, H.- X Kerstholt, gevonden werd. Op den voorgrond de emmer, een der aanwijzingen tot de ontdekking. Op de werf „Conrad" te Haarlem was men Dinsdag druk bezig met het opladen van de gedeeltelijk gemonteerde laadbrug, welke is ver- vervaardigd in opdracht der N.S. en naar Born werd getransporteerd. Ayala, President van Paraguay hield te Yta een rede, waarin hij aandrong op onderhandelingen met Bolivia. De lente liet zich door het gure weer der laatste dagen niet verdrijven. Do narcissen staan in vollen bloei en de pluksters komen handen te kort.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6