Een goede vangst? De Fricsche jeugd trekt er op uit om eieren te zoe ken. Wat zullen ze doen; meenemen of laten lig gen? In het land van Hoboken te Rotterdam wordt een Lunapark gebouwd ten behoeve van het Helden der Zee-fonds ..Dorus Rijkers'. Het Lunapark in aanbouw. De walbeschoeiïng van de Alkmaarsche kaasmarkt stortte plotseling van onder in, een boom meesleurend, Op Witten Donderdag heeft Z.Em. Kard. v. Roey, Aartsbisschop Op 20-jarigen leeftijd kreeg Arthur Gregory van Mechelen, in de Kathedrale Kerk van St. Rombou|i bij 12 uit Bishops Sutton in Engeland deze fiets, armen de yoetwassching verricht, welke hij thans nog gebruikt. Op het vliegveld „Welschap' te Eindhoven streek Vrijdagmiddag een nieuw Koolhoven-toestel neer, bestemd voor den heer Ir. F, J. Philips, den voorzitter van de N.B.A.C. De heer Philips maakte kort daarna zijn eerste vlucht met het toestel, De start. Op den Afsluitdijk tusschen Breezand en de Friesche kust sloeg een auto, door het springen van een band, twee maal pver den kop en vloog vervolgens het water in. Twee dames werden zwaar, twee heeren licht gewond terwijl een kind geen letsel kreeg. De beschadigde auto» Trouwe vriendschap tusschen paard en kat, zooals op dit Engelsche plaatje, komt zelden yoor. De Watersportvereniging „Loosdrecht* opende Vrijdag het zeilseizoen met onderlinge wedstrijden. Er stond een flinke bries, welke' de zeilen feolde, en sommige booten begonnen al heel slecht door om te slaan. De twaalf yoets-jollen, Met een overwinning van 51 hakten de Hollandsche veteranen op het V.U.C.-terrein te Den Haag de Belgische tegenstanders van weleer in de pan. Wat zullen de beenen pjjn doenl

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 16