AMERSFOORTSCHECOURANT Een historische zitting van den VolkenhondMevrouw Theo Mann-Bouwmeester 85 jaar. Dr. Emauel Lasker, da bekende schaak meester, heeft te Bodegraven aan simultaan wedstrijd gespeeld tegen ongeveer 45 bor den Dr Laskar doet aan het bord van den voorzitter der Bodengravansche schaakver- eeniging de eerste zet De brugbouw over de Waal te Nijmegen is thans zoo ver gevorderd dat de hulppijlers worden geslagen tot het op brengen van de overspanning Op de Noordwijksche golflinks zijn Donderdag aanmoedigingswed- striiden voor dames gehouden. Een der deelneemsters in actie Vier ^prachtige hortensia's op de bloemen en plantententoonstelling welke Donderdag in Artls te Amsterdam is geopend De doedelzakspelers van het regiment Schotsche Hooglanders zijn naar Nice ver trokken om daar de jaarlijksche feestelijk heden op te luisteren Op vele punten In Londen wordt reeds de laatste hand gelegd aan de tribunes welke langs de straat plaats zullen bieden aan de tienduizenden belangstellenden die het Engelsche Koningspaar bij de viering van het zilveren jubileum van den Koning zullen toejuichen De historische zitting van den Volkenbond te Geneve ter behandeling van het Fransche protest tegen de invoering van den dienstplicht in Duitschland. Achter de tafei onderscheidt men o m den Franschen minis ter van Buitenlandsche Zaken Laval, die het Fransche protest uitvoerig toelichtte Een Palmpaschen uit het Oos ten van het land; een detail van de tentoonstelling van fol kloristische Paaschgebruiken welke Vrijdag te Rotterdam geopend is Een el is geen ai twee eieren Is een half el drie eieren Is één ei en vier eieren Is een Paaschel Een folkloristisch Paaschgebruik in Cromvoirt (N-Br.) Mevr. Theo Mann - Bouwmeester vierde Donderdag haar 85sten verjaardag. Tijdens de receptie kwam wethouder dr. Vos namens het gemeentebestuur van Amsterdam de jubilaresse complimenteeren

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 19