De Japansche Gezant, Z.Exc. Tohishiko Takatomi brengt een condoleantiebeznek aan de nuntiatuur. Haie Majesteit de Koningin heeft Dinsdag de bloemententoonstelling te Boskoop met een bezoek vereerd, Met volle aan- Op „De Meihof" te Oosterbeek is gisterenmiddag de raaschvacantie-cursus in contra-, zwaard- en mou- dacht geniet H.M. van de prachtige bloemen. risdansen geopend met een demonstratie vendelzwaaien. Een typisch folklorisch gebruik in Brabant. Te Oirschot werd op echt Brabantsche wijze een gouden bruiloft gevierd. Links het bruidspaar met een kleinkind. Het overlijden van den Pauselijken Nuntius. Het stof felijk ovei schot van Z.H. Exe. Mgr. Lorenzo Schioppa, opgebaard in het studeervertrek van den overledene in de nuntiatuur aan den Bezuidenh.weg te den Haag. Te Rotterdam is Dinsdag het tweede Douglas-toestel van de K.L.M. aangekomen, dat „Haan" werd gedoopt. Het toestel onder controle op Waalhaven. Bij Westerbroek in de provincie Groningen heeft een tragisch auto-ongeval plaats gehad, waarbij drie personen verdronken. De wagen wordt uit het Winschoterdiep opgehaald, waarbij men duidelijk het gat in het dak ziet, waardoorheen men nog getracht heeft de inzittenden te redden. Het 25ste Ned. Natuur- en Geneeskundig Con gres te Leiden. Het bestuur v.l.n.r. Dr. J. A. Bierens de Haan, de Profs. Escher, Keesom, Kuenen, v. d. Hoeve, Coeling, Dr. Pekelharing, Prof. de Bussy en Prof. Baas Beeking, De wachtparade te Whitehall van de Royal Horse Guards is zeer populair. Vooral gedurende de Paaschdagcn was de belangstelling zeer groot. De veren op de rivieren hebben het ondanks de nieuwe bruggen nog flink druk, zoodat het materiaal aan slijtage onderhevig is. De nieuwe veerpont van het Rcnkumschc veer.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6