wfïPlR Het nieuwe Duitsche stoomschip „Scbarnhorst" van de Noord-Duit- sche Lloyd, welke kort geleden van stapel liep, tijdens haar proefvaart op de Unterweser. Vrijdag werd de heer M. Tornhout, bur gemeester van Middelburg, in verband met zijn 25-jarig ambtsjubileum gehul digd. De Commissaris der Koningin in de provincie Zeeland, Jhr. Mr. J. W. Quarles van Ufford, feliciteert den jubi laris en zijn echtgenoote. Gedurende de jubileumweken zal geheel Londen sprookjesachtig verlicht zijn. De beroemde Big Ben in het felle licht van schijnwerpers. Prins en Prinses de Piémont en. Maarschalk Balbo, .Gouverneur yap Libië, arri veerden te Tripolis, geëscorteerd door een lijfwacht van inlandsche militairen. Hans Winkler, de Duitsche motorrenner, behaalde op D.K.W. den grooten prijs van Barcelona. Vrydag had op „Zorgvlied" te Amsterdam de ter aarde bestelling plaats van den bekenden schilder Herman Kruyder. Het stoffelijk overschot wordt grafwaarts gedragen. Gistermorgen is onverwacht, op last van den Minis ter, de Koningin Emrnabrug te Baara voor het verkeer opengesteld. De K.N.A.C.-consul te Baarn. de heer Wesselius, ging als eerste over de brug. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de school der Ned.-Herv. gemeente te Baarn, werd door de schooljeugd een optocht gehouden. De fleurige stoet. Koning Eoris III van Bulgarije bezocht, in gezelschap van Koningin Johanna, Prins Kyrill cn een Minister, de eerste internationale Balkanjaarbèurs in Plodiv. Een polypgrijper aan het werk bij de herstcllings- werkzaamheden aan het zwembad te Hoorn.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6