De eerste tocht van het zesmeterjacht ..Piet Hein", dat op de Olympiade zal uitkomen. De Utrechtsche Jachtvereeniging had Woensdag als eindfeest van het seizoen een cross-country en een springconcours georganiseerd. De heer J, P, Weiburg tijdens een sprong. De electrificatie van de bjn'Rot terdam-Hoek van Holland is thans geheel gereed. De eerste electrische trein rijdt het sta tion Hoek van Holland binnen. Sir Mac Pherson Robertson in druk ge sprek met den bekenden „Uiver"-piloot Parmentier, op het vliegveld Schiphol te Amsterdam. De heer Berkhoff, voorzitter van den Nedcrlandschen Bai:- ketbakkersbond, legt de laatste hand aan het geschenk, dat ip „Moederdag" aan H.M. de Ko ningin zal worden aangeboden. Met den staf van de Panderfabriek is constructeur Th. E. Slot thans bezig op de werf van „De Schelde" te Vlissingen met den bouw van een verkleinde editie van de „Postjager", de S. 12. De nieuwe K.L.M. vogel „Roerdomp" nadert haar voltooiing. De laatste hand wordt gelegd aan de drie door de K.L.M. bestelde F. 22-types. Aan het eind van deze week zal de „Roerdomp" den luchtdoop oudergaan. Het monteeren «Ier motoren, Woensdag arriveerde op het vliegveld Schiphol de organisator van fle Londen-Melbourne-race, Mr. Mac Pherson Robertson. V.r.n.l. Mevr. Robertson, Mac Pherson Robertson en havenmeester Thomson. Gisteren werd op de golflinks van de Kennemer Golfclub te Zandvoort de internationale golfwedstrijd Neder landBelgië voor dames gespeeld. Mevrouw A. Buma-van Tienhoven heeft een schitterende hole gescoord in de four-some, welke ze tesamen met mevrouw N. Fabius-Noyen speelde. De „Vereeniging tot het verschaffen van woningen aan min vermogenden", te Den Haag, bestaat op 10 Mei a.s. 5 jaar, ter gelegenheid waarvan de bewoners een gevelsteen aan het bestuur der vereeniging hebben aangeboden. De oudste bewoner, de heer W. de Beer, onthul! den steen, Een bloesemsprookje te Pur- merend in den bloeicnden beemster.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8