Een brandladder-uitktfktorèn-reddingtoe- Z. Exc. Minister Colijn bracht gisteren een bezoek aan Op Schiphol arriveerde gisterenmiddag de bekende tennisspelers Prenn (1.) en Sir Ernil Chatfield, de nieuwe admiraal stel, uitvinding van den heer Verfurden fjQrg, Heemstede, Rogers (midden), die heden en Zondag in ons land spelen, Britsche vloot, opvolger van Sir te Winterswijk, w J. Keyes, Nauwelijks is de Meimaand in het land of de gezondheidskolonie voor kinderen te Scheve-» ningen is al weer bevolkt. De kleuters aan het zonnebaden op het strand De brandweer in actie bij een feilen brand aan de Prins Hendrikkade tc Amsterdam. De officieele personen tijdens de opening van de Bouw- en Architectuurtentoon- stelling in het R.A.I.-gebouw te Amster dam. V.l.n.r. Prof. Ir. R. L. A. Schoe- maker, Minister Marchant en de Hon- gaarsche Gezant. De kiel voor het eerste der drie motorvrachtschepen voor de U.S.S.R. is te Amsterdam, bij de Nederlandsche Scheepsbouw- Maatschappij, gelegd. De garnalenschuit van den heer A. de Jong is op het strand to Scheveningen geloopen. De schipper aan het graven om te trachten de boot bij hoog water vlot te krijgen. Koninklijke belangstelling voor het concours-hippique te Rome. Don Jaime, de zoon van den Spaanschen Ex-Koning Alfonso, bezocht met zijn vrouw het con cours-hippique te Rome. Het echtpaar op de tribune van de Spaansche officieren, die aan het concours deelnamen. Sjefke Bruininx, de bekende hoofdrol speler uit de film „De Witte", bracht met zijn vader een bezoek aan Rotter dam. Sjefke op het dakterras van Hotel Atlanta.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6