Heeft ons elftal een kans? Engeland sterker OPSTELLING DER ELFTALLEN HV.C. Vriendenschaar r i 1 i 1 1 1 RUITERFESTIJN TE BUSSUM Met DE SNELT AX Voor de eer van ons voetbal Tel. 1354-743 NIEUWE COMPETITIE REGELING WAPENFEEST VAN DEN K. O. S. B. DE RONDE VAN SPANJE GOOISCHE WIELERBAAN NEDERLAND-ENGELAND VOOR DE RADIO INTERESSANTE POLO DEMONSTRATIE Schoonheidsconcours Ie BLAD PAG. 3 AMERSFOORTSCH DAGBLAD VRIJDAG 17 MEI 1935 SPORT EN SPEL Maar een sterke tegenstander inspireerde het Nederlandsch elftal altijd tot zijn beste prestaties Nor sleclits enkele uren scheiden ons van een der belangrijkste gebeurtenissen van het voetbal; ja. van het Nederlandsche sport-jaar 1935. Want al mag dan zwemmer en cricketer, de athleet en de roeier weer Brie belangstelling voor zich en zijn sport gaan opeischen, aller aandacht concen treert zich toch op die bijzondere gebeurte nis. de wedstrijd van het Nederlandsch elf tal tegen de voortreffelijke voetballers uit het sportland bij uitstek. De balans der negen gespeelde wedstrij den ziet er als volgt uit: Engeland Nederland 9 8 0 1 45—7 9 1 0 8 7-45 De laatste keer dat een Engelsch en een Nederlandsch elftal elkaar in een interland wedstrijd ontmoetten is al lang geleden, niet minder dan 22 jaar! Sinds 1913, sinds het jaar van die gedenkwaardige overwin ning, is er niet meer gespeeld, zooals blijkt uit hot onderstaande overzicht: Ned.—Eng. 1 April 1907 Den Ilaag 1—8 21 Dec. 1907 Darlington 212 22 Oct. 190S Londen 04 12 April 1909 Amsterdam 11 Dec. 1909 Londen 17 April 1911 Amsterdam 16 Maart 1912 Huil 21 Maart 1913 Den Haag 15 Nov. 1913 Hull 0—1 1—9 0-1 0—1 1—2 En wat zal nu Amsterdam voor uitslag brengen, toe te voegen aan dit overzicht? Al zal de wedstrijd, wanneer tenminste het weer ook goed meewerkt, een feest worden voor den waren voetballiefhebber, al zal men een keurig, een interessant, een en thousiast spel rnogen verwachten, op een Nederlandsche overwinning mag men niet rekenen. Waarmee natuurlijk heelemaal niet gezegd wil zijn, dat ons elftal geen kans op een overwinning heeft! Integen deel, men mag dan al een Engelsche over winning verwachten, men mag ook de kans op een Nederlandsch succes niet geheel uitschakelen. Dat die kans er is, wordt in de eerste plaats bewezen door het feit. dat deze wed strijd tusschen een geroutineerd elftal van beroepsspelers uit bet land. waar toch nog steeds het besto voetbal gespeeld wordt, en een amateurselftal uit een klein land met een veel beperkter spelerskeuze, niet als een wedstrijd beschouwd kan worden, waarhij de uitslag bij voorbaat vaststaat in den vorm van een stevige overwinning van het bezoekende elftal. En dot komt doordat het Nederlandsche elftal in vele wedstrijden tegen een uitgesproken sterkere, tegen een elftal bestaande uit spelers, die stuk voor stuk technisch en tactisch beter waren, toch verrassend goede resultaten heeft bereikt. Al is het dan waarschijnlijk, rlat Enge land morgen zal winnen, het is geen ze kerheid. Dat heeft het Oranje-elftal be reikt, door tal van wedstrijden, waarin het uiterste gegeven werd en... met succes. Men behoeft slechts aan dien strijd tegen Uruguay te herinneren tijdens de Parijsche Olympische Spelen in 1924, teen van die terecht zoo befaamde voetballers slechts rnet 21 verloren werd. Men kan in dit ver band herinneren aan de 40 overwinning in 1927 behaald op Newcastle United, toen wel een der allersterkste Engelsche elftal len. Men behoeft dan slechts te herinneren aan die verrassende overwinningen, aan die uitstekende prestaties, geleverd in 1934 en ook reeds in dit jaar, door een Neder landsch elftal, dat voor een zeer belangrijk gedeelte uit dezelfde mannen bestond, die morgen tegen Engeland in het strijdperk zullen treden. Het is moeilijk te zeggen hoe er gespeeld zal moeten worden, om de Engelsche „voet bal-vaklieden" met succes te weerstaan. Tal van voetbal-kenners hebben reeds in even zoovele bladen en tijdschriften hun raadgevingen aan het elftal en do officials doen toekomen. Zekor zijn er eenige aige- meene principes, die niet veronachtzaamd mogen worden, zooals niet te veel wagen bij aanvallen, vooral in den aanvang de En- gelschen goed bewaken, de raidvoor Richardson geen vrij spel latenmaar wij meenen, dat de Ilollandschc tactiek tegen Engeland bepaald moet worden door de T. C., die uitsluitend verantwoordelijk is en die tenslotte de eenige is, die een be slissing nemen moet. En de uitslagen van de wedstrijden, den laatsten tijd door het Nederlandsch elftal gespeeld, zijn wel zoo danig, dat men met vertrouwen het tacth sche en technische gedeelte aan de T. C. kan overlaten. Al mag men or zich dan ook nog zoozeer over bevreemden, dat in plaats van van Gelder nu Mijndors is op gesteld, of dat er geen halfspeler van de reserves deel uitmaakt; dit laatste is overi gens een geval van voor deze ontmoeting geringere boteekonis. daar er geen invallers zullen worden toegestaan. De als reserves aangewezen spelers zullen dus hoogstens kunnen invallen voor een speler, die vóór den wedstrijd vervangen moet worden, wegens plotselinge ongesteldheid of iets dergelijks. De begin dozer week verbreide mare als zou Bakhuvs ernstig ongesteld zijn, is go lukkig zeer sterk overdreven gebleken, zoo als wij reeds voor enkele dagen hebben be richt. En zoo zal dan morgen do daad gaan beslissen, do daden van Hapgood. van Heel en hun mannen, toegejuicht en aangemoe digd door een stampvol Stadion. Wij zijn er overigens zeker van, dat de Engclsehen, na het uiterst stevige spel van den wedstrijd tegen Italië, zullen bemerken, dat ons na tionale elftal fair en correct spoelt en dat het Nederlandsche publiek zónder overdre ven chauvinisme ook het mooie in het spel der gasten zal kunnen waardeeren. Moge het de Oranjehemden goed gaan in hun strijd tegen de Engelsche voetballers in een ontmoeting, waarbij geheel Neder land vurig hoopt op een succes en waarbij de eer van ons nationale en het continen tale voetbal op het spel staat. Good luck!. naar den wedstrijd HOLLAND-ENGELAND a f 1.25 p. p. met onze ruime 7 pers. auto's Dc SncUax is altijd voordeeligcr! De Ondernemer G. LENSINK, Hoogeweg 49. SCHERMEH d. M. ATHLETlt.E Nog korten tijd en de nieuwe competitie van het district Utrecht der K.N.A.U. zal een aanvang nemen en door de huidige re geling mag zeker aller aandacht gevraagd worden. De voorgaande tien jaren kende men in Utrecht de geconcentreerde competitie, d.w.z. gedurende drie Zondagen kwamen allo ploegen, zoowel hceren, juniores, da mes als meisjes bijeen. Iedere ploeg be sfond uit zes personen die elk een loop-, werp- en springnummer moesten verwerken. De sterkte van de ploeg werd dan uitge drukt in punten, die naar de prestatie wor den toegekend. De strijd van persoon tegen persoon was hierbij dus uitgeschakeld, want een ieder trachtte zijn prestaties zoo veel mogelijk op te voeren. Voor de hoeren en juniores wordt dit thans anders. In de dualmeets wordt het een kwestie van beter zijn dan den tegen stander, zooals bij voetbal, korfbal etc., om dan bij een overwinning twee en bij een gelijkspel één punt te bemachtigen. Voor de dames en meisjes zal ongeveer weer dezelfde puntentelling, de zgn. Olym pische telling, worden gebruikt. We krijgen dit seizoen dus een gewone „voetbar'-competitie, echter met dien ver stande, dat de clubs elkaar eenmaal ont moeten in een uit- of thuiswedstrijd. Voor de heeren (de heeren- en dames- wedstrijden worden geheel gescheiden) heeft men twee afdeelingen ingesteld, n.l. een Utrechtsche en een Gooische. Tn de Utrcchtsche zullen uitkomen: Hellas I, U.V.V. I, Voorwaars eiv de niet aangesloten vereeniging Blauw-Zwart, allen te Utrecht en Ernos en T.O.V,, beiden te Zeist. Onge twijfeld maakt Hellas hier de beste kans om het kampioenschap, alhoewel de ploe gen nog niet bekend zijn en dus weinig van de krachten is te zeggen. De Hellenen hebben echter zooveel uitstekende athleten, dat deze voorspelling niet gewaagd is. De Gooische afdeeling biedt incer ver scheidenheid van plaats. Dc deelnemende ploegen zijn hier: B.A.G. (Baarn), A.A.V. (Amersfoort), G.A.C. (Hilversum), E.S.V. AC. (Soest), Hellas 2 en U.V.V. 2. Deze af deeling lijkt ons aardiger, omdat er hoogst waarschijnlijk minder krachtsverschil zal zijn on hier durven we ons nog niet uit te laten over een knmpioenscandidaat. Daar voor willen we eerst de ploegen zien. De dames, meisjes en juniores zouden eerst in een geconcentreerde oompetitie uit komen, doch de districtsleiding is hierop terug gekomen on wil eveneens dezelfde methode volgen als die voor de heeren. Halle (Go Ahead) Caldenhove (D.W.S.) van Run (P.S.V.) Wels (Unitas) Paauwe (Feijenoord) Drok (R.F.C.) Anderiessen (Ajax) Bakhuijs (Z.A.C.) van Heel (Feijenoord) Smit Haarlem Mijnders (D.F.C.) Dr. BAUV/ENS Q (DUITSCHLAND) Boyes Bromwich) Westwood (Bolton W.) Burrows (Sheffield W.) Richardson (W. Bromwich) Eastham (Bolton W.) Worrall «Portsmouth) Barker Gardner (Derby Country) (Aston Villa) Hapgood Male (Arsenal) (Arsenal) Hibbs (Birmingham) Kampioenschap degen en afdeelingswedstrijd sabel DEN IIAAG, If. Mei. IIcl 29sle Wapcn fecst van de Kon. Officiers Schernihond werd hedenmorgen voortgezet met het kam pioenschap degen om den zilveren wissel- beker van wijlen Z.K.H. Prins Hendrik der Nederlanden. De uitslag hiervan luidt: treffers pnt. ontv. geg. 1. W. Driebergen, oud-offic. van de Kon. Ned. Marine 13 3 7 2. luit.gend. G. A. Scheffer 12 3 3. res. luit. F. v. Wieringen 11 4 C. 4. luit. A. J. G. Boutmy 10 4 5 5. luit. II. G. Hacrens 10 5 0 0. kap. F. II. ten Haeff 8 5 4 7. luit. ter zee J. Douw v. d. Krap 8 5 4 8. kap. H. Mipbcrg 8 5 4 9. luit. 1). W. v. d. Bosch 6 7 4 10. luit. M. P. Keith 4 7 3 Voorzoover de deelnemers met gelijk aan tal punten eindigden, is de volgorde na bar rage bepaald, waarna werd voortgegaan met den afdeelingswedstrijd sabel. Hiervan luit de uilslag: gew. part. ontv. Ir. geg tr. 1. Amersfoort 21 82 127 2. Breda I 20 83 127 3. Den Haag I 20 88 121 4. Den Helder 15 99 111 5. Breda II 11 112 SS 6. Den Haag II 11 116 95 7. Walcheren 7 126 77 S. Utrecht 7 127 S3 De winnende équipe van Amersfoort be stond uit: luit. Ilagens, oud-officier W. Drie bergen, luit. D. W. v. d. Bosch en luit. W. Bakker. Het bestuur van H. V. C. doet een dringend beroep op het publiek de plaatskaarten voor den Zondag te spelen wedstrijd H. V. C.Vriendenschaar zooveel mogelijk in voor verkoop te nemen, teneinde een vlotte re geling aan de ingangen tc kunnen waar borgen 1riELRENNES MADIUI), 16 Mei (V.D.). Men meldt ons nog bet volgende omtrent het eindresultaat der Ronde van Spanje: Oorspronkelijk zijn in deze Ronde 50 ren ners gestart en bijna de helft is in de ver schillende étappes uitgevallen. Gisteren heb ben 29 renners den laatsten rit van Zamora naar Madrid beëindigd, waaronder onze bei de landgenooten. Van der Ruit en Valen- tijn, die resp. als negende en vijftiende aan kwamen. In het algemeen klassement bezet Valen- tijn de tiende plaats, in den totaaltijd van 121 uur, 15 min. 28 sec. met ruim 1 uur achterstand op den winnaar Gust Deloor, die 120 uur 4 min. 52 sec. liet noteeren. Van der Ruit werd in het algemeen klassement derliende geplaatst met den totaaltijd van 121 uur 26 min. 13 sec. Voor Valentijn eindigden G. Deloor, Canar- do. Dignef. Moünar. Max Bulla, A. Deloor, Bianchi, Fnvolle en Blatlmann, terwijl Car- dona en Amberg resp. 11e en 12e werden. Er werd voor deze Spaansche ronde ook een Iandenklassemenf gemaakt, waarvoor tic tweede beste renners van elk land wer den genoteerd. Nederland eindigde daarbij op de vijfde plaats met 23 pnt.. België werd eerste met 4 pnt., daarop volgden Italië met 11 pnt., Spanje met 13 pnt. en Zwitserland met 21 pnt. In het klassement der klimmers werden Barral en Molinar, beiden op de eerste plaats gezet met elk 63 pnt. Derde werd de Zwitser Amberg met 52 pnt., vierde Dignef met 43 pnt. Do resultaten der heide Nederlanders in dezen zwaren wegwedstrijd mogen zeer ver dienstelijk worden genoemd. Het wedstrijdprogramma voor Hemelvaartsdag De Gooische Wielerbaan te Hilversum zal op Hemelvaartsdag eenige interessante wed strijden laten verrijden, wedstrijden, die de laatste jaren wat op den achtergrond zijn geraakt, maar niettemin door het bezoekend publiek zeer gewaardeerd worden, n.l. tan demwedstrijden en wedstrijden achter leven de gangmaking. Voor de eerste zijn acht tandem paren ge- engageerd en voor dc laatste eenige specia le renners, die elk door 3 4 tandems ge- gangmaakt zullen worden. Verder bevat het programma een ornnium- wedstriid voor profs en onafhankelijken, nieuwelingenwedstrijden en een 50 km. kop- pei wedstrijd. Do sprint is niet vergeten en hiervoor zijn o.m. gecontracteerd Jac. van Egmond, kam- nioen van Nederland, Stoffes, kampioen van Duitschlnnd. Hürtgen. de zes-dagen rpnner, F. Slaats, de niet minder bekende Neder landsche renner, en anderen. De interlandwedstrijd zal zoowel door de K.R.O. als door de V.A.R.A. worden versla gen. Voor do K.R.O. wordt dit ooggetuige- verslag verzorgd door den heer Passepar tout; hot vangt aan om 5.45 uur over de Huizen-zender. Voor de V.A.R.A. wordt hot ooggetuigever- slag gegeven door Ir. A. van Emtncnes, ter wijl ook nog een interview wordt uitgezon den van don oud-internat ionaal Bok do Korvor door C .H. Geudoker. Deze V.A.R.A.- uitzending vangt aan om 17.30 uur, terwijl om 22.05 uur do heer Geudeker de nabe schouwing zal gevon. Ir. van Emmenes zal bij zijn verslag ver wijzen nnnr de hierbq geplaatste plattegrond van het Sladionterrein. 3 9 10 12 1 i x-- i i i i h I i 1 T~~ J 6 I L 7 12 Dc lieer Van Loon wint den beker van Bussum De Gooische Landbou w-Sport vereeniging organiseert dit jaar voor dc zesde maal het Bussurnschc concours-hipniuue, een ruiter feest, dat telken jare aan beteekenis wint. Donderdag 16 dezer heeft het driedaagsch concours een aanvang genomen en reeds dezen eersten dag bleek duidelijk hoezeer liet ijverige bestuur niets onbeproefd had gelaten om het hippisch festijn op hoogcr plan te brengen. Dc inrichting van terrein, en gebouwen was tot in de puntjes verzorgd, hetgeen evenzeer geldt voor dc parcoursen van spring-concours en cross-country. Ook do regie liet niets te wenschen over, zoodat het geheel vlot verliep en het publick middels nummerborden en loudspeaker-installatie voortdurend op dc hoogte werd gehouden. Verschillende attracties geven aan dit con cours een bijzonder cachet, waarvan in de eerste plaats genoemd dient te worden de polo-wedstrijd tusschen een tweetal Belgi sche teams. Het is een grooto verdienste voor het bestuur der organisecrcnde vereeniging deze sport in ons land te hebben geintrodu- ceerd en ongetwijfeld heeft dc kennismaking de hoogste verwachtingen niet kunnen be schamen. Men moet groote bewondering hebben voor de snelheid en de wendbaar heid van dc Engelsche, Fransche en Argcn- tijnsche volblood-nóney's, doch niet minder voor de behendigheid en den rnoed hunner berijders. De Antwerpenaren waren overwegend sterker en wisten hun meerderheid in een 10—2 overwinning op Brussel uit te druk ken. Een zeer geslaagd nummer 'was ook het concours schoonste rijpaard door dames ge reden. Behalve dat de jury hier een zeer goede collectie paarden te keuren kreeg, werd de charme van dit concours in bijzon dere mate verhoogd door dat in dit nummer ook een plaats was ingeruimd voor de auto. Terwijl de paarden door grooms werden voorgebracht, reden dc amazonen in de meest luxueusc wagens het terrein op, om voor dc tribune te paard tc sttieren. De jury, die voor een moeilijke taak stond, heeft tenslotte de zege toegekend aan de bekende vosmerric „Madel wie du" van Lui tenant Pahud de Mortanges, bereden door Mevrouw de Jong Schouwenburg. Na dit nummer reed de heer Treffers den vosruin Oiscau 1) voor in de hoogo school; een spontaan applaus bewees dat het pu- de verdiensten van paard en ruiter naar waarde wist te schatten. Het springconcours L heeft ruim 40 deel nemers in den ring gebracht, waarvan on- govecr de helft het parcours des voormid dags reden. Een 9-tal ruiters slaagden erin, het eindpunt zonder fouten te hereiken. De deelname aan de cross-country, het snelheidsparcours om den Beker van Bus sum, viel cenigszins tegen; van de 32 in geschrevenen paarden kwamen juist 50% aan den start. Niettemin had deze wedstrijd een uiterst spannend verloop, waarhij de laatste ruiter de overwinning in dc wacht wist tc slecpen. De eerste dag van het concours was een groot succes, ondanks de weinige mede werking der weergoden. Do uitslagen luiden: Springconcours L. I. D. H. Pasman met Chassy en 's-Gra- venhaagsche Concours -en Handelsstal met Rudnianskv (063). 3. Ph. W. Pander met Cocktail (065). 4. J. v. d. Eynden met Alice en E. Kahn met Espoir (0-68). 6. Luit.-kolonel H. F M. Baron van Voorst tot Voorst met Donizetti, Ritmeester Jhr. W Gevaert? mot Duke of Duleck (her. Luit. Tonnet) en Amsterdamsche Rijtuig-Maat schappij met Quick (069). 9. Stal Duinhoeve met Buchanan (073). 10. H. Reemst met Toska (080). II. R. Blauwendraad met Corrv (083). 12. J. A. Rervs met Marrygold (463). 13. Luit. C. F. Pahud de Mortanges met Miidel wie du (469). Eervolle vermeldingen: D. H. Pasman met Princess Mary (470). R. Verbeek met Nellie (478). T. Steenkamp met Rambam (i—70). Concours Schoonste Rijpaard Dames 1. Miidel wio du (SU Pahud dc Mortan ges), ber. door Mevrouw de Jong Schouwcn- 2. Lady Ajnsley van Mej. Thea Stokvis, burg. 3. Oiscau (AmsU Rijtuig Mij.) ber. door Mevrouw Puit kan mier. 4. Marcroix (St. Pahud de Morlranges), ber, door Mevrouw Pahud de Mortanges. 1) Van dc Amsterdamsche Rijtuigmaat schappij. 5. Tobbv (Ritmeester Ileuff) ber. door Mevrouw van Reodc. 6. Preussenjager (Oranje Manege) ber. door Mej. Pauptit. 7. Dame en bleu II voor H. Hertzberger, Cross-Country „De Schor van Bqssum" 1. J.eo Loon met Czardas (2 min. 43 sec.) 2. Ritmeester Jhr. W. Gcvuorts met Duke of Duleek (2 min. 53 sec.) ber. door Luit. TonneL 3. Mejuffrouw E. Pauptit met Preussen- jager (2 min. 56 sec.) 4. Stal Duinhour met Dorry (3 min. 6 sec.) 5. H. J. Vlammings met Rap (3 min. 8 sec.), ber. door P. Leeuwenburg. 6. Ph. W. Pander met Cocktail (3 min. 14 sec. ber. door P. Pander. Een onzer medewerkers schrijft ons nog het volgénde: De zon. die zoo noodig is, wil een con- eours hippique een bijzonder groot succes worden, ontbrak meerdere nialen en werd bovendien in ilio enkele momenten, dar er volop zonneschijn door dc wolken kon drin gen, toch niet zoo sterk gevoeld, dat de koude en de vochtigheid er door verdreven werden. Zoo onthragén dan ook grooten- deels die vele fraaie zomertoiletten. die eui ruiterfeest zoo'n speciale bekoring kunnen geven. Daarmede zij niet gezegd, dat er niet vele bekoorlijke toeschouwsters waren, maar vanzelfsprekend won dö angst vóór de koude het van de zucht om een fleurig, nieuw zomcrtoiletie voor het eerst op dit overigens zoo goed geslaagde concours to toom n. Onze belangstelling ging in de eerste nlaats uit naar die zeldzame gebeurtenis in de annalen der Nederl. ruitersport een mlo-wedstrijd: een gebeurtenis, die ook de volle belangstelling der tallooze aanwe zigen bleek te hebben. Gespeeld werd een match tusschen Antwerpen en Brussel, waarin de Belgische spelers een voortref felijke demonstratie van deze paarden sport gaven, die als kijkspel, als gracieusc, krachtige en emotioneele sport ten volle de aandacht waard is. De spelers werden begroet met de Brahanconne. terwijl het Rclgische volkslied ook gespoeld werd tij dens de uitreiking der fraaie prijzen aan de Antwerpsche winnaars. Wij hebben teri zeerste genoten van deze demonstratie, van dc volle zwaaien berd naar voren, van de snelle, listige tikjes terzijde en van de harde klappen achteruit, in volle ren gegeven. Bii weinig sporten heerscht zoo'n geconcentreerde spanning als wanneer paard en ruiter, naast of achter zich een speler van dc tegenpartij, eveneens in galop, den bal achtervolgen, de paarden snniverd. de ruiters klaar voor die beslis sende slag. die een doelpunt kan beteeke- nen. maar ook redding kan brengen voor de bedreigde nartii. De beer Lcfebure uit, .Amsterdam had als scheidsrechter door de sportiviteit der de- rnonstreerende spelers rrn gemakkelijke taak. Het polo-tc-neard is een gevaarlijke sport, en een sportief ..gentleman-like" ge drag is hier dan-ook een eerste vereischte. Soms gaat do harde bal hoog door do lucht, sorns raakt een harde klnn bijna een opeenhoping van spelers, soms valt slechts ternauwernood een botsing van twee ruiters in volle galop te vermijden. Nogmaals, wii heb irn genoten, al was dan het weer niet zóó mooi als gewenseht bad kunnen worden tiidens de polomatch bleef het gelukkig op twee klei re buities na. droog Wii hop n. daf nog vele wed strijden in deze mooie tak van dc paar densport in ons land gestreden zullen wor den. omdat dit wel een brtel biizondere ge legenheid is om te toonen. tot welk een graad van snnmhoorigboid een ruiter met *iin paard zich kan ontwikken, gedemon streerd in die snelle galop, die listige wen ding van hand en naard. die den polosne- ler tot een sportsman van bijzondere moed en vaardigheid stempelt. Wii kunnen niet nalaten liier ook nog «•ven te memoreeren het schouwspel dat in de auto-paard wedstrijd werd geboden: een f,-»aie reeks luxueuze wagen* met hekoor- 'iike amazones, die eerst in de auto het 'erroin rondriiden. om dan de in lange rij wachtende Paarden te hestügen en hun stijlvolle rijvaardigheid te toonen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 7