'f-r WmÊ V.V.V.-week te Deventer. Een der mooi opgemaakte wagens in den reclame-op tocht, welke gisteren werd gehouden. In Ouwenhand's Dierenpark te Rhenen arriveerde gisteren een duizendtal krokodillen, welke in een speciaal tropisch basin worden ondergebracht, Een deel der lading. De oudste tweeling van Nederland, de gebroeders C. cn H. van Harten te Mijdrecht, werd gister 90 jaar. De burgemees ter, dhr. F Odmos en diens echtgenoote fellciteeren de jarigen, Gisteren werd te Alkmaar door den Vrijwilligen Landstorm „Onzen Landdag" gehouden. Overzicht tijdens het défilé. Op het bordes bevindt zich Minister Deckers, Een militair vliegtuig van „De Kooy" maakte gisteren een noodlanding bg Arnhem. Een der yleugels brak af (inzet), Slecht nieuws voor de ratten. Te Amsterdam is de jacht op dit ongedierte geopend. Een gas aanval op een der talrijke holen in de buurt der markthallen, De Amsterdamsche stormbrï- gade toonde gisteren het resul taat van een zorgvuldige oplei ding aan den burgemeester, Dr. W. de Vlugt, De eerste nieuwe Hollandschc maatjesharing, afkomstig van het De „leider" van de duizend krokodillen, die gisteren te Rhenen arriveerden, stooraloggerschip VI. 50 „Elise", is gisteren aan H.M. de Koningin wilde alvorens ket nieuwe home te betrekken, schijnbaar eerst een radiopraatje aangeboden, In bet midden voor de auto schipper C, yan Oosten, houden.....s Met spanning zag de geheele wereld de rede van den leider van het Duitsche rijk, Adolf Hitler, tegemóet. Tijdens het uitspreken der rede in de Kroll Opera te Berlijn. In het midden Hitier, boven hem. Herman Goering, voorzitter van den Rijksdag. De burgemeester van Hasselt, de heer J. P. Royer, werd gisteren ter gelegenheid van zijn 25-jarig ambtsjubileum gehuldigd. De school kinderen zingen hem toe,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8