De strijd tegen de vorst in de boomgaarden. In een boomgaard van de N.V. Wrjksche Fruit Mij. te Wjjk bij Duurstede heeft men 250 ruwolie kachels geplaatst, ter voorkoming van bevriezing. Op het Alexanderveld te den Haag werden gisteren de elndwed- Ivans ten grave gedragen. Het stoffelijk overschot van den bekenden schrijver De heer Donald Wills Douglas van de Douglas-vliegtuigfabriek met ftrtjden der Koninklijke Militaire Sport Vereenlgtng gehouden, Jacob yan Schevlchaven, la gisterenmorgen op de begraafplaats t.Oud Eik en Duinen" ztjD ,nmln. ujdens de lunch in Hotel de Witte Brug te den Haa» Majoor gchllling op Jack la actit, te Dec Haag ter aarde besteld, Op de werf van de N.V. Verschure Co. te Amsterdam werd gisteren de eerste der vijf sleepbooten, bestemd voor Rusland, te water gelaten. De boot glijdt in haar element. Bogoljubow, de bekende schaakmeester, ïs aangezocht, de Dultsche schakers te oefenen voor het Olympiade-jaar. Op den N.Z. Voorburgwal te Amsterdam is gisterenmorgen door den hevigen wind een boom omgewaaid en op de tramdraden terecht gekomen. De brandweer ruimt het verkeersobstakel op. Gisterenmorgen arriveerde in de Amsterdamsche haven een vijftal Engelsche mijnen vegers. Vooraan het vlaggeschip, de „Halycon", Prof. Dr. G. W. Kernkamp hield gistermorgen zijn afscheidscollege aan de Handels Hooge- school te Rotterdam. Eddie Cantor is ziek. De door de geheele wereld bekende filmspeler Eddie Cantor, die vooral opvalt door Zfln komisch spel, is in een ziekenhuis te Los Angeles wegens een maagkwaal opgenomen. Een operatie zal wellicht noodzakelijk zijn. Eddie in een zijner yele films. De Fransche President, de heer-A. Lebrun, verlaat het Pantheon te Parijs, waar gisteren de 50e sterfdag van Victor. Hugo, werd herdacht

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6