Te Scheveningen had Zondag een sterrit voor motorrijders plaats, waaraan door meer dan 2000 motorrijders werd .deelgenomen. De deelnemers op den Boulevard. Te den Helder is Zaterdag de Remavl officieel door Z. Exc. Minister Mr. Dr. L. N. Deckers geopend. De Minister bezichtigt een stand. Naast hem Kapt. ter Zee H. Fenverda. Op de Internationale jubileum athletiekwedstrijden op het Ter Werve-terrein te Rijswijk, bracht K. Roelofs van A.A.C, het Nederlandsch record hoogspringen op 1.884 M. Roelofs boven de lat. In het typische Amster- damsche stadsdeel, de Jordaan, keerden gister avond de hengelaars van de vischvangst terug. Minister Deckers tijdens de rede, welke hij bij gelegenheid van de opening der Remavi te den Helder hield. V.l.n.r. Kapt. ter Zee H. Ferwerda, Schout bij Nacht Ti L. Kruijs, C. R, T. Baron van Kraijenhoff en Burgem, _WS F, G. L. Driessen, Onder groote belangstelling werd gister de ronde van Roosendaal verreden. In vier klassen startten ruim 300 deel nemers. De amateurs op de markt, vlak voor de finish. Fernand Bouisson, die een nieuw Fransch kabinet heeft gevormd, Het Heldersche echtpaar Janus Kuiper, oud 79 jaar en Helena Deus, oud 78 jaar, viert heden zijn gouden bruiloft, De heer Kuiper is een bekend redder, Zaterdag heeft Prof. Dr. G. W. Kernkamp afscheid ge nomen van de Rijksuniversiteit te Utrecht, wegens het bereiken van den 70-jarigen leeftijd. Namens leer lingen en oud-leerlingen overhandigt Mevrouw J. E. van den Eergh van Eijsinga-Elias hem een album, In het Stedelijk Museum te Amsterdam heeft Minister Slotemaker de Bruine de architecten-tentoonstelling van „De Jonge Acht" geopend. De Minister met Wethouder Boissevain. China's grootste filmactrice, Butterfly Woe, heeft voor de eerste maal haar land verlaten. De actrice te Londen,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8