Te Schiedam brak des avonds op den lsten Pinksterdag brand uit in de opslagplaats van de Vereenigde Glasfabrieken. Een der gebouwtjes brandde fel en er ontwikkelde zich zeer veel rook, Het brandende gebouwtje, Te Ravensteln Werd op den 2den Pinksterdag de gildedag van den bond van schuttersgilden in het „Land van Cuyk" gehouden. De dag werd o.a. opgeluisterd met vendelzwaaien, maar het hoogtepunt bracht toch de schutterij en zelfs meneer pastoor waagde een kans met „vogelschilde". De Amerikaansche manoeuvres op den Stillen Oceaan. Als spookschepen doorklieven de kruisers het water. De tijgers in Burger's Dierenpark te Arnhem hebben een nieuw Gisteren is te Den Haag Emir Saoud, Prins van den riedjas, gearriveerd Op het perron Op den lsten Pinksterdag werd op het Haringvliet te Rotterdam de tehuis gekregen. - De tügers in hun nieuwe vallei, «"wedstrijd Nederland-België gehouden. De start bij Hellevoetsluis. Ook te Den Haag heeft het op den 2den Pink. sterdag zwaar geregend en sommige straten stonden zelfs geheel blank. De watervloed in ide Jan Dlankenstraat, Terwijl de regen neerstroomde mar cheerden muziekcorpsen uit verschil, lende landen door Brussel. Het Ne- derlandsche corps in den regen. Te Bergen op Zoom werd gisteren de internationale wielerwedstrijd NederlandBelgië gehouden. Het koppel PellenaersPijnenburg, dat den koppel-achtcrvolgingswedstrijd van 6 K.M, won. Om het voetbalkampioenschap van Nederland. Op Pinkstermaandag werd te Deventer Go AheadP. S. V. (10) gespeeld. Een aan val op het doel van Go Ahead. Te Rotterdam is het Fransche oorlogsschip „Aillette" aangekomen. Van 9 tot 14 Juni heeft het ligplaats aan de Parkkade,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 12