Oss herademt. Steeds meer bekente nissen komen los van het Ossche mis- dadigersgilde en o.a. bekende Piet de Bie gisterenmorgen den moord op zijn neef te hebben bedreven. De belangstel ling voor de bulletins is zeer groot. Te den Haag werd gisteren de loting gehouden voor de lichting X)e wrakstukken van het door ontploffing vernielde schip „Risico", werden gisteren Jimmy Walker, de vroegere burgemeester van New York vertoeft J937. De beslissende greeg, Mit'fls üouwe opgehaald. Es smsi teunl koven water. V00I; zaiten te den het verlaten van Te Berlijn is het bericht bevestigd, dat Torgler, de leider der vroegere Duitsche Comm. party, in vrijheid is gesteld. Uit angst voor wraak houdt hij zich schuil. De Nationale roeiwedstrijden van „Hollandia" op den Ouden Ryr nabij 's Molenaarsbrug, In het nummer oude acht won Lage van Njord. Beide booten bij de finish. Een apart zomeravondgeheel van echte zijde, te dragen met een avondmantel, eveneens van zijde. Let op mouwen en knoop. De hoogste berg van Schot land, de Ben Nevis (1343 M.), is nog met sneeuw bedekt. Iets zeldzaams in dit jaargetijde. De buitenlandsche deelnemers aan het Con cours Hippique te Amsterdam, zyn gisteren door Min. Deckers op de „Kortenaer" en „Van Ghent", officieel ontvangen. Emir Saoea op den voet gevolgd. De Prins van den Hedjaz bracht gisteren een bezoek aan Schiphol. De priorij van Egmond, welke binnenkort zal worden inge wijd, nadert haar voltooiing. Afwerken v. d. kloostergang.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6