Gisteren arriveerde de „Koetilang", het eerste vliegtuig van den twee- wekelijkschen Indië-dienst op Schip hol. Dh. Martin van de K.L.M., door journalisten in beslag genomen. Daar de Engelsche Koning rust moet houden, is Koningin Mary vergezeld van haar zoon, den Hertog van Gloucester, néar Windsor gereden, in ver band met de jubileumfeesten. De Prins van Wales ontving de Koningin. Een prachtig werkstuk, ingezonden op de tentoonstelling der Banketbakkers- vereeniging te Amsterdam. De heer J. H. Heineman uit den Haag maakte het uit een massief stuk chocolade. Bedrijvigheid in het Westland. Te Naald wijk is men thans druk bezig met het „krenten" van druiven. Een bevallige hulp bij den omvangrijken arbeid. De opgravingen op het Domplein te Utrecht worden gestadig voortgezet. De opgegraven voorwerpen worden zorgvuldig in mandjes bewaard. Houtgas inplaats van benzine. Door Berlijn kan men een auto zien rijden, waarin geen benzine doch houtgas wordt gebruikt. Achter den wagen ziet men den houtgas-generator-aanhangwagen, waarin de brandstof wordt bewaard. Mi.v.Ki-.y,..; I.1, Twee jonge wolfjes uit den Haagschen Dierentuin vonden op zekeren dag hun moeder ziek. Gelukkig ontfermde zich iemand anders over hen. Mevr. v. d. Jagt brengt de dieren met de zuigflesch groot. De restanten van het Leidsche stad huis en ecnige omliggende panden .worden gesloopt. Vroom gel|ruik te Ootmarsum. Elk jaar op Maandag na Pinksteren komen de boeren van de buurten Groot en Klein Angerlo nabij Ootmarsum in den Angeler Esch samen, om aldaar roggebrooden van ca. 20 pond aaa de behoeftigen uit te deelen. Enkele boeren met de brooden op weg. Vela handen maken licht werk. De jonge bosschen in de Wieringermeer worden gezuiverd van ongewenschte gewassen tusschen de boomen. De werkzaamheden vinden plaats in de 500 H.A. bosch, dit voorjaar aangelegd.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6