De Engelsche soldaten krjjgen oehalve les in het schieten ook anatomie Aanschouwelijk onderwijs met een skelet. Kwikstaarten bouwden iet nest in een Londensche motorboot en broedden or zes eieren uit, zich niet storend aan het geraas van den motor. De zes jongen maken bet best. Te Arnhem is gisteren de verkoop der zomerpostzegels begonnen, voor welk doel eenigt yersierde tramwagens In gebruik zijn genomen, De kruisbessenpluk in Zeeland is begonnen. De kruisbessen worden reeds onrijp geplukt, in verband met den export naar Engeland. Junidag op den akker. Een opname van bijzondere schoonheid; langzaam drijven de witte wolken over de stille velden In een theater te Londen worden de lichten via een klavier bediend. Het instrument, dat veel weg heeft van ien orgel. Gisterenavond werd de slag bij' Water loo te Amsteidam herdacht met een bijeenkomst het -Jsclubterrein. Het wrak vp een schip, gevonden in den Wieringermeer en vermoede lijk dateerende uit de 15e eeuw. Verschillende soortgelijke wrakken worden gesloopt. Mussolini heeft 10.000 oud-grenadiers toegesproken, die te Rome bijeen gekomen waren en voor den Koning defileerden. De Duce tijdens zyn toespraak. Links ziet men de opgerichte zuilen v. d. Venustempel. Gisterenmiddag heeft de luitenant-kolo nel der infanterie van het Kon. Ned. Ind. leger J. R. Wissema het commando dei koloniale reserve overgedragen aan zijn opvolger, kapitein L. A. v. d. Berge. Het Museum te Q"etta. waarvan de muren door de aardbeving zoo zijn gescheurd, dat iet elk oogenblik kan instorten.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6