H.K.H. Prinses Juliana heeft gisteren een bezoek gebracht aan Schiphol, waar zij de Florence Nightingale- medaille aan zuster Westerhof heeft uitgereikt. De voorbereidingen voor de herdenking van het 750-jarig bestaan van den Bosch vorderen al aardig. Het stadhuis van oud den Bosch is b\jna gereed. JPjet van 1688 dateerend stadhuis te Naaldwijk, dat thans geheel is gerestaureerd. Morgen zal H.M. de Koningin een bezoek aan Rot terdam brengen en het door jeugdige werkloozeu aan te leggen openlucht-theater bezichtigen. Op de Ringvaart bjj Sloten werden gisteren de voorwedstrijden gehouden van de jaarlijksche wedstrijden der Kon. Roel- en Zeilvereeniging. Aan komst der jonge skiff B. Aankomst van Zuster Westerhof op Schiphol, waar H.K.H. Prinse3 Juliana haar de Florence Nightin- gale-medaille overhandigde. Op het Fransche vliegveld Toussus- le-Noble werd het huwelijk voltrok ken tusschen den heer Becquerelle en mej. Poullain en direct daarna ging het echtpaar op de huwelijksreis. Te Staphorst werden gisteren de gemeenteraadsverkiezingen gehou den. Het Staphorster boertje ver vult zijn stemplicht! Op Schiphol woonde H.K.H. Prinses Juliana ook een demon- Op het Hofje te Naaldwijk werd gisteren het Gemeentelijk Museum geopend. Het Geen speelgoed voor jongedames. De militairen van de Milto Barracks gtratie bij van het Roode Kruis vliegtuig F VTI B. H.K.H. eenvoudige doch fraaie gebouw aan den buitenkant. Links de aardige huisjes van te Gravesend mogen hun familieleden een keer de oefeningen laten bijwonen, yerlaat na bezichtiging bet vliegtuig, het hofje. Een machinegeweer wordt beoroefd

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6