Voor de veiligheid der Belgische ko ningskinderen heeft men alle voorzorgs maatregelen genomen. Bq het huis van burgem. v. d. Mortel is een standpijp geplaatst voor eventueel brandgevaar, In het perceel Waterlooplein 16 te Amster dam brak gisterenavond een brand uit, waar voor de brandweer de melding „middelbrand'' moest laten geven. Tijdens het blusscliings- werk. Noordwijk ls op alles voorbereid. Een flink aantal veldwachters is gearriveerd ter bewaking van de Belgische koningskinderen, Onder groote belangstelling werd gisteren weer de traditioneele St. Jansprocessie te Laren gehouden, De stoet op den openbaren weg. De Zweedsche gezantschapssecretaris bevestigt een krans aan het monument voor den Zweed- schen plantkundige Linnaeus te Harderwijk, waar deze 200 jaar geleden den graad van doctor behaalde, Doods en verlaten ligt het Binnenhof te den Haag te stoven in de hitte. Het personeel van Waterstaat zorgt ervoor, dat geen zonnestraaltje binnen komt. Zij die geen last van de warmte hebben. De nijlpaarden in Artis koesteren zich heerlijk in het jzonnetje. Denken kan bet land van de brandende zon, waar ?jj vandaan komen? De uitreiking der gouden medaille voor 36-jari- gen trouwen dienst aan serg-maj. H. C. van Krimpen te ê?edaA door baron y, Lawick Pabst, In St. Paul's Cathedral te Londen wordt elk jaar een specialen dienst vooi rechters gehouden. Zq verschqnen dan met een bouquetje, hetgeen ge bruikelijk is, Rechter Gerald Dodson geeft zijn bloemen aan een meisje,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6