H. M. de Koningin te Ede. De Karlsruheop wereldreis. Het jubileum der Zeevaartschool in de Kweekschool voor de Zeevaart te Amsterdam zijn onthuld van het 150-jarig bestaan der schooi Het corps pontonniers uit Utrecht houdt thans driedaagsche oefeningen in de omgeving van Gorinchem. De manschappen bij hun werkzaamheden voor het maken van een brug Het laatste vaarwel bij het vertrek van den Duitschen kruiser .Karlsruhe*, die deze week zijn wereldreis is be gonnen Het voorlooplg Nederlandsch elftal speelde Woensdag te Rotterdam een wedstrijd tegen het Engelsche prof team Watford F. C, welke met 2 1 door het Ned. elftal werd gewonnen. De keeper der gasten in actie H. M. de Koningin bracht Woensdag een bezoek aan het werkkamp voor jeugdige werkeloozen, ,,'t Wijdeveld" bij Ede, waar de vorstin zich omtrent den arbeid liet voorlichten en zich met verschillende jongelui onderhield De op het strand te Egmond geworpen sleepboot «Drente' als speelplaats voor de jeugd De aankomst van Kroonprins Gustaaf Adolf van Zweden te Parijs Vl.nr.ï Prins René van Bourbon, Kroonprins Gustaaf Adolf en Prins Bertil Het nieuwe oetenschip op de binnen plaats van de Kweekschool voor de Zeevaart te Amsterdam, dat door de oud-kweekelingen bij gelegenheid van het 150-jarig bestaan der school is aanqebr»Hpn Minister Slingenberg bracht Woens dagavond een bezoek aan de tentoon stelling „De Mensch" te Amsterdam. Prof van Rooy verklaart den minister (links) de functies van het menschelijk oog Op den onbewaakten overweg aan den Oudedijk tusschen Schiedam en Kethel is Woensdag een vrachtauto door den trein gegrepen en totaal vernield, waarbij de chauffeur ernstig gewond, en diens zoontje gedood werd. De resten van de auto op de plaats van het ongeluk

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8