Van den Italiaansch-Abessynischen oorlog. Zeil- en roeiwedstrijden op de Nieuwe Meer. De brandweer verschaft zich toegang tot de opslag plaats van peulvruchten en tabak aan de Wijnhaven te Rotterdam, waarin Zater dag een felle brand woedde In een groot gedeelte der provincies Noord Brabant en Limburg zijn Zaterdag luchtbeschermingsoefeningen gehouden. Te 's Hertogenbosch volgen burge meester Van Lanschot, de commissaris der Koningin mr. dr. A. B. G. M. van Rijckevorsel en verschillende militaire autoriteiten met aandacht de oefeningen De begrafenis van den overleden Duitschen Rijksstadhouder Loeper had Zaterdag met militare eer te Dessau plaats in tegel woordigheid van den Rijksleider Adolf Hitler en talrijke andere autoriteiten De koninklijke proclamatie betreffende de ontbinding van het Engelsche parlement werd Zaterdag met het gebruikelijk ceremonieel op de trappen van het beursgebouw te Londen omgeroepen De schoenfabriek der Gebr. Slaats te Waalwijk is Zaterdag tot den grond toe afge brand. Een over zicht van de ruTne Een felle brand woedde Zaterdag I een opslagplaats van peulvruchten a tabak aan de Wijnhaven te RotterdaS Het blusschingswerk De nieuwe rechter bij het permanent Hof van Internationale Justitie, dr. Nagaoka is Zondag te den Haag aangekomen. De heer Nagaoka begroet de echtgenoote van den Japan- schen gezant, mevr. Taketomi Van de werf der Ned. Scheepsbouw Mij. te Amsterdam zijn Zaterdag de twee voor Russische rekening gebouwde houttransportschepen .Walerii Meshlauk" en -A. Andreew" van stapel geloopen. V.l.n r.wethouder Rustige, H. Goed koop, D. Goedkoop Dzn. en mevr. Nesterotf.die de doop plechtigheid verrichte Het Ned. Olympisch Co mité hield Zaterdag te Amsterdam zijn jaarverga dering. V.l.n.r.r K. Lotsy G van Rossem, A. baron Schimmelpenninck v d Oye (voorzitter) en jhr. Quariev van Ufford Het paleis van Ras Koeksa, den schoonzoon van den Keizer van Abessyniè, te midden van het kamp waar de Ras na ain overgave Mn de Italianen thans verblijf hoedt Ter gelegenheid van het 150-jarig bestaan der Kweekschool voor de Zeevaart te Amsterdam, werden Zaterdag op de Nieuwe Meer roei- en zeilwedstrijden aehouden zijn krijgers te Adigrat,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8