llllllllllllllllllll Kinderhoekje DE GEBROEDERS „GOOCHEM" FEUILLETON DE ONBUIGZAMEN Waar z\jn de Postvliegers WEEREENNIEÜWE STORM WIJ LUISTEREN NAAR: JOH. BOTTINGA I Langestraat 28 Tel. 59 2e BLAD PAG. 3. AMERSFOORTSCH DAGBLAD VRIJDAG 1 NOVEMBER 1935 31. Do bórst vooruit en trotsch op zijn vangst wandelde de veldwachter achter Pat aan. Jo vriendje ontsnapte me toch niet, zoo redeneerde hij tegen zijn gevangene, 'k Heb allang een oogje op jullie gehad en zie daar, mijn instinct heeft mij niet bedrogen. Ik word nu beslist Hoofdinspec teur, liet hij er hoovaardig op volgen. Al pratende volgde hij Pat op de hielen, doch lette totaal niet op waar hij liep. 32. Wé nemen de kortste weg en gaan het erf van boer Kalfjes over meldde de veldwachter, zooveel te vlugger kan ik je aan de hoede van den commissaris toevertrouwen. Mij best, proestte Pat en hij stapte voorzichtig over de rand van de mestplomp. De trotsche politicbeambte volgde hem stipt en De grootste fout die men in de op voeding placht te begaan is: de ieugd niet aan eigen nadenken te gewennen. Lessing. Naar 't Engelsch van J. S. FLETCHER door mr. II. J. P. H. Ze vormden een scherp contrast.... Carsdale. toch ai groot, gezet, leek met zijn zwaren baard nog grooter en drei gender dan ooit. Bickerdvke daarente gen was een kleine dikke man. gladge schoren. met een sluwen trek in zijn oogen, en hij liep heel rechtop om zoo groot mogelijk te schijnen en met ge maakte defftigheid. Er hing een drei gende atmosfeer, als voor een veldslag. Oliver stak een zijner groote behaar de handen uit en greep Hollis bil den schouder, draaide hem om naar Bicker- dyke en duwde hem vooruit. „Weet je er van, wat deze klapekster de heele stad rondvertelt?" vroeg hij, zijn baard vinnig vooruitgestoken. „Dat in Rvvcdale Abbev gekocht hebtl Wat zeg ie daarop, Bickerdvke?" Bickerdvke keek met ziin kleine oo gen de vergadering rond. Ziin mond hoeken vertrokken in een zwak lach Ie. „Hij kan dat vertellen, tegen wien bil maar wil!" antwoordde hij achteloos en uitdagend. ..Dat is heelcmaal geen ge heim! Ik heb het gekocht! Oliver schoof Hollis op zii en kwam recht tegenover zijn tegenstander staan. ..Dan ben iii een vervloekte schurk! zei hii. „Een vervloekte, ecmecne leu- genachtigen schooier! En ik zal het hier voor jou zoo ellendig en onverdragelijk maken, dat ie den dag zult verwen- schen. dat je hier in Halfirth gekomen bent! Je bent een schoft. Bickcrdyke fc bent een leugenaar.... ie bent een dief!" Er ontstond een zacht gerommel on der de omstanders bij elk scheldwoord, door Carsdale geuiteen gemompel van afkeuring en verwijt. Een der ou deren begon in duidelijke woorden to protesteeren. Maar Bickerdvke liualde de schouders op en nam een krant van de tafel. „Je bent een dwaas, kerel" zei hij bedaard. „Ja. 'n dwaas, dat ik ooit mijn voe ten onder dezelfde tafel met iou heb gestoken!" snauwde Oliver. ..Dat ik ooit heb gemeend, dat jij een eerlijke kerel was! Jij bent een leugenaar en een dief. Bickerdvkejii hebt me belo gen en mij mijn rechten ontstolen en ik zeg nog eens.... iii bent een vervloekte schurk!" „Kom nou toch. Oliver! Kom nou! riep de man. die reeds eerder zich ver staanbaar had trachten te maken. „Laat dat nou, beste kerelBlijf be leefd In je woorden fatsoenlijke taal onder fatsoenlijke lui!" Oliver wees met bevenden wijsvin ger op Bickerdvke. „Fatsoenlijke lui!" smaalde hij. „Noem je dat nog een fatsoenlijk mensch? 'n Fatsoenlijke kerel eaat niet achter iemands rug om aan het rooven <m stelen! Ik zeg je. dat Joe Bickcrdyke een schurk en een dief is! Opeens werd Bickerdvke vuurrood en hii wierp dc krant nijdig neer. om zich naar zijn tegenstander om te wenden en hem voor het eerst in het gezicht te zien. „Niet méér dief. dan jii bent!" schreeuwde hij. „Zeg nog een woord en dan zal ik eens laten zien. dat er in ons land nog wetten bestaan! Pas op. wat je zegt!" „Wet? Wet?" snauwde Oliver vol verachting. „Als het op een proces aan komt. nou dan kan ik je maken en bre ken! Ik kan een pond uitgeven tegen jij een shilling! Loop maar naar de rechtbank! Ik zal tegen iedereen in Halfirth openlijk verklaren, dat ie een dief en een leugenaar bent, zoo dikwijls en zooveel als ik zin hebik zal jou lccrcn over den rechter te praten! Be gin jij maar met een proces, zou gauw je maar wilt... toe schiet od en laat me dagvaardenof dien een aan klacht tegen me in.... mii hetzelfde! De wet? Man. er loopt geen grooter boef vrij rond dan jij bent.... jij, Joe Bickerdvke!" Iemand, die naast Bickerdvke stond, stiet hem tegen zijn elleboog en mom pelde: „Komga wegLaat hem maar aan zijn lot over! Zie je dan niet, dat hii buiten zichzelf Is..., je prikkelt hem maar!" Oliver hoorde hem fluisteren, ver stond het en lachte. „Hij mii prikkelen?" herhaalde hij smalend. „Ja. zooals een horzel een paard prikkelt! Maar ik zal hem een heel wat dieperen steek geven, voordat ik met hem heb afgedaan! En ik zal eens een boekje van hem opendoen... nu meteen! Jullie denkt natuurlijk, dat ik dol van woede ben", vervolgde hij, zich tot. de omstanders keerend. „Wie zou dat niet zijn?... Zien jullie dien kerel hier? Kijk hem eens goed aan!.... Ik dacht, dat hii een vriend van me was,,,, een vriend. Wij menschen in Yorkshire hebben een hoog idee van vriendschapals we iemand een vriend noemen, dan achten we hem te vertrouwen! Ik heb dien kerel ver trouwd. nog niet zoo lang geleden heb ik hem een geheim toevertrouwd het diepste geheim, dat ik ooit heb ge koesterd. Ik heb hem in vertrou wen verteld, dat het altiid een groot verlangen van mc geweest isom Rvvedalc Abbev* té koonen en daar de rest van mijn leven door te brengen. Waarom? Omdat ik daar geboren ben en er als een arme iongen heb gewerkt en er mijn eerste shilling heb verdiend. Een gevoelskwestie? Natuurlijk waarom niet? Ik ben trotsch op zoo'n gevoel. Ik heb hem vertelden zoo als ik zei. als aan een vrienddat het mijn levenswensch was... en hij deed. alsof hii meevoelde en zei, dat het een heel nobele wensch van me. was. En... wat is hij toen gaan doen? Als een rat is hij naar Londen geslo pen. heeft daar lord Rvvedalc opge zocht en ziin vriend bedrogen! Geen woord tegen me gezegd geen enkele waarschuwing. Kan een fatsoenlijk man zeggen, dat hij geen leugenaar en geen schurk is? Hii is het... allebei! Hij heeft me bedrogen... doende, als of hii een vriend van me was! Maar laat hem oppassen! Vriendschap kan in vijandschap ontaarden. Als liefde kornt tot haat. dan is het duivels kwaad! Laat hem maar eens goed aan dat oude spreekwoord denken." Hii schudde zijn gebalde vuist tegen Bickerdvke. en de oudste der aanwezi gen stak ziin hand uit en duwde die vuist omlaag. „Bedaard, kerel!" zei hil rustig, maar ernstig. „We hebben nu gehoord, wat ie te zeggen had Je bent diep ge krenkt,,,, dat* lijdt geen twijfel... Maar... wat heeft hij... dc ander... er tegen te zeggen?" Bickerdvke had onder dien uitval van Oliver zijn bedaardheid terugge wonnen en hij nam de krant weer op en deed, alsof hij die las. Onverschillig keek hii naar den spreker on. „Ik zal jullie gauw genoeg vertellen, wat ik er on te zeggen heb." antwoord de hii. „Dit! ieder heeft recht, om voor zichzelf te zorgen. Ik had evenveel recht om Ryvcdalc te koonen. als Cars dale of wie dan ook. Toevallig heb ik er nooit over gesproken, dat ik nlannen in die richting had. maar waarom zou ik dat ook gedaan hebben? Carsdale heeft twintig inar geleden zich een groot nieuw huis gebouwd... ik ben tevreden geweest met een oud krot, waar ik al dertig jaar in gezeten heb. Waarom zou ik Rvvedale niet mogen hebben, als ik er de kans toe kreeg? Ik kreeg die kans verleden week ongezochtlord Rvvedale bood me het huis zelf aan. Ik accepteerde dat aanbod. Dat is alles, wat er over te zeg gen valt." „Iloorcn jullie dat!" rico Oliver uit. „Het werd hem aangeboden! En hij wist. dat ik. zijn vriend, het graag wil de hebben! Dut is me ook 'n vriend! Hii heeft ziin eigen veroordeeling uit gesproken!" Bickcrdyke sloeg bedaard een blad van ziin krant om en keek even de gezich ten der aanwezigen langs. „Ieder" voor zichl" zei hii kalmweg. Ook Oliver keek ronden wist dat Bickerdvke het juiste woord gesproken had. Het was de overtuiging van de mannen, tot wie hij het gezegd had. Ze waren allen afstammelingen van een ras. dat voor zijn bestaan gevoch ten had geslachten achtereen had ieder zichzelf alleen on den voorgrond geplaatst, en zelfbehoud was de voor naamste zoo niet eenige driifveer van dat huidige geslacht. Bickerdvke had niets anders gedaan, dan wat ieder der aanwezigen gedaan zou hebben. Je buurman dan lief afsteken... aan het langste eind trekken bii een handels transactie eerst aan iezelff denken en je niet bekommeren over een ander geen van de aanwezigen zou ooit iets andere geduan hebben en ooit ge wetenswroeging hebben gehad over zijn daad. Met een plotselinge beweging wendde hij zich oni en lien naar de dour. „Ik mag verroesten, als ik nog ooit een voet zet, waar jij bent." snauwde hij in het voorbijgaan tegen Bickerdvke. „Jii er uit... of ze zien ine hier nooit meer terug!" Er hecrschte doodeliike stilte, toen hi] de ZHal verliet. Een der oudste aanwe zigen volgde hem de straat op. Hi] stak zijn hand onder Olivers arm en deze keek hem aan. zonder iets te zeg gen. „En beste kerel wat nou?" vroeg de oudere man. „Ik ga naar de Griffin." antwoordde Oliver. „Een mensch moet toch wat te eten krijgen, of er 'n Bickerdvke is of niet!" „Dat fs verstandiger praat!" viel de ander hem hij. „Ik ga met ie mee.... als je het tenminste goed vindt. En zet Joe Bickerdvke nu maar uit ie hoofd!" „Nooit!" verklaarde Oliver met een woesten lach. „Nooit, zoolang ik leef! Hij heeft het dit keer van me gewon nen maar ik zal het od een heel wat betere manier van hem winnen, voordat ik met hem klaar ben.... dat zul je 's zien!" (Wordt vervolgd). Hoeveel dagen zijn ze onderweg? <D CO 30.10 26.10 80.10 27.10 31.10 28.10 29.10 30.10 31.10 M e> 42 w in Amsterdam Praag Rome Athene 3140 Mersamatruh Cairo Gaza 30.10 Bagdad >9.10 Boeshir Djask Karachi 28.10 Jodpocr Allahabad Calcutta Akyab Rangoon 27.10 Bangkok Pinang Singapore Medan 81.10 26.10 Batavia 31.10 26.10 Vertrek van het eerstvolgende post vliegtuig van Amsterdam op 2 Nov. RADIOKRANT Nieuwsberichten geven beide Holland- sche zenders om 8.00 en voorts Hilver sum I om 10.30 en Hilversum II om 10.45. W1JDINGSSTONDEN Hi 1 v e r s u m I K.R.O. 10.0011.00. Hilversum II V.P.R.O. 10.00—10.15. Ditmaal een gevolg van een secundaire depressie Wjj hebben dit jaar buitengewoon dikwijls stormweer. Nauwelijks was het weer na den vorigen storm eenigs- zins tot rust gekomen of opnieuw ont wikkelde zich een weerstocstand, die ons in den uvond van Dinsdag en den nacht van Woensdag stormweer heelt gebracht. Wanneer na stormachtig weer tijdens Westelijken wind en laag staanden ba rometer de bovenlucht niet geheel vrij van wolken wordt, maar als daarin snel drijvende wolken van het cirrus type overblijven of opnieuw verschijnen, kan men zeker zijn vah een herhaling van het stormweer. Als dan ook de ba rometer gaal dalen is er geen twiifel meer mogelijk en als tegelijk de tem peratuur stijgt of ongewoon hoog voor den tijd van liet jaar blijft hebben wij bovendien een derde voorteeken van naderend stormweer. Maandag hebben deze verschijnselen zich op deze wijze voorgedaan. In den nacht van Dinsdag begon een nieuwe daling van den barometer en vroeg in den morgen van Dinsdag stak dc wind plotseling op, waarna in den loop van dien dag de kracht van den wind sleeds is toegenomen en in den namiddag en in den nacht van Woensdag in buien stormkracht te bereiken. Het heeft aizoo weer flink gestormd, bij oogenblikken met een kracht, die niet veel onderdee l voor die van de zwaarste stormen van den laatsten tijd. Wij hebben dezen laatsten storm niet die snelle en diepe daling van den barometer kunnen opmerken, die bij de laatste zware stormen is voorgekomen. Ditmaal werd de storm veroorzaakt door het voorbij trekken van een betrekkelijk niet zoo diepe se cundaire depressie, die een aanhang sel was van het uitgestrekte en z«er ac tieve depressiegebied over de Noorde lijke helft van ons \vcneldd§el. Dit ls een groot verschil met den orkaan van 19 October, die veroorzaakt werd door een buitengewoon diepe en zuiver af geronde depressie, waarbij secundaire aanhangsels slechts een ondergeschikte rol hebben gespeeld. Zoo is er op het gebièd van stormen .en orkanen ook een rijke afwisseling, die ons door de afzonderlijke verschijnselen geopen baard wordt. (Nadruk verboden). DE DUITSCH-NEDERLANDSCHE HANDELSBESPREKINGEN In aansluiting op de mcdcdceling be treffende den aanvang van de onder handelingen over de vernieuwing van bet Nederlandsch-Duitsch Handelsver drag van 22 December 1934 kan worden medegedeeld, dat de Nederlandsche delegatie van dezelfde samenstelling is als die welke verleden jaar aan de onderhandelingen deelnam. Dc delega tie zal staan onder de leiding van dr. II. M. Ilirschfeld. directeur-generaal van Handel en Nijverheid. I)e Dultsche delegatie zal onder lei ding staan van legutionsrat Benzlcrs. VRACHTAUTO DOOR TREIN OEGREPEN HOEK VAN HOLLAND. 31 Oct. Op den onbewaakte» overweg in den Nieuwlandachen polder is een vracht auto van de fa. Hoogcvooit uit Rotter dam door een clectrischen trein gegre pen. De 18-jarige chauffeur J. Sirijd- borst uit Rotterdam \scrd levensgevaar lijk gewond. De 32-jarige P. van der Gaag die bij den chauffeur in de cabine zat werd ernstig gewond. Beide slachtoffer zijn naar een zieken huis te Rotterdam overgebracht ZATERDAG V.A.R.A. HILVERSUM 11 301.5 m. 8.00 Orgelspel door Joh. Jong. 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de continubedrijven. V.A.R.A.-Maandre- vue (Onze Radiokrant). „Het seizoen begint!" Tekst van A. Plcvsier en S. do Vries Jr. Muziek: Isja Rossican. Regie: S. de Vries Jr. Uit te voeren met mede werking van: De Flierefluiters o.l.v. Ed dy Walis. Emmv Arbous, Paul Collin, Rolien Numan, Jan Lemaire. Hetty Beck (Herhaling). Orgelspel door Job. Jong nt.m.v. Gaby Ehrhardt. zang. 12.00 Trio Favoriet. 12.45 n.m. Orgelspel door Cor Steyn m.m.v. Bert van Dongen, zang. 1.15 n.m. Favoriet. 2.00 n.m. Hoe de toonkunst groeide (XXXVI). Franz Liszt (1811—1880) en het symphonisch gedicht „Mazeppa". 2.15 n.m. Beoefening der huismuziek. Samenwerking tusschen huiskamer en studio o.l.v. Piet Tiggers. Muziek voor blokfluiten. 2.45 n.m. „Het wetsontwerp inzake de luchtbescherming" Lezing door Paul Kiès. 3.05 n.m. Fantasie o.l.v. Eddy Walis. 4.00 n.m. Met P.T.T. erop uit! (Vervolg en slot van de uitzending van Woens dag 10 October). Medewerking van het V.A.R.A.-Tooncel o.l.v. Willem van Ca- pcllcn. 5.40 n.m Letterkundig overzicht. Sam Goudsmit leest uit eigen onuitgegeven werk: „1096 de knaap uit Worms", eerste boek van „De volle maat". 6.00 n.m. De Bohemians o.l.v. Jan v. d. Horst. 7.00 n.m. A. M. Gerhard „Vrije Ge dachte en opvoeding". Uitzending der V.R.O. 8.00 n.m. Jubileumweek 19251 No vember 1935. Openingsprogramma: Fan fares van de V.A.R.A.-toren. V.A.R.A. -jubileummarsch 1925—1935, Rossican, door Staf Nees, op het Carillon van de Romboutstoren te Mechelen. G. Ve- nema, voorzitter van de Jubileumcom missie huldigt de V.A.R.A. Tien jaar hoofdbestuurslid. Een woord tot J. W. Lehon H. F. Oets C. v.d. Lende in verband met hun lien-jarlg Hoofdbe stuurslidmaatschap. door A. de Vries. Josef Schmidt zingt met het V.A.R.A.- Orkest o.l.v. Hugo de Groot. Het mysterie der geluiden. Prijs vraag door Josef Schmidt zingt met het V.A.R.A.-Orkest o.l.v. Hugo de Groot. Dr. W. Banning spreekt na mens de SD.A.P. Cabaret. Verleden cn heden met medewerking van Emmy Arbous, Paul Collin, Jan Musch. HILVERSUM 1 1875 m. K.R.O. 8.00—9.15 Morgenconcert. 12.301.50 n.m. Flower's Harmony Five. 2.00—2.30 n.m. Halfuurtje voor de rij pere jeugd. „Handenarbeid" door P. Fouwels. 2.30—3.00 n.m. Sporthalfuurtje door P. Olthoff. 3.004.00 n.m. Kinderuutje verzorgd door Mevr. Sophie Nuwenhuis van der Rijst. 4.00 n.m. Uitzending van de H.I.R.O. voor dc Nederlandsche Blindenbond. 1. G'*amofoonplaat. 2. Declamatie van eigen gedichten door F. G. Tingen. 3. W. A. Jacobs: „Het veertigjarig bestaan van de Ned. Blindenbond". 4. Gramo- foonmuziek. 5. Declamatie van eigen gedichten door F. G. Tingen. 6. Joh. v.d. Berg: „De toestand der blinden ten plattolande en in kleine gemeenten." 5 005.30 n.m. De KRO-Boys o.l.v. Piet Lustenhouwer. 5.305.45 n.m. Espcrantonieuws door P. Heilker. 5.458.20 n.m. De KRO-Boys o.l.v. Piet Lustenhouwer. 6.206.45 n.m. Journalistiek weekover zicht door Paul de Waart. 7.00—7.35 n.m. Katholieke Radio Volksuniversiteit. Medische Faculteit I. „Lichamelijke gebrekkigheid", „Zorg en nazorg", door Dr. L. Veeger. 8.05—8.20 n.m. Actueele aetherflitsen. 8.208.50 n.m. Het K.R.O. Orkest o.l.v. Marinus van 't Woud. 8.509.10 n.m. „Op ons kerkhoveke", door Den Dré. 9.1010.10 n.m. „Dc stervensgedachte in de toonkunst". Een causerie bij gra- mofoonpiaten door Willy d'Ablalng. 10.10——11.00 n.m. Het K.R.O. Orkest o.l. v. Marinus van 't Woud. STEM AF: 8.00 Hilversum II 10-Jarig jubileumprogramma der V.A.R.A. 5.20 Brussel VI. Kwartetten van Glazocnof en Beethoven. 6.20 Frankfort (251) Noord- sche muziek. 6.50 Brussel Fr. Kwartetten van Poot cn Schumann. 7.30 B r c s 1 a u (315.8) „Der Wanderer" canine naar tekst van Hauptmann. 7.30 Müncheu (405.4) Volks muziek. 7.30 Leipzig (382.2) Omroep- potpourri m.m.v. Luise Walker en Marcel Wittrisch e.a. 8.50 Warschau (1338.3) „Le fantóme" van Moniuszki. Dansmuziek Breslau (315.8) 9.50, Kalundborg (1201), Deutschland- sender 10.20 en Londen Heg. (342.1) 10.30. BRUSSEL 483.9 M. Fransch programma 1.50—2.20 Het Omroeporkest o.l.v. Paul Gason. 5.20 Concert Marguerite Thys, zang; Louis Joos, orgel. 6.05 Piano-recital door Philippe Declercq. 6.50 Kamermuziek door het „Quatuor beige a clavier". 8.50 Zie Brussel (Vlaamsch). 9.50 Zie Brussel (Vlaamsch). BRUSSEL 321.9 M. Vlaamsch programma 12.20 Het Omroeporkest o.l.v. Paul Ga son. 4.35 Lezing voor de Belgische Ver- eeniging voor den Volkenhond. 5.20 Con cert door het „Vlaamsch kwartet" 7.13 Gabriclle Tamhuyser. piano, speelt de sonate in Bes, Chopin. 8.50 Uit het ..Palais des Beaux Arts": Concert door het Symphonie-orkest o.l.v Lod. de Vocht. m. m. v. Ria Lenssens, Mevr. de Backer, de heeren Anspach en do Groote en het Cecil ia-koor. DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 5.50—7.50 Vroolijke muziek met Otfo Dobrindt en Karlheinz Carol. 10.05 „Fröhlicher Kindergarten". 11.20 Con cert uit Saarbrüken. I.20 Gevarieerd programma. 2.30 Meis jes zingen. 3.05 „Von deutscher Arbeit". 3.20 „Hin- eln„Lustige Begebenheitcn zwi- schen Torpfosten, Netz und Aschen- bahn", van Hermann Krause m.m.v. Jessie Vchrog. In de pauze speelt het Otto Kermbach- en het Carl VVoit- schach-orkest o.l.v. Gcrd Fricke. 6.05 Concert. A. d. vleugel: Elsa Kelchner en Hedwlg von der Hevde. 6.20 Horst Schimmelpfennig speelt op bioscoopor gel (opn.). 7.30 n.m. „D£nische und deutsche Po lizei spielt auf". Harmonieconcert d. h. Kopenhaagsche politie-orkest en het po- litieorkest van Berlijn. 9.50 „Eir.e kleine Nachtmusik". Hans Metzier, cello. A. d. vleugel: Herhert Jager. 10.20—12.15 Dansmuziek door het Adalbert Luttcr- orkest. DROITW1CH 1500 M. II.20 Het B.B.C. „Northern" Orkest o. '.v. T. H. Morrison. H. Collingc, viool. 12.35 n.m. Het Commodore Grand Or kest. o.l.v. Harry Davidson. 2.25 Hot Co ventry Hippodrome Orkpst i.l.v. Char les Shadwell. 3.20 Orgelconcert door Ha rold Ramsay. 3.50 Het Londens Zigcn- mr Orkest o.l.v. Ernest I.eggett. Wini- ircd Fisher, sopraan. 5.20 Het Issay Schlaen Trio. S.Q5 n.m. Het B.B.C. Orkest (Afd. C) o.l.v. Aylnier Buesst. 8.30 „Music-Hall". Medewerkenden: l'ssy Bonn, raconteur. Florence Oldham zingl liederen aan de piano. Harriet Bennett en John Garrick. Will Hay. Het B.B.C. Variété Orkest o.l.v Kneale Kellev. 10.26 Een Harmonie Orkest o.l.v. B. Walton O'Donnell. Cut li ber! Reaveiy. bariton. 11.20—12.20 Dans- muziek door Ambrose met zijn Emhassv Club Orkest. GR A MOFOON MUZIEK Hilversum I 11.00—1*2.00, 12.15— 12.30, 1.502.00, 6.45-7.00, 7.35—8.00 en 11.00—12.00 Hilversum II 830—10.00. Brussel Fr. 12.20, 1.30, 4.20, 8.20. 9.35 en 10.30—12.20. Brussel VI. 1.30, 4.20, 4.50, 6.35, 8.20 en 10.30—12.20. D r o i t w i c h 1.35 en 4.50.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 7